1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tam 1 senem, ama yardım istiyorum :(((

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve redsailor tarafından 26 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. redsailor

redsailor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    180 boy, 40 cm kol, 86 cm bel,134 omuz,83 kilo...kür yapmak istiyorum, ama sıkı ve damarlı bir vücudu nasıl yapabilirim,bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.kür için tavsiye edilenler: clenbuterol,winstrol,boldenon ve masteron.lütfen yardımınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

2. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi herşeyden önce 1 yıl kür yapmak için çok kısa süre..Bence hatta hiç bulaşma..Dediğin vücuda define vücut diyoruz.Buna dietle ulaşabilirsin. Saydıgın ilaçlar diet ilaçlarıdır. Eğer ille kür yapcam diyorsan. Winstrol + Propionate -- Boldenone + Propionate -- Trenbolan Enanthate + Propionate gibi kürler yapabilirsin.Ama bunu sorman gereken yer burası değil.Ayrıca vücuduna gelince 1 yıl için başarılı.Bence sıkı beslenme ve supplementle bu spora devam etmelisin.iyi düşün ..

3. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    1 sene için yeterli iyi bir vucut yanlız kur için biraz daha beklemelisin bencede basarılar ...

4. McViRuS

McViRuS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Selam...Kardeş...bence 1 yıla göre daha iyisini de yapabilirdin...ama bu vücudunda güzel...seffaf ve öz bir vucut...tebrikler...yolun açık olsun kardeş...

5. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    göğüs biraz daha iyi olabilirdi bence ama yinede 1 yıla göre gayet güzel bi gelişim göstermişsin. Bu arada kür için çok erken,biraz daha bekle,gelişimin iyice yavaşlasın ondan sonra istersen yaparsın ;)

6. redsailor

redsailor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yaa belkide doğru diyorsunuz yani doğal devam edip bikaç sene sonra başlamak bencede daha doğru ve mantıklı bir seçim olurdu ama bu spor insanın koplex duygularını tetikleyen tek spor gibi geliyor bana,her geçen zaman,daha iiyi olmak daha üstün olma komplexi yaratıyor .o yzden beklemek istemiyorum.ben bu kürü yapacağım ama yanlış bişeyler yapmak istemiyorum.bu işi gerçekten bilen abilerimizden,hocalarımdan yardımlarını rica ediyor,saygılar sunuyorum...

7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    dostum kür bir yıllık vucuduna fazla birşey katmaz. ne bu acelecilik. kür yapınca sana madalya mı takacaklar. hep söylemişimdir yine söylüyorum. belki yazılarımı okuyan arkadaşlar bıkmışlardır.

öğrenci misin? maddi durumun nasıl. eğer öğrenci isen ve maddi durumunda iyi değilse küre girmene hiç ama hiç gerek yok. neden diyeceksin? şundan: bu kür döneminde normalden 3 kat fazla protein alman gerek. bunun için günde 6 öyün zengin protein kaynaklarından alman lazım ( tavuk, yumurta.....) ve buna ilaveten suplementlerden de alman gerek. anlayacağın masraf gerektiriyor.

eğer yeterince beslenemessen aldığın doping maddeleri ile doğal olarak vucut belli bi miktar su tutacak. sen de bunu kilo aldım gelişiyorum zannedeceksin. ve kür bitiminden belli bi süre sonra takriben 1-2 ay sonra hızla kilo ve güç kaybına uğrayacaksın ve hem psikolojik hem de moralmen çökeceksin.

sadece bu maddeleri alman yatmiyor arkadaşım. hüsran yaşamamak adına sabırlı ol derim....

8. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hernan dostum dediklerinin hepsine katılıyorum sadece 1-2 ay sonra düşüş yaşarsın demişsin. 1-2 ayı bulmaz dostum. max 1 ay

9. redsailor

redsailor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    evet öğrenciyim ama maddi bi problemim yok,ve biliyorum ne şekilde beslenmem gerektiğini.ama benim istediğim sadece iyi bir ,sıkı biz vücut yapmak için kür planı..zaten dev asa bir vücut istemiyorum.define ve atletik istiyorum artık.Ben bu spora başlamadan önce yaklaşık 98 kilo ve sadece yaptulumuydum:(fakat şimdi geriye nezaran çok ii durumdayım.o eski resimlerimide ekleyip farkı göstereceğim yakında.Ama kür için yardımcı olursanız gerçekten çok sevinicem.çünki kafaya takmış durumdayım..:(

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Şu gerçeği hepimiz çok iyi biliyoruz,bir insan kafaya kür yapmayı koyduysa onu hiçbi tavsiye,hiçbi kuvvet kolay kolay kür yapmaktan alıkoyamaz :) Arkadaş ta sanırım kürü iyiden iyiye kafaya koymuş,onun için bekle,supplement al demenin artık şu dakkadan sonra pek te kar edeceğini sanmıyorum.Alt yapısı da kötü değil.Madem kafaya koymuşsun,bilinçli be yan etki riski en az ve hafif bi kür yapmalısın.Mesela akçakaya arkadaşımızın kürü gayet hafif,bilinçli ve eğer hakkını verirsen memnun kalacağını tahmin ediyorum,linkini de aşağıya veriyorum,bak incele kolay gelsin ;) https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=9559

11. pitbullw

pitbullw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap deri
    Yer:
    AMASYA
    bence cok haklısın kür yapcam diye kafaya koydu ise yapar insan

12. gatoradeblue

gatoradeblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum vucudunla ilgili yorum yapacak kadar bilgili degilim ama resimde baska bir sey dikkatimi cekti bilgilendireyim dedim. Ilk resim sanirim idman sonrasi yada set arasi cekilmis. Gozlerinin altinda elmacik kemiklerinin ustundeki kizarikliklar rosario hastaliginin baslangici gibi duruyor. Kisacasi yuz yagli oldugu icin birikme genelde orda oluyor, sportif aktivitelerden sonrada boyle ortaya cikiyor. Etrafinda yaz kis gece gunduz kipkirmizi suratla dolasan ozellikle yaslilar varsa sebebi budur. Hayati risk falan yoktur sadece ilerde yuze yayilinca dis goruntude rahatsizlik yaratabilir.

13. redsailor

redsailor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    (((gatoradeblue)))arkadaşım ya gerçekten şaşırdım tespitiniz ilginç ve çok doğru.ama bu hastalık olarak değil,ben çocukluktan beri yüzüm yuvarlak ve yağlı ,idmansırasında öyle oluyor.ama tespit onnumara:) aslında birde bu yüzdeki yağlar problemim var:(yüzümü nasıl daha ince halee getirebileceğim??bu konuda da yardım ederseniz çok evinirim..

14. berkin

berkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bence yag yakıcı supplement al yada liposaction baska çare yok :lol:

15. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    mide görünmüyorki nasıl anladın sorunlu olduğunu helal :lol:

liposactionda ne iğrenç bişey bu arada hiç tavsiye etmem

16. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    damarli vucut nedir yav ? :)

oncelikle damar goruntusu genetiktir. ama çıkartmak için ilaçlar vb. varmış.
    ama ilk nedeni yagsiz olmaktır. yagin azsa damarlar cikar.

kür nedir yahu ?
    dogal dogal yapsanıza şu sporu. allah allah. 1 yil calisarak cok daha güzel vucut olur, sen calismanı sıkılaştır.

17. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Dış görünüşü bilemem, ama uzun süreli koşu vs... gibi aktiviteler ile yeni, ufak kılcal damarlar oluşturuyor(=kaslara daha fazla oksijen).

18. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    hocam kollarin guzel olmus gogusde fena degil ama oranti icin biraz daha gogus calismalisin derim mideye yorum yapamicam fazlalk yok gibi gorunuyor basarilar

19. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Anabolic steroid başlığında gezinirken gördüm.Birşey sorarken neden eğrisini doğrusunu söylemeyip 1 yıldır doğal çalışan bi sporcu gibi kendini lanse ediyorsun :x

20. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    supplamente dewam. :? sabır işi bu spor..

Sayfayı Paylaş