1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Transformation (Before-After) Serhat Yildiz

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve serhatyildiz tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. bkalayci

bkalayci Plus Üye Plus Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Certified Personal Trainer &Certified Sports Nutri
    Yer:
    Istanbul
  2. Wild

Wild Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Baran fotoğraflar bu arkadaş tarafından değil, o adresi verdiğin site tarafından çalınmış ve kullanılmakta. Dolayısıyla arkadaşın buna müdahale edip hakkını araması gerekir diye düşünüyorum.

Fakat bu arkadaşımız da milleti aptal yerine koyup kür ne demek diye sorunca aldığı tepkilerden sanırım foruma girmiyor artık ;)

3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Fotoğrafların kendisine ait olduğunu nereden biliyoruz? Siteden araklamış olması bana daha mantıklı geliyor :) Foruma da o yüzden girmiyordur.

4. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Konuyu açan aptal yerine koymamış çünkü anlamadı gerçekten, kendisi düştü kazdığı çukura, 3-5 öğrendiği terimlerle personel trainer gibi hayali diplomalara sahip oldu, internetten aşırdığı hayali bir karakteri, çok önemli şahısmış gibi lanse etti, sonra anlamadığı cümleyi sarfetti ( ilaç mı one :D ), sonra baltayı taşa vurduğunu gördü artık siteye giremez, tamamen ifşa olunca bunu kendisine yediremedi..artık sayfaya dönecek yüzü kalmadı...

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu vücut bende olsa,herneyle yapmis olursam oliyim ister sogan ekmekle ister igneyle ister aspirinle,vermis oldugum 4-5 yillik emege karsilik bu yazilanlara kendimi aslanlar gibi savunurdum,hatta ve hatta görüsüp bulusma teklif ederdim,o yüzden bu resimler fake arkadaslar.Ha bide sanki bu resimleri bu banyoyu daha önce bicok kiside gördüm gibi yaaa eminim yanilmiyorum.Herkez ayni banyodami cekiyor bu resimleri anlamadimki:)

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    http://mensadvancehealthtips.com/ Bu konu denk geldi de bende bir hortlatayım konuyu dedim :) arkadaşın fotoları steroid formunda bile var tesadüfe bak çalmışlar galiba:D:D

Sayfayı Paylaş