SUPPLEMENT KOMBİNEM YORUMLARINIZ

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Artemis™ tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Artemis™

Artemis™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HACKER
    Yer:
    MERSIN
    Sa öncelikle 2 yıllık bir spor geçmişm var sadece 4-5 ay ara verdım bir kaza sonucu biraz yaglandım alcıda ytınca 3 aydır sıkı antremanla topladım biraz suan elimdeki ürünler

PHASE 8
    UNİVERSAL CREATİNE
    UNİVERSAL GH MAX
    GASPARİ BCAA 6000
    MUSCLEPHARM ASSAULT
    WEIDER GLUTAMİN

bunlar var elimde Günde 2 Antreman Yapıyorum Sabah CARDIO ögleden sonra AGIRLIK boy 1.78 90 kiloyum Diyet yapıyorum sıkı bir şeklilde

Şimdi Sorularıma Geçiyim

1 : Tribulus,Cla,L-Carnitine,Amino vs.. ne almam gerekir daha önerileriniz ?
    2 : Kullanım Şekilleri Nasıl olsun ?
    3 : Ağırlık çalılşma prensibim nasıl olsun ? (örn : Süper Set, Pramit )

Yada Başka eklemek istediginiz şeyler...

Şimdiden çok tşk ederim herkese İYİ FORUMLAR İYİ PAZARLAR

2. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle bu kombineye bir multivitamin ve balık yağı eklerseniz çok daha iyi olacaktır sizin adınıza. Onun ardından kişisel tercihim tablet bcaa yerine toz bcaa ürünü kullanmaktır. Xtend veya aminox gibi ürünlere yönelebilirsiniz gaspari bcaa bittikten sonra.

Vücudunuzu görmeden ne derece doğru olur tartışılır fakat yazdıklarınızdan anlaşıldığı kadarıyla yağ yakımı yapıyorsunuz. Yine bir yağ yaıkıcı eklenebilir. 2 yıllık bir geçmişiniz olduğunuda yazmışsınız. Bu durumda düzenli beslenme , sert antrenmanlar ve cardio eşliğinde zaten amacınıza ulaşacaksınızdır. Programınızda farklılık açısından ara dönemler halinde süperset, dropset, giantset ler ile monotonluktan kurtulabilirsiniz. Yağ yakımı olması sebebiyle makinada uygulanan hareketlerden ziyade daha fazla serbest ağırlıkları tercih ederseniz faydanıza olacaktır. Serbest ağırlıkların daha fazla kas lifini çalıştırarak doğal olarak daha fazla yağ yakımı sağladığı bilinmektedir.

Sanırım zaten beslenme olayını çözmüşsünüzdür. Onun üzerine değinmiyorum bile.

3. Artemis™

Artemis™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HACKER
    Yer:
    MERSIN
    Yorumun icin tsk ederm beslenmede ozel diyetisyenim var yag yakici oneriniz nedir birde casein protein ekliyimmi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    İlk etapda cla veya l-carnitine gayet yeterli olacaktır. Thermo yağ yakıcılar için herhangi bir şey belirtemem. Denemedim hiç. Fakat beslenmeniz zaten çok iyi düzenlenmişse bence bunlara dahi ihtiyacınız olmayacaktır. Forumda biraz araştırma yapın yağ yakıcılar bölümünde. Kullanan arkadaşların yorumlarına göre hareket edebilirsiniz.

Casein konusuda tamamen bütçenize bağlı. Onun yerine yine gece yatarken yağsız beyaz peynir türevleri tercih edilebilir beslenme makrolarınıza göre düzenlenip.

5. Bulking

Bulking Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Boy Kilo, Hedef ?

6. Artemis™

Artemis™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HACKER
    Yer:
    MERSIN
    Kilo boy yukarda yazıyordu boy 1.78 90 kiloyum hedef bana baglı ne zaman tamam dersem

7. Bulking

Bulking Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Diyet yapıyorum demişsin. Hedeften kastım oydu. Yağ yakımı olacak sanırım. MP Assoult u günde 1 ölçek alsan yeterli olur. Spordan önce ve spordan sonra 5er mg kreatin alırsın. Spordan hemen sonra whey protein olur. Gh max a gelince o ürün bendede var 3 antrenmandan sonra ve 3 tanede yatarken kullanıyorum daha mantıklı gibi geldi bana böyle kullanıyorum. Bunların yanına Bcaa eklenebilir spordan önce kullanmak için. Günde 1 porsiyonda sabah kahvaltısında Universal Animal Pak öneririm ben sana çok iyi bir ürün. Kolay gelsin..

8. Artemis™

Artemis™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HACKER
    Yer:
    MERSIN
    TMMdır yorumlar ıcın cok tsk ederım arkadaslar baska bilgisi olan paylasırsa sevınırım

Sayfayı Paylaş