Teddie 2011 Yaza Hazırlık / Definasyon / 49.Gün Bitmek üzere

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Teddie* tarafından 31 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Diyelim ki amacına ulaştın ölçü olarak nasıl bunu koruyacağım her gün ne yapmam lazım onu soruyorum :)

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Antrenman rutinine devam etmen gerekir diye düşünüyorum ama hafif ağırlıklar ve az setlerle olabilir.:)

melankolia_sago bunu beğendi.
  3. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yani kas kaybım olmaz güç kaybı da olmaz değil mi ? Kondüsyondan kaybederim o kesin... Peki beslenme programım?

4. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Şimdi şöyle örnek vereyim bizim salonda 45-50 yaşlarında bir abimiz var ismi Orhan, yaşına göre gerçekten çok iyi vücuda sahip antrenmanı en fazla 30 dakika sürüyor, yani örnek vericek olursam bench press ve göğüs açma ardından da bi küçük kas grubu çalışıyor ama ağır kilolarla o vücudunu korumaya yönelik geliyor ve ne gücünden ne de kaslarından birşey kaybetti şuana kadar. Beslenmesi hakkında bilgi veremeyeceğim ama dengeli olduğu kesin.thums:

5. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Peki ertesi gün dinç mi kalkıyor yoksa kasları ağrıyor mu en büyük sorunum da :)

6. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    O konuyu bilemicem ama rastlarsam sorarım senin içinthums:

7. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bugün sırt ve triceps antrenmanımın günüydü saat 12:30 gibi antrenmana başladım 13:35 gibi bitirip tahminen 10dk sonra eve geldim. Şimdi öğle öğünümü hazırlıyorum, antrenmanda gücüm yerindeydi neredeyse diyetsiz halimde ki kadar ağırlık kaldırdım diyebilirim hatta bi kaç harekette bulk dönemin üstüne bile çıktım. Sol dizimde bir problem yok şuana kadar, bu arada öğünlerimde ki etlerin gramajını biraz arttırmayı düşünüyorum. Yani kilo vermeyi bırakıp daha çok yağsız kas kütlesi kazanıp yağlarımı yakmayı.

8. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Teddie sanırım seninde kalça kemiklerin biraz geniş bu durum bendede böyle ama son resimlere baktığımda görüntüde baya bi düzelme var bunun için başka karın egzersizleri yaptın mı ?.Gördüğüm kadarıyla oblik kısmını güzel geliştirmişsin.İlk resimlerindeki kum saati benzeri görüntü bendede var nefret ediyorum o görüntüden ama bundan kurtulabileceğini göstermişsin teşekkür ederim sana en kısa zamanda bende başlayacam kardiyo ve karın egzersizlerine.

9. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Evet Kaka biraz kalça kemiklerim geniş konuda da olduğu gibi ilk 1 ay bu aşağıda ki antrenmanı yaptırdım ama obliklere o kadar etki etmişmidir bilmiyorum 1 ay sonrasında antrenman ve diyet listemi değiştirdim gün aşırı bu videoyu uyguluyorum, ayrıca yaptığım mide hareketlerimde cardio günlerinde yazıyor, zannedersem oblikleri video daha çok etkiledi. Şunu da eklemeliyim ben kışın da oblikleri görebiliyodum bu kadar net olmasa bile.:)

kaka bunu beğendi.
  10. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun mekik bir işe yaramıyor çeşit dışında, hatta kısa mekik yani crunch çok daha iyi 4 pack için. Bu arada leg raises nedir? Resim koyarsan sevinirim açıklamayla merak ettim de.

Bu arada ters mekik dediğiniz beli çalıştırır benim bildiğim hani şu superman hareketini kastediyorsanız hem bel hem de sırt değil miydi?

Çömelip kalkma kalori harcamanı sağlar karna etki etmez bence.

11. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Leg Raise videosu burada ben de dips sehpasında yapabiliyorum, barfiks demirinde biraz sallandığım için.

Ters mekik içinse beli inceltince kısmen de olsa oblikler daha iyi görünüyo diye düşünüyorum, çömelip kalkmayı kalça için uyguluyordum işe yaradığını söyleyebilirim.

Zaten bunları artık yapmıyorum ilk sayfada ki doğru olduğunu düşündüğüm antrenman şeklinde yazdığımı uyguluyorum.

12. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Leg Raises kesinlikle çok çok etkili bir hareket,ben en fazla 10 tekrar çıkartıyorum.Ama karın kaslarını hissederek,kesinlikle tam nizami biçimde yapıyorum.Kalça için ise romanian deadlift öneririm,hareketin en son kısmında kalçanızı sıkmanız gerekiyor.Diğer deadlift ise kuyruk sokumu bel bölgesini gayet güzel düzeltiyor.Programlarımın olmazsa olmazı kesinlikle.

13. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Katılıyorum çok iyi bir hareket Ex özellikle alt karın için.:)

14. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bugün ki cardio idmanımı tamamladım, şimdi öğle yemeğimi hazırlıyorum. Kemik, eklem vb. ağrım olmadı, kendimi dinç hissediyorum. Diyete devam. :)

15. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bugün ki ağırlık antrenmanımı da yaptım, göğüs ve biceps olarak. Bicepslerimde güç artışı ve hacimlenme olmuş gördüğüm kadarıyla, dizimde ki problem yok oldu sanırım herhangibir ağrı yok.

16. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Haftanın son antrenmanı olan cardioyu da yapıp pazartesini beklemeye başladım şimdiden, diyete devam ediyorum herhangibir şikayetim olmadı antrenmanda, biraz bronzlaşmamla birlikte karın kaslarının tamamını görebiliceğimi düşünmeye başladım. Alt karından biraz daha yağ attığım taktirde herşey sonuca varıcak. Bu ayın sonunda diyeti bitirmeyi düşünüyorum.

17. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Valla Teddie helal olsun sen varıyorsun amacına,bende umarım temmuz sonlarına doğru senin gibi hedeflerime varmış olurum.

18. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Şu en başta yaptığım diyet olmasaydı belki şimdi bitmişti bile Ex en büyük hata oydu bence, zaten diyetler 8-12 hafta sürermiş. Sen de 8 haftalık süreçte istediğini elde etmiş olursun gibi geliyo thums:

19. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Selam arkadaşlar, bugün ki antrenmanımı da yaptım omuz ve bacak. Geçen hafta olduğu gibi squat yaparken dizimde biraz problem oldu sadece ön, arka bacak ve calf çalıştım. Yarın ortopediye gidip kontrol ettiricem. Bu arada whey proteinim bitti bugün, hedeflediğim güne 1 ay kaldı hemen hemen ve Nos-x 10 aldım(weider marka) şimdi bunu kullanmayı düşünüyorum. Diyette ki tavuk göğüslerini arttırıyorum, günlük 600g tavuk göğüsünü 3 öğüne bölüp yemeyi düşünüyorum 200-200-200 şeklinde. Kahvaltıma 2 su bardağı yulaf ve 6 yumurta beyazı şeklinde devam edicem yanında 1 fincan yeşil çay. Ondan sonra ki ara öğünümde 2 su bardağı bezelye ve 200g tavuk göğüsü yemeyi düşünüyorum yanında domates veya salatalık. Ardından 1 ölçek whey protein yağsız süt ile(eğer alamassam 1 bardak yağsız süt ve 1 kase light yoğurt) Antrenman öncesi Nos-x ve yarım fincan kahve(bitene kadar l-carnitin 2 tablet zaten 4-5 tane kaldı). Antrenman sonrası 200g tavuk göğüsü, 1 bardak kepekli pirinç, domates ve salatalık. Ara öğün de 1 elma. Ardından akşam öğünümde 200g tavuk göğüsü, 2 su bardağı bezelye. Akşam öğünümden 1 saat sonra 100g lor peyniri ve domates. Lor peyniri ardından 30 dakika sonra da 1 adet elma. Şeklinde devam etmeyi düşünüyorum.

20. deepsoul

deepsoul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    dostum yag yakimin fotolarda gordugum kadariyla cok iyi gidiyor diet listen bana gore cok iyi cunku benimkile hemen hemen ayni bende 2 bucuk haftadir diyetteyim yas 32 boy 1.70 kilom ise 74.5 tabi kilo diyetten onceki kilom suan kac bilmiyorum bu hafta sonu tartilcam suan sadece aksamlari 8 km kosu yapiyorum yaklasik 40-45 dakika icinde tamamliyorum bodye ise yaklasik 1-1.5 ay sonra basliycam daha onceden duzensiz bir body calismam var yilda 2-3 ay bazen 4 ay gibi hedef kilomu 65-68 arasinda sabitlemek sup. olarak kosudan 1 saat once l-carnitin sivi 30mg aliyorum

Sayfayı Paylaş