sustanon+prımebolan kurune basladım lutfen yardımcı olun?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sirzo tarafından 9 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Atescem yanlis bilgilendiriyorsun.

Primobolan ile Sustanonun risk acisindan ayni degil bu bir. Sustanon ufak bir kür degil baslangic kürü olarak bu iki.

Ayrica sustanon 4 cesit turevi vardir onun icin bu 4 turevlerden yararlanmak icin herhafta vurulmaz bunu daha evvelde forumda yazdik. Yani sustanon yerine Testosteron kullanmak daha iyi. Sustanon ile Primobolanin yanetkileri ayni diyorsan forumu gezmeni tavsiye ederim.

Rafet78

Kürün sonunda Post Cycle terapi yapilir (kür sonu tedavisi) bu ise hem Klomifen hemde Nolvadexle yapilabilir. Yanliz Klomifenin yan etkilerinden dolayi tercih edilen Nolvadex´tir.

PCT´in amaci vucudu yine normal hale getirmektir. (testo)

Örnek olarak bir testo kürü yapiyorsunuz. Bu kürün sonunda vucut testo uretimini durdurur. Bu nedenlede testikler kuculur. Ve egerki bu durumdan daha cabuk kurtulmak isteniliyorsa PCT yapilir ki bu sorun cabuk hallolsun. Bu süre icinde yani düzelme süresinde aldiginiz kilolar gider, o nedenle PCT cok önemlidir!

Peki nasil secilir ? Sorular var yanliz hepsini bir baslik altinda yazacam ve bazi ekstra seyler ekliyecem.
    Bunlarin hepsini yarin yayinlacagim.

yilmaztahsin bunu beğendi.
  2. sirzo

sirzo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar sımdı antremandan geldım ve hocama sordum oda sustanon ve prımebolanda 6 -8 haftalık kurde novaldexs e gerek yok cunkı boyle bı kurde jınekomastı olmaz dedı sız ne dersınız acaba adam kendı vucudunda olmadı banada olmazmı dedı yoksa gercektenmı olmaz?

3. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    rafet aslında gözümden kaçmadı :D
    8 haftalık sustanon(250 mg) küründejineko olma riskin azdır.zaten ole bi kürde jineko olsan bile 6. hafta sonun da başlarsın etkilerini görmeye.8 haftalık bi kür sonunda nolvadex kullanılır.ama sustanon veye herhangibibir başka teso alıcaksan ve daha pro bi kür olcaksa kür ortasın da başlayıp bi süre dvm edip.sonra tekrar nolvadex kullanımını kür sonuna bırakmalısın...
    çünkü nolvadex kullanımı seni testonun bazı kötü etkilerinden korurken senin göreceğin olumlu etkileride kısar:)))

bu yüzden testo kürü yapıorum die kürün başından sonuna kadar nolva kullanılmaz :)

4. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    despo
    sustanon la primonun etkileri ve yanetkileri tamamen birbirinden farklı biri anabolik biri testo.ben ole bişey dedimi hatırlıyamadım ksura bakma yada gözümden kaçtı neyse sorun bu değil.testo herçeşit kürde tavsie edilir.çeşit testo var.

arkadaşlara sustanon dedim nedeni eczanelerde bulunması.testo enanthe ise daha zor bulunuyor.
    kullanımına gelince :roll:
    sustanon un vücutta ömrü az olduğu için sölediğiniz şeye aynen katılıyorum sağlam bi kürde testo kesin bulunur ve bu sustanonda olablir.3 günde bi sustanon vurdurmak en iii sonucu verir fakat 250 mg lik alımlarda bu büyük bi sorun çıkarmaz eğer demediyseniz herşei okuyup yazmayın bence

5. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    sirzo biz sabahtan beri ne dioz abiii:)))
    :D :) :lol:

6. XXL

XXL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ates msn en varmı? burda rahatlıyamadım:) tartısmaya gırdınız:=)

7. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    atescem güzel forumdaki yazilari okumussun.
    Son lafin kime merak ettim ?

8. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sirzo bu arada, artik soru sormayacagini zannetmistim. Yeni üyelik yapmaylada olmuyor! (XXL)

Konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş