Supplement alırken güvenilecek yerler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle ben öğrenci olduğumdan internet üzerinden değil de,kendim gidip alıyorum protein tozunu.Kredi kartı vs yok.

Forumun sponsor anlaşması olduğundan isim vermiyorum(yasak mı bilmiyorum).
    Ben bugüne kadar Ankara'da İzmir caddesindeki amerikan pasajından(hangi bayiden aldığımı yazmıyorum,sadece pasajın ismi,umarım yasak değildir) 2 defa 2 ve 5 lbslik ON %100 Gold Standart whey protein tozu aldım.

Nette amerikan pasajıyla ilgili yaptığım aramalarda sporcu gıdaları da dahil bir çok şeyin sahte olduğuyla ilgili bilgiler buldum.
    Benim de uzun süredir bu sporda beklentimin çok çok altında kaldığımı göz önünde bulundurursam açıkçası bu tozların gerçek olup olmadığından çok şüphelenmeye başladım.

1-Bu tozların kutusundan gerçek olup olmadığı anlaşılır mı?Bildiğimiz her yerde karışımıza çıkan kutusu.Üzerinde TR distribitörü ******'nın yapıştırma kağıdı var?

2-Ankara'da net üzerinden değil de elden teslim alabileceğim güvenilir sporcu gıdaları satan yerler nerelerdir?
    (Umarım yasak değildir)

Teşekkür ederim.

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    havale diye bi şey var kredi kartınada gerek yok biliyorum amerikan pazarını 1-2 kere gittim ürünler bence aşırı pahalı yurtdışında 25 $ olan animal pak a en son gittiğimde 130-140 civarı fiyat istediler yok artık diyip terkettim hemen orayı :D

3. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Kapıda ödeme sistemi de mevcut.

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    supplementler.com dan alın kart şart değil. güvenilirlik konusunda şüpheniz olmasın. ben de eskiden supplementler.com yokken eczanelerden alırdım lhem daha pahalıya gelirdi hem de tam güvenemezdim çünki spp.com günde onlarca ürün satıyor eczane haftada bir.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    aslında eczaneden almak çok yanlış. çünkü eczacı sizin girdiğiniz ağırlıklar,body,yada dozaj konusunda en ufak bir fikri yoktur.

deadhlifterin de bahsettiği gibi yerinden alırsanız nasıl kullanacağınızı ne alacağınızı yönlendirirler.

Sayfayı Paylaş