Supplementler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve PoLaToJi tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. PoLaToJi

PoLaToJi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler forumda yeniyim sorucağım soru hakkında forumda bir konu var ise affola tam net bir bilgiye ulaşamadım.Aşağı yukarı 1 yıla yakındır spor yapıyorum ve aldiğim besinler kas gelişimine pek etkisi olmuyor.Ek olarak protein tozu Amino asit vs kullanmak istiyorum fakat bir kaç yerde doğrumudur bilmem bu gibi ürünlerin sağlığa zararlı olduğu öne sürülüyor.Gerçekten zararı varmı? Yok ise hangi ürünleri kullanmalıyım ve spor sonraki dinlenme gününde kullanmalımıyım ve dozajı ne olmalıdır?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar dilerim ;)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Kulllandiginiz urune gore degisir.Bu urunler ek besindirler. Gercek, duzgun hazirlanmis beslenmelere ektir. Saglik acisindan kanitlanmis bir zararlari bulunmamaktadir.

3. PoLaToJi

PoLaToJi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi ürünü ne kadar tüketmeliyim yardımıcı olurmusunuz her kafadan bir ses çıkıyor reel de

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ne almayi dusunuyorsunuz, nasil beslenme programiniz var? Beslenme programi makrolariniz nelerdir? Bunlara gore degisir.

Ornek verilecek olursa
    Whey 1-2 olcek
    Amino - BCAA 10gr
    Creatine mono = 5 gr
    Glutamine =5gr

5. PoLaToJi

PoLaToJi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan için ne alacağım hakkında bir fikrim yok ne alacağımı bilmediğim için yardım istiyorum :) yani sadece tek ürünmü yada belirttiğiniz gibi 3 4 ürünmü almam gerekiyor bu ürünlerin hangisi ne işe yarıyor en ufak bir bilgiye sahip değilim ama pts çrş cum günleri antreman günlerim cts pzr günleride dinlenme sadece antrenman günlerimi tüketmem gerekiyor yoksa bütün günler içinmi geçerli ve dediğim gibi hangi ürünleri almaliyim. bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler...

6. brhmcr

brhmcr Guest

7. PoLaToJi

PoLaToJi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladığım kadarı ile her ürünün etkileri farkli benim demek istediğimde bu ideal bir vücut için kaç çeşit ürün kullanmalıyım

8. brhmcr

brhmcr Guest

Cok guzel ifade ettigimi dusunuyorum.Genetik yatkinliginiza, beslenmenize, idmaniniza, amac ve hedeflerinize gore farkli kombinasyonlar soz konusu. Ancak supplementler mucize degillerdir, alti ustu ek besinlerdir. Dogru beslenin gerisi gelecektir.

9. PoLaToJi

PoLaToJi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana whey protein önerdiler sadece bu ürünü kullansam faydasını görürmüyüm yoksa diğerlerinede ihtiyaç varmıdır son olarak :)

10. brhmcr

brhmcr Guest

Protein eksikliginiz varsa beslenmenizde giderir, performans artisi vs beklemeyiniz. Amacida budur.

Sayfayı Paylaş