supplementler göz alerjisi yapar mı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve discogolf tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. discogolf

discogolf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    muscle tech nitro hardcore protein tozu 2 lbs bitti bitecek gözlerimde kanlanma kaşıntı başladı 1 haftadır sürüyordu doktorum bırak dedi 2 gündür kullanmıyorum ama göz damlalarına başladım iyileşme var
    şimdi kafamda şöyle bir sorun kaldı bunun nededi protein tozu mu ? yoksa mevsimden kaynaklanan bir alerji mi ?
    ayrıca doktorum amino asit ve ya protein tozu kullanma dedi nedenini sorunca yapay yerine doğal beslen yarışmalara girecek değilsin boşver onları vücudunu karaciğerini yorarsın tembelleştirirsin dedi :( 1 kilo protein tozu her gün 3 ölçek kullanarak karaciğer mi yorulur bunun net süresi forumda 3 ay kullan 1 ay bırak diye okudum doktorumun dediği biraz tuhaf geldi :(

2. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Polen alerjin olabilir. 18 yaşıma kadar hiç belirtisi yoktu birden ortaya çıktı sende de öyle olabilir. Bunu şu şekilde anlayabilirsin penceresi kapalı bir odada gözlerin sulanmıyorsa ve pencereyi açtıktan belirli bir süre sonra gözlerin sulanmaya başlıyorsa muhtemelen polenlerle alakalıdır.

3. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    discogolf büyük ihtimal senin doktorun bizi kıskanıyor :)

4. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    discogolf bende nitrotech kullanıyorum ve benımde sol gozumde sabah kalktıgımda buyuk bır kasıntı kızarıklık ve kanlama meydana geliyor fakat buraya dikkat :) benım bahar alerjim var. bu mevsımlerde burnum sureklı tıkalı olur. ancak eve gıttıgımde adam akıllı nefes alabılıyorum.

anlayacagın bana kalırsa protein tozu almakla gozde kanlanmanın meydana gelmesının arasında hiçbir alaka yok.(benım gorusum- doktor ne tetkıkler yaptıda sana bunları soyledı bılemıyorum)

ben ılk defa nıtrotech veya proteın tozu da kullanmıyorum 17 18 yasımdan berı bu alerjı zımbırtısını cekıyorum.. tavsiyem. basmaya devam.:) ama unutma muscletech urunlerı herzaman dıger markalardan daha cok karacıgerı yorar. sebebı muscletech supplementlerının içeriginde genellıkle cok fazla sayıda farklı işlevli maddeler bulunması ve tabı bunun sonucu tosididenin artması.

5. SPIKE

SPIKE Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    27 yaşımda kulak yanması ve gözaltında torba alerjisi başladı. Ben de senin gibi düşünmüştüm. Ancak nedeni baharr ve polenlermiş

6. discogolf

discogolf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız sanırım polenlerden dolayı, bugün ilaçların 3. günü dün protein tozu aldım sabah da aldım hala birşey yok gözler normale döndü :D .. karaciğeri yorma mevzusuna gelince.. arada alkol de alıyorum haftada 2-3 gün max 3-4 duble votka.. bazen tırsmıyor da değilim, karaciğer gümlemesin diye.. neyse 100 küsür amino ile 1 kilo kadar daha protein tozu var onlar bitince bir ay ara veririm alkol o ara da bırakırım.. (bakın hala bırakacam diyemiyorum,bağımlımıyım neyim, ... yemiyor :p) ama tırsaki de 10 numara bu arada tozu alıp alıp basalım derken karaciğeri elimize almayalım ;)

Sayfayı Paylaş