Turkiye Sampiyonasi 1972 - Ahmet Enünlü Eryetis Kurtaral vs.

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Despo tarafından 9 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Öncelikle tüm tesekkürlerinizi Snake88 adli üyemize yapmanizi istiyorum. Ne kadar tesekkür etsek azdir!
    Bu videolar HARIKA!!!

Orta boy 1972
    Ilk 3
    Ahmet enünlü,nazmi ferah,tayfun ergun

[youtube]OxBFXpK6WVg[/youtube]

Uzun boy: 1.mehmet gökçen2.zekeriya pehlivan orta boy:1.mehmet saklı2.tayfun ergun3.eryetiş kurtaral
    [youtube]nTYxPTKYNP8[/youtube]

Ahmet enünlü,şükrü yenidağ,tayfun ergun
    [youtube]6eRSd-uleSs[/youtube]

opasan, ARNOLDschwarzeneggeR, Karasan ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    vay be nereden nereye ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler.şimdilerde nerelerde acaba bu kişiler sadece Ahmet Enünlü ve Eryetiş Kurtaral hocayı biliyoruz diğerleri neler yapıyor acaba merak etmiyor değil insan...

3. yavuz sakarya

yavuz sakarya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    banka
    Yer:
    sakarya
    Ahmet Enünlü zamanından Gürbüz Tansever de vardı .Gerçekten insan merak ediyor bu değerli insanları

4. Snake88

Snake88 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle ben despoya tesekkur ederım bu vidyoları yayınlamamda yardımcı oldu,vidyoları burda yayınlamamın sebebi ise bodyforumtr nin body camiası için en cok calısan sitesi oldugundan dürüst tarafsız ve body ilgilenenler için çok büyük yardımcısı oldugu için seçtim.vidyoya gelince eskiden şartların ne kadar zor oldugu zamnda ne kadar güzel vucutcuların yetiştigini ve ne kadar ragbet oldugunu bu spora görmüşsünüzdür.vidyoda gösterılen kısılerden nazmi ferahın ingilterede oldunu bılıyorum tayfun ergun istanbulda hala spor devam ediyor ,mehmet gökçenin rahmetli oldunu zaten biliyorsunuzdur ahmet enünlü ve eryetiş kurtaral hakkında bilgi vermeme gerek yok sanırsam:D..Elime gectikce eskıye ait foto ve vidyoları sizinle paylaşacagım ..

rabesantrata, opasan, Karasan ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  5. pala_ksk

pala_ksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bulandan ve paylaşana çok teşekkürler , eskiler o günün imkanlarına göre gerçekten çok başarılılar.

6. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok kaliteli bir paylaşım ve bulunması zor videolarthums:

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Harika, muhteşem! Sene 1972 ve renkli çekim video görüntüleri, inanılır gibi değil, o yıllardan kalan Mr. Olympia görüntüleri bile bu video kadar net değil, bu sporla ilgilenen insanların kalitesi daha iyi anlaşılıyor.
    Vücutlar çok iyi, mütevazı ama sahnede o kadar vücutçu görmek insanı duygulandırıyor.
    Hele Ahmet Enünlü varlığıyla resmen ışıldıyor, orada Parolay Atan'ıda gördüm sanki, Mehmet Gökçen'ide çok merak ediyordum, onuda görmüş oldum.
    Snake88 çok teşekkür ederim, gerçekten çok güzel bir paylaşım, babanızada saygılar, dilerim sağlığı iyidir.

8. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Ahmet Enünlü, 1973'te ilaç kullanmaya başladığını söylemişti röportajında... Bu görüntülerdeki streoidsiz halidir.

Demek ki steroidsiz de büyük aşamalar kaydedilebiliniyormuş...

Videolarda emeği geçen herkese teşkkürler...

Karasan bunu beğendi.
  9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Steroidsiz büyük aşama kaydedilebilir, ama Ahmet Enünlü'nün mezomorf olduğu ve bu işe çok yetenekli olduğunu unutmamak lazım, yani sıradan genetikli birisi onun aldığı sonucu alamaz, ama tabii Ahmet Hoca'nın ilaç kullanmak için 25 yaşına gelmeyi beklemesi ve sporda 10 seneyi geçirmiş olması kesinlikle örnek alınması gereken bir davranış, hemen ilaca sarılanlara kapak olsun :D

SEZER YZL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş