Tipik Ofis İnsanı(bunlar bile body ciyi kötüler. )

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Veyron tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Veyron one yaa :shock: .. alien olmuş bu :) body yapmazsanız böyle olabilirsiniz de olabilirdi :D

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Benim buna benzeyen bir çocukluk arkadaşım var, zorla tehditle koşulara başlattım bu sefer kulağından tutup sahil kenarına getiriyorum :evil: koşuyoruz beraber, şekle sokacam köftehoru .

4. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benimde daha erken yaşında böyle bi arkadaş war onu aldım 3 gün antreman yaptırdım aşırı hafif çalıştırmama rağmen göğüsüme bişi saplandı falan yalanlarıyla bıraktı..İnsanın içinde olcak içinde :lol:

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Böyle söyledim ama gönlüm el vermedi yiğidi öldür hakkını yeme sonraki günlerde Çetin kendi arıyo "kanka koşuyozmu yarım saat sonra geliyom diye" aslanlar gibi sözünden dönmüyor endomorfla ektomorfun tam ortasında birazcık mezo luk sıçramamış bide bunu askerde komando yaptılar neresine bakıp aldandılar anlamadım :) .

6. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Haha harika ya :lol:
    Teşekkürler Veyron.

7. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    İnsanlar ikiye ayrılır. Bodybuilding yapanlar ve yapmayanlar. Bu arkadaş bariz bi şekilde yapmayanları simgeliyor olsa gerek.
    Hatta şöyle de söyleyebiliriz bir gün bu yaratık ta dahil olmak üzere herkes bodybuilding yapacak...Kaçınılmaz son.

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Türkçeye cevrilen yazılar bölümünde Diez in meşhur animal pak çevirisinde' insanlar ikiye ayrılır %99 lar ve %1 ler '' diye bu adam %99 lardan

9. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Bencede insanlar ikiye ayrılır. Spor yapmayanlar ve yapacak olanlar diye...

10. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Hic alakasi yok !!!!
    Insanlari boyle ikiye bolmek yalniss// Herkesin hayat felsefesi farklidir. Sen BB seversin ama karsindaki birey sevmez.Sadece spor saglik acisindan elealindigi zaman tabi ki faydali.Ama herkes 40+ kola sahip olmak zorundada deil..Spor yapmak demek sadece kocaman bicepslere sahip olmak demek deil !! Sabah 1 saat kosu yapan insanda spor yapmis demektir.
    Sadece Vucut gelistirme olarak dusunme!

Iste Turkiyenin sorunu budur !!! Zaten duzenli spor yapan insan guzel vucut hatlarina sahip olur.

Ahanda sinirlendim (nedense)........

11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    dostum herkes bb yapmak zorunda değil tabiki ama veyron'un tespiti bilimsel verilere bile konu olmuş. insanlar maalesek teknolojik ilerleme ile bu yaratığa benzemeye doğru ilerlemekte. uzay çağında insanlar bu resimdeki aliene dönüşecek. teknoloji kasların kullanımını kısıtlayacak. kemikler zayıflayıp kaslar incelecek. tarih öncesi zamanlarda çeneler daha genişmiş neden çiğ et yedikleri için güçlü çene gerekmiş. ateş ile yiyecekler piştiğinden yiyecekler de yumuşamamış. çeneler küçülmeye başlamış ve gittikçe de küçülüyor.......

şu alıntı olayını da ii çözmüşsünüz. eski forumda bi türlü beceremiyordum. ilk alıntım

Sayfayı Paylaş