supplement ve ishal yardım!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve brndmr tarafından 25 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    sleepy gecen cuma gunu whıte flood ıctım green magnıtudeyı es gectım. ant 1, ant sonrası 2 olcek x tend ıctım. 2 saat sonra yemek yedım. ıshal olayı yasamadım ama yınede kendımı ıyı hıssettıgımı soyleyemem. x tend almayıp green magnıtude aldıgımda(ant dan once) ant esnasındada bı sıkıntı yasamıyorum. yanı bagırsak durumum gayet ıyı oluyor taki yemek yıyene kadar. dedıgını yapmayı deneyecegım ama o ısınde sıkıntılı olan kısmı ant dan 9 gıbı cıkıyorum 2 saat sonra yesem saat 11(23.00) de yemem gerekecek.

saygılar......

2. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Therion antrenmandan 9 gibi çıkıyorsan 7 civarında da giriyorsundur.

Antrenman sonrası öğünü o yüzden çok dert etme.

Senin yerinde olsam Xtend'i yarım litre üzüm suyuna karıştırırım.

Antrenman sonrası da öğün yapmam. Protein tozu varsa onu iç.

Sanırım senin sorunun supplementlar değil, antrenman sonrası öğün bozuyor seni.

Zaten 9 da çıkıyorsan bence öğün yapma, bir sonraki gün sabahtan akşam 7 ye kadar vücudunu kompleks karbolarla iyi beslersen antrenmanda sorun yaşamazsın.

therion bunu beğendi.
  3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    evet nıhayet problemın hangı urunde oldugunu buldum. green magnıtude. ıcındekı magnezyumdan sanırım. urunlerın nerdeyse 3 de 1 i boşa gıttı. cunku her ant sonra yasadıgım ıshal 2 kılo vermeme sebep olmus. gerı kalanını ıyı degerlendırmak lazım.

saygılar.....

4. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bu işten müzdariplerdenim :( Bende bunu pro. tozu yapıyor. İshal ilacı kullansamda geçmiyor anlamadım gitti fakat her nasılsa üründen aldığım verimde, enerjimde ve kilomda bir değişme olmuyor.

5. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    sp 250 nin ishali tam anlamıyla berbat yani normal ishalle alakası yok soğuk terletiyor ve olduğunuz yere yığılıyosunuz -yorgunluk - bu ıkı ölçeğe cıktıgımda oldu

6. cmrd

cmrd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yani toz boşa mı gidiyor?

7. madares122

madares122 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ARKADAŞLAR XTEND KULLANIYORSANIZ VE MANGO YADA ANANASLI İSE YUZDE 200 İSHALSİNİZ KARPUZLUDA SIKINTI YOK . SEBEBİNİ BİLMİYORUM YUZLERCE CESİT SUPPLEMENT KULLANDIM HER AY FARKLI ALIRIM AMA XTEND ALDIGIM ZAMAN SIPORDAN YARIMSAAT SONRA CIRCIR SABAHA DUZELİR SPORDA İÇİNCE GİNE CIRCIR

Sayfayı Paylaş