Tabletleri ezerek icebilir miyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Muay Thai tarafından 12 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. Muay Thai

Muay Thai Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Iki tane sorum olacak. Hardline Amino 2000 tabletleri cok buyuk yutarken zorluk cekiyorum. Bunlari ezerek toz haline donusturup icebilir miyim? Yani anternmandan yarim saat once hem progainer hem amino 2000 aliyorum, amino'yuda toza cevirip progainer ile yaptigim sute ekleyebilir miyim? Bu konuda iki ayri kisi iki ayri sey soyledi. Birisi hayir ezemezsin hap olmasinin sebebi midede yavas yavas sindirilmesinin/salgilanmasinin gerekmesidir dedi. Ikinci kisi ise evet ezip sute karistirabilirsin dedi. Sizce hangisi dogru?

Ikinci sormak istedigim ise. Creatin aldim, bu tabletlerin uzerinde gunde 3 defa yemekle beraber diyor. Diger supplementlarda ise antrenmandan yarim saat once ve hemen sonra diyor. Creatin'in alinisi digerlerinden farkli mi boyle? Birde creatin'ide sadece antrenman gunleri mi alacagim yoksa hergun mu alacagim?

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tabletleri ezerek almanda bır sakınca yok.yavaş salınım ozellıgı degıl tam tersıne hızlı bır giriş yapması için tasarlanmıştır.su ile alırsan bence amaca daha ıyı hızmet etmıs olur.
    creatın sadece antrenmandan sonra 5 gram alabilirsin.antrenman olmadıgı gunlerdede alman bence daha mantıklı.ilk kullanıma bırkaç gun yukleme ile baslarsan daha ıyı olur.6 haftalık kullanım sonrasında 2-3 hafta ara vereceksın.

3. Muay Thai

Muay Thai Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ezip icmeyi denedim bu seferde acaip igrenc bir tadi oldu. Gainer ile yaptigim shake'e kattim ama mixerle ne kadar karistirmayi denediysemde nafile, hem shake'in tadini bozdu hemde putur putur kaldi. Ne uyuz birseymis bu amino acid. Mecbur eski sisteme geri dondum, yani tabletleri kirarak iciyorum. Hardline'da toz halinde olanlar var mi acaba? Veya benim kilo alirken ve antrenman gunleri amino acid haplarina bu kadar ihtiyacim var mi acaba?

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kilo alma donemınde amıno yerıne proteın ve gaınera daha cok ıhtıyacın var.ikisini mix yapabilirsin.

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Ben hiç çekmedim şahsen bu sorunu. aynı anda 3 tane amino 9000 içiyorum.

animal nitronun 9 hapı+2 vitamin birlikte yuttum hiç sorun çıkmadı . Annem ufacık tansiyon hapını bile yutamıyor.Alışkanlık meselesi sanırım

Sayfayı Paylaş