Supplementler Ve Sivilce

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bigger&stronger tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bigger&stronger
    Offline

    bigger&stronger Üye

    Katılım:
    9 Mayıs 2010
    Mesajlar:
    24
    Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Aminoasit, protein tozu , multivitamin hapı ,c vitamini ,b kompleks ve kreatin kullanıyorum sırtta omuzda ve yüzümde aşırı sivilce çıkmaya başladı karaciğere fazlamı yükleniyorum acaba B kompleks kullanıyorum karaciğeri korumak için başka ne yapmam lazım
     
  2. cadocx
    Offline

    cadocx Üye

    Katılım:
    25 Ocak 2009
    Mesajlar:
    1.037
    Beğenileri:
    404
    Ödül Puanları:
    0
    sivilce tamamiyle psikolojik bir olay hiç supplement kullanmadığım dönemlerde yüzüm mayın tarlası gibiydi şu an 3-4 ürünü kombine ediyorum sivilceden eser yok
     
  3. Despo
    Offline

    Despo ADMIN Yönetici Admin

    Katılım:
    30 Mart 2004
    Mesajlar:
    7.962
    Beğenileri:
    6.063
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  4. bigger&stronger
    Offline

    bigger&stronger Üye

    Katılım:
    9 Mayıs 2010
    Mesajlar:
    24
    Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Vucudun kendi ürettiği doğal anabolik steroidlerin spor beslenme ve bunun gibi doğal yollarla arttırmı tıpkı dışardan yapay yolla hormon alan kişiler gibi yan etkiler gösterirmi arkadaşlar ne dersiniz...

    Neden vucudumda bugüne kadar çıkmadığı kadar sivilcelenme oluyor büyük büyük ve iğrenç :)


    Hiçbir küre girmedim ilaç doping kullanmadım doğal çalışıyorum ve yarın tam bir yılımı dolduracam bu sporda
     

Sayfayı Paylaş