Supplement kombinasyonu yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Murat Ceylan tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Murat Ceylan

Murat Ceylan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba

Ben yaklaşık 3 haftadır haftada 3 kez olmak suretiyle vücut çalışıyorum.Şuanda 1.70 boy 53 kiloyum ve supplement almaya karar verdim ve bir kombinasyon yapıp daha hızlı kas kütlesi yapmak istiyorum.Bazı insanlar buna tepki gösterebilir yanlız açıkca konuşmak gerekirse şuan ki cılızlığımdan kurtulup daha güzel bir vücuda sahip olmak için ve güç kazanmak için bu spordayım.

Kafamdaki şuan ki supplement kombinasyonu şöyle ;

PROTEİN : Hardline Whey 3Matrix
    BCAA: Scivation Xtend
    KREATİN:

Hardline Creapure 500 gr

SİZCE BU KOMBİNASYON UYGUN MUDUR ?
    BENİ HEDEFİM DOĞRULTUSUNDA İLERLETİR Mİ ?
    BUNLARI KULLANMAM BANA BİR ZARAR VERİR Mİ ?

TEŞEKKÜRLER SAYGILAR

2. Can Emre Arslan

Can Emre Arslan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Öncelik olarak doğal yollar ile ilerlemeni öneririm kırmızı et,tavuk,balık,yumurta gibi öğünlerle gayette güzel yol kat edebilirsin ayrıca hem daha sağlıklı hemde daha kalıcı olucaktır ama yok illa ben toz alıcam kafaya koydum diyosanda , kombinasyonun iyi kullanabilirsin , herhangi bi zarar vereceğinide düşünme ( aşırıya kaçmadığın sürece ) ama dediğim gibi sana toz değil doğal yollarla beslenme öneriyorum.

3. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Ne dogali ne kaliciligi ha ? Supplement dogaldir zaten ? Neyse soruya gelelim sen napacan supplement olmus 3 hafta vucudun bile isinmamis kaslara kan gitmiyor senin daha Bosver sen yemek ye takma 6 aydan sonra baktin beslenme kotu o zaman alirsin bir whey yeter

Sayfayı Paylaş