Takviye gıda

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xxMassacrExx tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xxMassacrExx

xxMassacrExx Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaslar... yaklasık 1 aydır bu sporu yapıyorum, ve hardline amino3000 320 tblt lik ve hardline sıvı l-karnitin kullanıyorum. arkadas tavsiyesiyle bu ürünü aldım fakat araştırmamın sonucunda pekde kaliteli urunler olmadıgını dusunmekteyim. şimdi bu ürünlerin yanında protein tozu kullanmak istiyorum fakat her forumu gezdim ve ürünler hakkındaki yorumların büyükbir kısmı reklam... sizlerin bana tavsiye edeceği bir protein tozu varmı veya bu ürünlerin yanında kullanırsam faydasını gorurmuyum.. samimi cevaplarınızı bekliyorum.
    saygılarla...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  3. BodyBuilder.Turk

BodyBuilder.Turk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    tavsiyem

1-muscletech nitro-tech hardcore
    2-universal animal max
    3-weider nsp ya da whey protein

ben muscletech kullanıyorum ve cok memnunum ama biraz pahalı.animal max daha uygun.amacınız kilo almak ise kesinlikle gainer tavsiye ederim saygılar

arnoldabody ve sykoo bunu beğendi.
  4. xxMassacrExx

xxMassacrExx Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    tavsiyeleriniz için cok teşekkür ederim, amacım kilo almak deil 183 boy 79 kiloyum amacım kilomu koruyup kaslarımı şekillendirmek söyledigin ürünleride araştıracaım, baska arkadasların degerli fikirleri varsa onlarıda paylaşmalarını rica ederim, saygılar...

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum Nutrition Whey Gold Standart kullanıyorum.

Karışım, etki, içerik hepsi çok güzel. Nitrotech çok pahalı dersen ondan sonraki en iyi seçenek bence Optimum Nutrition'dır.

Ayrıca yeni başlayan veya henüz fazla bir gelişme katetmeyen birinin Nitrotech kullanması bana biraz saçma geliyor. Çünkü nitrotechten aldığın verim 100 ise ondan çok daha ucuza ON Whey ya da farklı bir proteinden alacağın verim 80-90 arasıdır.

Belli seviyeye gelmiş kişilerin alması daha mantıklı gibime geliyor.

İyi sporlar.

Sayfayı Paylaş