Ticarette ciddiyet ve sözünde durma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve reddi tarafından 7 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Ben elimdeki malzemeleri alırken dövüş sporlar malzemesi alcam araştırdım alırken satıcı kaç para diyor örnek 640tl al sana dedim 600 tl satıcı bazı malların fiyatını şişirmişti ondan böyle yapmıştım zaten 40 tl küçük bir indirim.
    Elimdeki vücut geliştirme makinalarını ve dövüş sporu malzemelerini elimden çıkarmak için bu forumda ve başka forumlarda alışveriş sitelerine ilan verdim sattıhım malların resminide yükledim sıfır malları piyasa fiyatına bazen altında sattım satamadıhım malzeme hala var.

Vücut geliştirme makinalarını ise 4 makinayı 2000 tl satıyorum bu fiyata 1. el bir tane makina alamsasınız pazarlıkla 1800 tl indim hala pahalı diyorlar.

1= Vücut geliştirme makinalarını şimdiye kadar 5 kişi sordu gelcem deyipte gelenlerin sayısı 1kişi .
    diolag şöyle gelişiyor Müşteri makinalar satıldımı .Ben hayır satılmadı.Müşteri gelip görebilirmiyiz. Ben evet tabiki görebilirsiniz gelmeden
    1 saat önce haber verin ben kendi işlerimi ayarlayım.Müşteri yarın öbürgün gelcem görüşmeye Ben tamam beklerim.
    Ayıp değilmi gelcem deyipte gelmiyorsunuz makinaları zorla satçak halim yok makinalara bakarsın beğenirsen alırsın beğenmessen almassın .makinaların resmini koymuşum fiyatını yazmışım daha ne benim vaktimi alıyorsunuz insan sözünde durur bu kadar ciddiyetsizlik lakayitlik olmaz.

Sayfayı Paylaş