The Extremist 2011 Definasyon Programı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve TheExtremist tarafından 24 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Eyvallah hocam :) Şöyle 3-5 birşeyler yazıyorsunuz ya bende etkisi çok büyük oluyor,ilk defa bu kadar sadık ilerliyorum diyete ve böyle somut sonuçlar elde ettim.

Şuan 87 kiloda oturunca çıkan bir göbeğim var,demek ki göğüste de bir miktar yağ olması normal.Sabırla hepsini yakıcam inşallah.

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    tabiiki goguste jinekomasti filan demişsin. bence oyle birşey yok. gogus yapısı kişiden kişiye değişiklik gosteren bir şey. bende cok iyi ileriliyordum diyette 4 haftadır. son 3-4 gundur kaçırdım bende ipin ucunu. ne yapayım. iş güç kız arkadaş vs... sadece body değil hayat. sen elinden gelenin en iyisini yap. emin ol başaracaksın. sadece sabır. ama işleri hızlandırmak istersen yağ yakımında. sabah gozunu acar acmaz 1 olcek whey at. sade nescafede iç bir bardak. ama yağ karbo hiç bişey almayacaksın yanında !!!! sadece 1 olcek whey ve bir fincan sek kahve. hemen peşi sıra 30-45 dklık bir kardiyo ve mide egzersizi yapacaksın. sabahları vucut yağ yakmaya cok eğilimli oluyor. sureci cok ama cok hızlandırısın. her sabah yap bunu.normalde sabah kardiyosu bi guzel kas yaktırırı derler ama aldığın whey sayesinde bu sozkonunusu olamaz.akşamlarıda agırlık çalışmanı yapacaksın. kahvaltındada komplwks karbonhidrat al. yağsız urunlerle beslen. herşey yağsız olsun. ama omega3-6 alabilirsin. 3 gun sıfır yağa yakın beslen 4. gunse bir miktar alabilirsin. daha sonra yine aynı bir 3 gunluk surec seni bekleyecek.

bunları paylaşıyorum cunku bende boyle yapıyorum. ve butun baklavalar belirdi bende :D sadece uzerlerinde bir miktar su kaldı. deriden suyu atmak için daha cok caba sarfetmem gerekeek ama oda cok ince iş. ve ben yarısmacı değilim. o yuzden de sallamıyorum bile :D yukarıdaki onerilerimi uygularsan karlı çıkarsın. iyi çalışmalar kolay gelsin. saygılarımla ....

TheExtremist bunu beğendi.
  3. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Eyvallah tekrardan,bi kutu whey lazım o zaman bana ;) Birde BCAA ve Karnitin düşünüyorum.Ama karnitin FOS bir ürün mü pek emin değilim,işe yarayıp yaramadığı konusunda okuyorum sürekli.

Sabahları kardiyoya yavaş yavaş başladım ama dediğin gibi IFBB pro olmadığımız için sadece body değil hayat,şuan hydroxycut advanced kullanıyorum bitsin bi 2 hafta ara verip yine gireceğim.

Bu aralar birde ev taşıyacağım,bir süre antreman yapamama durumu olsa bile yediğime dikkat eder en azından koşarım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:33 ----------

Hazır whey konusu açılmışken ,siz hangisini kullanıyorsunuz? 900 küsür gramlıklardan tavsiye edebileceğiniz var mıdır acaba? Şekeri mümkünse sıfır olan :)

4. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    ilk ekledigin fotolarala suanki halin arasında belli bir yol almıssın gögüslerini kafana takma cok iyi gidiyorlar umarım istedigine en yakın zamanda ulasırsın darısı hepimizin basına

5. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Ex durumun varsa wheypro shot'lar var onlar da şeker, karbonhidrat veya yağ yok ve tüp başına 32g protein var ama biraz pahalı.:)

6. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Sağol hocam,ne zaman canım diyeti delmek istese açıp okuyorum başlığı.Moral yerine geliyor.

Valla geçen sene yazın Amerikada iken kullandım onlardan,fena değildi.Ama orda çerez fiyatındaydı :D Burada supplementler.com'a baktım ama stokta yoktu ya,aslında olsa aklımdan geçti.Sabah çak bitane,hem süt şişkinliği yok direk antremana.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:33 ----------

Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein, 907 gr ve Weider 500mg 60tb Carnitine almaya karar verdim.Ultimate'ı seçme nedenim bol bol bcaa içeriyor olması,sabah sabah alacağım 1,5 gr şeker yada 2-3 gr yağın çok fazla zarar olacağını ummuyorum.Yine sonuçta yüzde 5 yağ isteyen yarışmacılar değiliz :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:46 ----------

Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein, 907 gr

ve

Hardline Carnipure aldım.Almış bulunmaktayım :D

Haydi hayırlısı :D

7. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Tavuktan tiksinmiş durumdayım şuan.

Yarın off gün yapacağım,bugün antremanda biraz halsiz hissettim kendimi.4 gündür gidiyorum salona,kendimi kaybetmişim farkında değilim.Yarın antreman yapmayacağımdan dolayı protein alımını 100gr civarında tutacağım fazla aşmayacağım.O yüzden değişiklik olsun diye 300 350 gr yağsız kısmından biftek almayı ve 2 öğünde yemeyi planlıyorum,bunun yanısıra sabah kahvaltıda 3 yumurta beyazı,ara öğünde 100gr lor ve gerekirse bir ton balığı ile protein alımını düşürmeyeceğim.Fakat carb. olarak sabah bir su bardağı yulaf ezmesi ve gün içerisinde de yarım su bardağı esmer pirinç düşünüyorum.

Perşembe gününe sanırım siparişlerim elime geçer,işte o zaman umarım oklahoma'nın dediği gibi sabah uyanır uyanmaz whey ile kahveyi çakıp 1 saatlik kardiyo ve karın çalışmasını yaparım.Akşamüstü 6 gibi de tek bölge antreman.

8. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Ex Somon öneririm, hayata döndüm adeta iki gündür haşlanmış olmasına rağmen. :D

9. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Somon candır.Çok güzel olur,tuz bile ekleme kendi tadı süper.

Ben direk alıp fırına tepside koyuyorum,üzerine 1 tane soğran doğruyorum 1 tane havuç,oh mis.Haşlamadan da bıkarsan bunu tavsiye ederim.Kesinlikle çok güzel.

Bu arada levrek,palamut vs. temizletip al direk fırına at.Dertsiz tasasız kokusuz mis gibi balık :)

10. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Bugün dinlenme günü,sabah uyandığımda tartıda aç karna 85.8 kg gördüm.Tartı için de benim için de bir ilk oldu :D

11. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Hedef 80 mi peki Ex?:)

12. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı

Hedef 82... :) (Aslında içimden 80 diyorum :evil: ) olduğu kadar götürücem bu hafta salı günü boş günüm,akıl sağlığımı korumak için gündüz vakti lahmacun yiyerek ödüllendiriyorum kendimi :D

13. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Ex uyan artık şu uyku düzenine katıl sen de :)
    Ben de bi küçük pizza yemeyi düşünüyorum ama sonradan vazgeçiyorum hep zaten alıştım niye yiyim ki diye :D
    Bu ayın sonunda diyeti bitirmeyi düşünüyorum çünkü 12sinde tam 3 ay olcak nitekim ilk ay yaptırılan diyet yüzünden moralim çok bozulsa da devam ediyorum.

Son düzenleme: 8 Haziran 2011
  14. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı

Şimdi şöyle bir durum var ben şuan serbestim ama pazartesi yaz okulu başlıyor ve ister istemez sabah 9 dedin miydi dersteyiz,o yüzden daha erken kalkıp sabah kardiyosundan sonra okula akmayı düşünüyorum.O uyanma işi kurtarılabilir.

Dün 4 lahmacun ve bir köfte dürüm yedim toplamda öğleden sonraki öğünlerde,açıkçası pek zevk aldığımı söyleyemem.Daha sonraki zamanlarda diyeti bozmamak için yaptım fakat şimdi düşünüyorum ki bozmasam da olurmuş sanırım.

Bugün tekrar 11 de kalktım ve birkaç işimi hallettikten sonra şuan 5 yumurtam haşlanıyor.Onun yanında da 1 bardak yulaf ezmesi ve 1 bardak sıfır yağ süt.2 öğün et artı lapa yemeyi düşünüyorum ve sonrasında antreman çıkışı bir porsiyon whey ile günü kapatacağım.Fakat yarın oklahoma nın dediği gibi sabah uyanıp whey'i çakıp sabah kardiyosuna atlayacağım direk.Sonrasında düzenli bir öğün ile diyete tam gaz devam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:36 ----------

Mesaj saatini yeni gördüm ya :D 9:43 ,hacım olucak o da en azından her gördüğüm tatlıya yemeksepetinesaldırmıyorum ve diyeti bozduktan bir gün sonra tartıda sabah 88.3 falan göründüm moralim bozuldu.

Gerçektan akıl sağlığımı yitirecek gibi olduğumda daha insancıl şekilde hile yapacağım bundan sonra.Taşınma işlerim de askıya alındığından salonuma devam direk.Hayırlısı diyelim.

15. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.

Moral bozmaya deymez de hileyi biraz abarttın galiba Ex neyse telafi edersin thums:
    Uyku düzenini ayarladığında daha çok verim alacağına inanıyorum.:)

16. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Hileyi abarttım biraz fakat işin ilginci yaptığım bu işten zevk almadım.Her zaman ulan saman gibi besleniyordum ne iyi geldi dersim,bu sefer sırf yapmış olmak için oldu.Bu yüzden bir durup düşüüyorum,bugün tatsız lapayı ve tavuğu yerken,sabah yulaf süt ve 5 yumurta beyazını yerken daha mutlu hissettim kendimi.Sanırım birdaha gerçekten istediğime emin olana dek bozmayacağım.

1 saat önce 150 gr kadar tavuk ve 100 150 gr arası lapamı yedim,şimdi karnitin alıp saat 7 de antremanda olacağım.Bugün sadece göğüs çalışıp üzerine 15 dk eliptik yaparım.

Ama yarın gerçekten feci shredding başlıyor,sabahtan wheyi çakıp gideceğim kardiyo ile birlikte.

bench_O

Pump Rulezz... :evil:

17. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Hadi bakalım kolay gelsin Ex, yağ yakımını merak ediyorum şu sabah ki cardioyla alakalı olanı. :)

18. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Yarından itibaren başlayacağım sabah kardiyolarına.Bugün antremana karnitin attım gittim,terlemede gözle görülür artış oldu.Sabah bir fincan kahve,1000mg karnitin,whey ve hydroxycut çakıp 9 - 9.15 civarı gireceğim kardiyoya.

Kardiyoya biraz daha ağırlık vermem lazım ,ağırlık çalışmanın dozunu aşıyorum bazen.Sanki irileştim gibi geldi bugün salonda çalışırken.Bir bardak pirinci de 0.75 bardak pirince düşüreceğim.Çünkü fazladan kas kütlesi kazanmak istemiyorum.Incline press'te 40+40 yükleyip 10 tekrarı çok rahat çıkardım,kardiyo için fazla bir ağırlık bence.O yüzden biraz düşündürdü beni.weightlifter

Hatta yağ yakarken bir miktar feda bile edebilirim umrumda değil açıkçası,maksat 40cm kolla baklavayı göstermek değil benim için.Orantılı olarak küçülsem oda yeter.

19. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Umarım uyanabilmişsindir Ex :)

20. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Oo uyanmayı bırak bomba gibiyim bugün :) 6:22 de alarmsız fırladım yataktan sonra yine yattım 8'de kalktım ve uyanır uyanmaz 2tablet hydroxycut ve bir bardak suyumu çaktım.8.15 te 2tablet karnitin aldım ve 8.30 da bir porsiyon 250ml 0 yağ sütlü wheyimi içip 9:05'te salona attım kendimi.

10 dk HIIT koşu
    10 dk bisiklet
    2x 15 romanian deadlift
    2x15 normal deadlift
    5dk bel çevirme

8min abs workout (bugün ilk defa denedim 5 dk falan sürdü,videoyu detaylı izleyip neyin nasıl yapılacağını iyice öğrenip dinlenmeleri ile uygulayacağım.

2x12 knee raises
    2x15 sehpada ayak çekme
    3 x 15 15 30 yatarak karna ayak çekme.

Bugün tam olarak uyguladığım kardiyo bu.Yarn oblikleri vuracağım bugün karın çalıştım sadece.Hyperextension'lar vs. yarına.

Antremanda 1,5 lt su içtim.Şuan evdeyim ve 4 yumurta beyazım haşlanıyor,bir bardak yulaf ve süt de yanında eşlik edecek.Sonrasında ise 1 bardak lor,sonra 250gr kırmızı et ve pirinç sonrasındada akşama bir sırt antremanı :evil:

Sayfayı Paylaş