Ultimate Nutrition Saw Palmetto ?

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve chelseagrin tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Her bir kapsül;
    - Saw Palmetto özü 160 mg (Serenoa repens berry)
    (% 92-98 standart yağ asidi ve biyolojik aktif steroller, 147-157 mg)

1 porsiyon 1 kapsül günde 1 porsiyon alınması önerilir.

arkadaslar testesteron destegi olarak kullanilirsa işe yararmi kullanan arkadaslar varmi fiyatida gayet uygun dikkatimi çekti.

2. AnimalPower

AnimalPower Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ultimate bu urununu kullanmadim fakat testo destegi olarak. cevabim ultimate tribulustan yana

3. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Bildiğim tek şey saw palmetto'nun saç dökülmesini kesin olarak durdurmaya yönelik bir madde olduğu arkadaşlar. Makale falan okumuştum , hatta revivogen şampuanında yoğun miktarda vardır. İşe yarar kesinlikle , başka bir etkisi var mı bilmiyorum

4. tpk

tpk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Saw palmetto testosteron desteği değil DHT blokeridir. Yani bu hormonu baskılar. düşündüğünüzün tam tersi bir durum söz konusu kısaca. hormonu baskıladığı için göğüste büyüme yapar. saç dökülmesi için kullanılır esas amacı budur. ekstra bi işe yararmı bilmem.

5. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Saw palmetto benim okuduğum bir çok araştırmaya göre testosteron blokeri değil, testosteronun yaratacağı ters etkileri bloke etmekte kullanılıyor. Zaten bazı ürünlerde tribulus ve saw palmetto birlikte oluyor bu yüzden. Prostat kanserine yakalanma riskini düşürdüğüde bir çok makalede yer almakta. Daha detaylı bilgileri google aracılığıyla edinebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş