Turkforum.dk uyelerine merhaba

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve vucutcu tarafından 3 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. vucutcu

vucutcu Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle bu sitede emegi gecen tum arkadaslarimi kutluyorum ulkemizde federasyonun bile bir sitesi olmadigi bu ortamda bu sporun genis kitlelere yayilmasi icin bu tip sitelere ihtiyac herzaman vardir sanirim bu sitede bu camiada yerini almistir buda sevindiricidir.

Vucut Gelistirme sporu bilimsel yapilmassa yanlislara gebe bir spordur bu acidan tecrubeli arkadaslarin bu konudaki bilgilerini paylasmasi cok onemlidir .Hic unutmuyorum ilk yillarimda acaba bir sey ogrenebilirmiyiz diye yaklastigiumiz vucutcularin devlet sirri gibi sakladigi bilgilere ulasmak icin ne cabalar harcadigimi:)

Evet sonuc olarak teknolojinin bu nimetini bu sporda kullanmak cok onemlidir cunku her vucutcu kesinlikle anatomi beslenme suplementlar ve benzeri konularda birer bilim adami gibi arastirmali ogrenmelidir.Bu spor hata goturmez bunu eski arkadaslarim mutlaka tecrube etmislerdir bizler yeni sporcularin bu spordan sogumamalari vede yanlis yollara sapmamalari icin yardimci olmaliyiz bu sebepledirki ben vucut gelistirme sporunun her konusuldugu tartisildigi ogrenildigi yerde olma aliskanligimi bu site icinde kullanma karari aldim kendi sitem olmasina ragmen ticari bir boyut asla dusunmedigim bu spor icin her ortamda bulunmanin faydali olacagi kanisindayim.

Butun turkforum ailesine tekrar merhaba.

2. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    öncelikle sitemize hoş geldin kardeşim biz bu sporun bilincli yapılmasından yanayız vede bu sitede insanlara ilacların etkilerini vede yan etkilerini anlatmakdayız bizim turkforum ailesi olarak bilincli spor ve steroidsiz bir vücutcu olabilmelerini sağlamak

saygılarımızla TURKFORUM.DK

3. vucutcu

vucutcu Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet colman siteniz biraz hard core bodybuilding tarzi ama bu zaten kacinilmaz bir sistematik duzen yani bu sporda buda var tabiki konusulacak yazilacak var olan seyleri saklamak gereksiz ve sacma ama onemli olan bu asamada saglikli bilgilendirme bu sporda daha yeni olan insanlarin steroid konusundaki cikmazlari beni gercekten uzmektedir bu konu hata goturmez oncelikle bu sporda muthis bir birikim sinsilesi icinde bu konularin konusulmasi taraftariyim acaba nederece herkese acik bir ortamda bu konular irdelenmeli bu tartisilir.

4. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin. konu dışına taşındı. site gayet güzel şu anda. hepimiz deneyimlerimizi, izlenimlerimizi yazıyoruz. eminimki hepimize faydası oluyor.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Öncelikle siteye Hosgeldin, Yazi icin tsk, mail atacaktim olmadi :x

Bu site gercekleri ortaya cikarmak icin yapilmistir :D

neden saklayip ters vuralim ? neden sahte ilaclari alip vucutu darmadagan edelim ?

Böyle site daha evvel acilmamisti tr´de, bazilari karsi cikti - ama karsi cikanlarin bazilari yine döndü, neden ? cünkü yanlis olmadigini anladi.

Biz sitede kimseye illede sunu bunu al demiyoruz/demeyizde, sadece yardimci oluruz.

Bu sitenin baslangicidir, zamaninda deli deli soru soranlarda olur bakinda görün, mesela burada Dk´de bir site var, birisi ona En iyi vuracan yer testikler demis, buda inanmis ama vurmadan önce bu sitede soruyu sordu. Iste bunun gibi seyler icin bu site acik.

saygilarla.

6. vucutcu

vucutcu Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Despo ve diger arkadaslar kesinlikle web ortaminda boyle bir sitenin devamliligini saglamak oldukca zor bunun altini cizerek sizleri oncelikle kutluyorum sonuc olarak bir geliri yok bu isin.Steroidler konusunda ayni fikirdeyim sizlerle inanilmaz yanlis uygulama ve tabular var bu site hardcore bodybuilding sitesi olma yolunda gidiyor ki bunun yabanci ornekleri vardir sonuc olarak gereklidir ben kendi sitemde steroid konularini acmiyorum sorularada cevap vermekten kaciniyorum dedigim gibi iki ucu degisik kesen bir bicaga benziyor steroidler ama bu sporda ve baska bir cok sporda bunlar var .

Evet despo ben sizin cabalarinizi kinamiyor ve de elestirmiyorum belki yanlis anlasilmis olabilir buna aciklkik getiriyim sonuc olarak web ortaminda en taktir ettigim ikinci sitede sizinki oldu bir cogu web kirliligi yapan ayni bilgilerle dolu siteler sanirim su anda gym center bu iste basta gibi gorunuyor ama senin siten ve benim sitem ilerde bunu tersine cevirecek buna eminim basarilar diliyorum.

Bir diger konuda sitenizle ilgili onerilerim var ancak aleni yazmak istemiyorum iki site arasinda bir linkde kurabiliriz bilemiyorum simdilik kendinize iyi bakin ve iyi davranin VUCUTCU........

7. Guest

Guest Guest

Öncelikle Hosgeldin Kardes!

Yazdiklarina katiliyorum.

Sayfayı Paylaş