Supplement kürü önerileriniz

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve speedtouch tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Değerli Hocalarım ve Arkadaşlarım vucudumun idealimdeki şekle kavuşmasında bana yardımcı olucak bir supplement kürü arıyorum bu konularda bir hayli tecrübesizim ve yardımlarınızı bekliyorum, öncelikle şunu belirtmek isterim , amacım aynı anda vucüt çalışıp definasyon yapmak, vucudumun bir alt yapısı var (lisanslı futbolcuydum)
    önerilerinizle beni aydınlatırken şu kriterle dikkat ederek cevap verirseniz gerçekten çok yardımcı olursunuz
    0-Bunu okuyunca bana gerçekten kızıcaksınız ama ben prensiplerimden ötürü kredi kartı kullanmıyorum o sebeple alış veriş merkezleri ya da eczaneler de bulabileceğim tarzda supplementler önerirseniz çok mutlu olurum sipariş imkanım malesef yok
    1-Öncelikli amacım antreman performansı
    2-Kas gelişimini boostlıcak bir supplement önerebilirsiniz
    3-Fazla hacim ya da weight gainer(kilo aldıran supplementler) olmasın istiyorum
    4-Definasyon olayında bana yardımcı olabilecek bir supplement
    Biliyorum çok şey istedim fakat eğer bana uygun bir supplement kürü yazarsanız gerçek anlamda beni çok mutlu edersiniz
    Son olarak yaşım 20 boyum 1.74 kilom 72
    Saygılarımı Sunarım,teşekkürler ederim

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Ayıracağın bütçeyi de yazarsan ona göre yönlendirebiliriz seni.

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bütçe olarak bir sınırlama getirmiyorum :D şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim , önerilerinizi bekliyorum

4. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    Vucudunu Görmeden yorum yapmak yanlış olur ama eger vucudun yaglı ise

Animal Cuts + Animal Nitro ve Kaliteli İçinde Glutamin olan bir Whey protein sana yetecektir kanımca

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    MJAM27 öncelikle önerilerin için teşekkür ederim fakat yukarıda belirttiğim gibi sipariş verme imkanım yok yazdığın ürünleri alış-veriş merkezleri ya da eczanelerden veyahut sipariş vermeden başka yerlerden elde etme imkanım var mı? Bir de içinde glutamin olan bir whey protein demişsin, whey proteinler için glutamin içeren ve içermeyenler olarak ayrı mı satılıyor?
    şimdiden teşekkürler,saygılarımla

6. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    Sports & Health magazalarında bulabilirsin. yada spor salonlarında satılıyor. yada internetten sipariş verebilirsin. www.suplementler.com BODYFORUMTR destekli yani sağlam bir site. Forumda Suplementler Başlığı altında araştır ordanda bilgiler edin.

Whey protein bazılarında glutamin olmuyor ki glutamin olmayan whey ben pek tavsiye etmiyorum. Eğer imkanınız kısıtlıysa Perfect Nutrition Whey Pro 90 almanızı tavsiye ediyorum. Dediğim gibi tam olarak araştırırsanız uygun ürünleri bulabilirsiniz.

speedtouch bunu beğendi.
  7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    MJAM27 tekrar ilgin ve yardımların için teşekkür ederim, dediğim üzere prensip olarak kredi kartı kullanmadığım için sipariş imkanım ne yazik ki yok, fakat Sports%health mağazalarında bulabileceğimi duymak gerçekten beni çok sevindirdi, bu arada yağ yakıcılar üzerine bir hayli araştırma yaptım ve animal cuts ile ilgili moral bozucu şeyler duydum o sebeple biraz çekiniyorum ondan açıkçası.Şu anda glutaminli whey i 1.sıraya yazıyorum tavsiyelerinle :) Bir de kreatin in de önemli olduğunu duymuştum, definasyona önem veren bir sporcuya kreatini tavsiye edermisin? edersen eğer marka olarak ne önerirsin yine Sports&Health mağzalarından satın alabileceğim.
    tekrar teşekkürler,saygılar

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kredi karti kullanmaniza gerek yok. Kapıda nakıt olarak sipariş verebilirsiniz.

Sorunuzu tam olarak anlamadım, hem gainerdan bahsediyorsunuz aynı zamanda definisyondan ?

speedtouch bunu beğendi.
  9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Sayın Despo öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ,Despo hocam sanırım dikkatinizden kaçmış wait gainer olarak bilinen supplementler önerileriniz içinde yer almasın diye yazmıştım, amacım definasyon ve kas artışını başarabileceğim en dengeli biçimde götürmek, bunun için ;
    1-Kas oluşumunu boostlıcak
    2-Antreman Performansımı artırıcak
    3-Definasyon olayında yardımcı olucak bir ek supplement
    Bu tarz bir supplement kürüne ihtiyacım var, ayrıca Despo hocam kapıdan nakit sipariş verebilirsiniz konusunu biraz daha açabilirmisiniz?
    İlgilerinize tekrar teşekkür ederim,Saygılarımı Sumarım

10. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    www.Suplementler.com ' a girip bakarsanız Ödeme şekilleri hakkında bilgi edinirsiniz.

yada : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/www-supplementler-com-f51.html

burda kapıda ödeme şekilleri hakkında topic ve ürünlerin detaylı bilgileri yer alıyor.

Definasyon için Anımal cuts kullanımında nitro kullanımı kas kütlesini korumak amaçlıdır. bunun yanında gainer kullanamassınız bir yandan kilo alıp bir yandan vermeye çalışıyorsunuz. ama sanırım gainer değilde whey demek istediniz. performans arttırmak için kreatin 20 gün kullanımı yeterli olacaktır.

İyi çalışmalar.

speedtouch bunu beğendi.
  11. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Antrenman performansını artaracak bir sürü pre-workout ürünü var ama kredi kart prensiplerine aykırıymış Türkiye'den önerebileceğim klasik BSN NO-Xplode var

speedtouch bunu beğendi.
  12. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    önerileriniz için tekrar teşekkürlerimi sunarım bu arada mjam27 sen de sanırım yanlış okumuşsun :) gainer olarak bilinen supplementler önerileriniz de yer almasın diye yazdım :) yani gainer istemiyorum . Evet www.supplementler.com hakkında adminimiz despo da bilgi verdi bir kaç gün için de ordan ürünlerimi sipariş etmeyi düşünüyorum, bu ara da kredi kartı olayının prensiplerime neden aykırı olduğuna gelince, ülkemizin hali malum , ben de öğrenci adamım ailemin bana gönderebildiği cüzhi miktar bir para var bir de kredi kartı yük etmek istemedim açıkçası (biraz konu dışı oldu ama içimi döktüm)
    Bu arada MJAM27 animal cutsu düşünüyorum fakat o ürün hakkında kafama takılan çok şey var , birçok insandan sakıncılı olduğunu duydum, hatta hot-rox bulabilirsen onu kullan animal cuts kullanma diyorlar, açıkçası ben bünyeme güvenirim ama biraz tırstım.
    saygılar

Sayfayı Paylaş