1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Takviyesiz 1 senelik emek.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tansu tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    IMG_20140131_231351.jpg IMG_20140131_232046.jpg IMG_20140412_154751.jpg IMG_20140413_160414.jpg IMG_20140413_160532.jpg IMG_20140413_161610.jpg IMG_20140413_161737.jpg Öncelikle herkeze slm arkaşlar.Yaklaşık 1 senedir bb yapıyorum,bu 1 sene zarfında omuz sakatlıgından dolayı 45 gün ara vermek zorunda kaldım 5 kilo verdim şimdi 3 aydır düzenli tekrardan devam ediyorum kilo kaybımın 4 kilosunu geri aldım kesinlikle protein tozu vb birşey kullanmadım sadece doğal beslenme ile birşeyler yapmaya çalıştım bazı fotolar net değil kamera yüzünden kusurabakmayın iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

aranan_adam, Ge-Force ve leftyboarder bunu beğendi.
  2. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 senede takviyesiz böyle vücut helal olsun göğüsler harika anatomin sağlam antreman programını ve beslenmeni paylaşabilirmisin

tansu bunu beğendi.
  3. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Haftanın 6 günü idman yapıyorum Pazar dinlenme sadece 1.gün göğüs arkakol , 2.gün omuz önkol ,3.gün kanat bacak şeklinde bu şekilde dönüşümlü olarak devam ediyor. ama ben büyük kas guruplarını 3 hareket ufak kas guruplarını 2 hareket olarak yapıyorum sebebi ise yağsız bir vücuda sahip olduğum için fazla hareket kas yıkımına ve adele kaybına sebep oluyor benim mantığıma göre. bu program her kas gurubunu 2 günde bir çalışmanı sağlıyor her hareketi 4 set halinde 12.10.8.6 olarak yapıorum her sette ağırlık arttırarak. Beslenme konusuna gelince takviye alınmıyosa gerçekten cok emek isteyen bir iş.En önemli beslenme sabah kahvaltısı bence.Her sabah 5 yumurta 1 tanesini sarısıyla yiyorum diğerlerinin sadece beyazını hemen ardından 100gram yulaf ezmesi 2 tane muz 300ml süt mikserden geçirip çorba kıvamına gelinceye dek. bunuda tüketiyorum.idmandan sonra 2x160gr lık ton balığı yine yulaf muz süt karısımı yanında 5 yumurta beyazı. tabi ara öğünlerdede protein ağırılıklı besleniyorum kesinlikle ekmek yemiyorum amaç yağsız adele yapmak yorumun için teşekkür ederim yazmaya dvm edersem baya uzun sürücek sormak istedğin bişey varsa cevaplıyabilirim. Proffesyonel olarak bu işi yapan arkadaşlarım abilerimdende yorumlar bekliyorum teşekkürler.

AzizK bunu beğendi.
  4. dextermorgen

dextermorgen Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    gazi üniversitesi - kamu yönetimi
    Yer:
    ankara
    Òncelikle tebrikler. severek yaptığın belli ama 3 ayda bir 1 hafta ara ver ve bende hafta da 6 günlük ağır bir program uygulanmıştım şuan da yapıyorum ama daha fazlasını istiyorsan kesinle 1 ay yap sonra 1.5 haftalik kilo azaltıp 20 tekrarli çalış eklemlerin dinlensin. Bak Allah korusun sakatlıkta atlatmışsîn. Dinlenmezsen gelişme çok az olur. Yani o kadar emek veriyorsun daha çok sonuç almanın yolu dinlenme beslenme en son spor. Ağır program da çok çok beslenmezsen tehlikeli. Bütün bunlara ek yeterince güç artışı olmuştur. Artık protein tozu kullanmaya başla ve beslenmeye dikkat etmeye devam.

elezar ve tansu bunu beğendi.
  5. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Değerli yorumun için tşk ederim. Ara vermek banada mantıklı geliyor başlıyabilirim tavsiyene.Haftanın 6 günü idman yapıyorum ama benim idmanlarım yorucu değil büyük kas gurubu 3 hareket ufak kas gurubu 2 hareket olduğu için yani günde ortalama 5 maximum 7 hareket yapıorum 4 set olarak 45 dakika bile sürmüyor.
    Değerli yorumun için tşk ederim öncelikle.3 ayda 1 haftalık ara banada mantıklı geliyor daha çok idman olarak değilde mide olarak :D midem dinlensin diye yani :) lakabım yakınta pis boğaz olucak az kaldı :D

6. dextermorgen

dextermorgen Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    gazi üniversitesi - kamu yönetimi
    Yer:
    ankara
    :) aynen seni en iyi ben anlarım şuan ara vermek yapmaktan daha zor gelir. Ve kesinlikle vücudunu şaşırt. Yani büyük kasa 3 giriyon diye hep öyle olmak zorunda değil. Zaten öylede olmamalî. Mesela hareketleri yaparken hep dumbbel ile çalışmasın temelde veya bi hareketi iki kolunu ayni anda ya da teker teker yapma gibi küçük değişikler yaparsın. Neden çünkü vücut belli süre sonra tepkisiz hale gelir. Kesinle yeni tarzlar dene.

tansu bunu beğendi.
  7. trawool

trawool Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    süper :):):)..arkadaslar biliyorum belki yerı değil fakat baska türlü çözüm yolu bulamadım..1 hafta oldu foruma üye olalı fakat hala konu baslıgı acamıyorum acaba bendemı sorun var yoksa forumdamı

8. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence bu şekilde devam et çok iyi gelişiyorsun. Hiç cardio yapıyomusun ? yapıyorsan kaç dakika ?

9. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Cardio hic yapmiyorum daha doğru dürüst mide bile calismadim bir senedir :)

10. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    karın kısmında biraz fazlalık var ama bütün olarak baktığımda gayet iyi bir gelişim olmuş tebrik ederim.

tansu bunu beğendi.
  11. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Evet karindaki fazlaliklarn farkindaym 3gundur düzenli mide calismaya basladim 2 ser hareket olarak fazlasini yapmaktan korkuyorum çok fazla kalori alamiyorm çünkü çok TSK ederim yorumun icin

12. fitness95

fitness95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Vücut çok iyi omuz sakatlığınız neydi?

13. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Valla doktora gitmedim bağ agrisi gibi biseydi yanma ve dayanilmaz agri oluyordu halen daha hafiften var zaten.

14. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    o omuz ağrısı bendede var bench press girerken sağ omuzum kıt kıt ediyor ağrı giriyor sanki birşey saplanıyor

15. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    guzel vucut bence, iyi gelismissin, yalniz fotograflarin genisligini cok fazla uzatmissin, biraz aldatici goruntu olusmus sanki.
    Basarilar

16. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Sen resimlerimi genişlettin daha güzel olması için günahını almayım ama yada benim monitörde resimler genişletilmiş gibi duruyor :) Takviyesiz ise çok güzel yapmışsın ama dışarıda gören supplementli sanar. gerçi suplement doğal ürünler steroid değil.

Trapezler eksik trazep koy devasal gözükeceksin

17. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    ölçüleriniz nedir acaba ?

18. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Kasitli bi genişletme yok sitenin istediği olculere gore ayarlayip koydum resmi 1024 768seklinde evet biraz genişledi resimler bnde farkindaym :)
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Nisan 2014 ---
    Omuz 121
    Göğüs 105
    Kol 36
    Bel 78
    Kalf 37
    Baldir 58
    Kilo 70 boy 171. Soğuk ölçüler bunlqr

Son düzenleme: 16 Nisan 2014
    trawool ve bdyc22 bunu beğendi.
  19. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Fotoğraflar çok yanıltıcı olmuş.Herhangi bir resim sitesine koyup link verirseniz,daha obektif yorumlar yapılabilir.Keza fotoğraflarda görüneni söyleyeyim.Boyunuza göre kilonuz; +85kg,kol ölçünüzde +40cm gözüküyor.Fotoğraflar enine yayıldığı için böyle olmuş sanırım.Başarılı bir vücut tebrik ederim.

20. tansu

tansu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Evet sitenin istediği standartlara gore ayarlayp koydum biraz genişledi resimler ölçüleri paylastim yukarıda tesekkur ederim yorumun icin

Sayfayı Paylaş