suplement kombini

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve basayev2323 tarafından 31 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadasşlar herkese merhaba 100 kıloyım 1.83 boyım var yag yakmak istiyorum bunun ıcım grenade therme detanator ve hardline cla kombini düsünüyorum ıyımıdır degilse onerilerinizi bekliyorum saygılar.

2. HighLife

HighLife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim boyum 187 ve 2 ay önce 100 kiloydum şuan 90 kiloyum günde 55 dk. kardio yaptım diyet yapmadım sadece gazlı içecek cips şeker vs. kestim yani sadece ev yiyecekleri yedim ayda 5 kilo verdim o ilaçları ilk aşamada kullanma bence hem zararlı hemde zaten senin ilk deriye uzak olan yağları yakman kolay olacak.

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hem ventolin kullanmak istiyorsun hemde bir takviye olan yağ yakıcı supplemente ilaç diyorsun ilginç :confused:

4. HighLife

HighLife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kendi açtığım konudada belirttiğim gibi ventolini thermo grenadeymiş cutsmuş bunlardan daha az riskli buluyorum. Thermo ilaçlar yüzünden birçok insan koşu bandında kalp krizi geçirdi ama ventolinden ölen yok 1 haftadır araştırıyorum bu ilacı.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Kasım 2016 ---
    hemde arkadaşa ilk aşamada kullanma dedim çünkü ilk kilolar çok kolay veriliyor. :)

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence yanlış düşünüyorsunuz Ventolin kullanımını kalp çarpıntısı, düzensiz kalp atışı, hızlı kalp atışı ve yüksek kan basıncı gibi ciddi sorunlara neden olabilir.

6. HighLife

HighLife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Belki siz benden daha tecrübelisiniz çok bir spor geçmişim yok ama ventolin küçük yaştaki çocuklara bile veriliyor. evet vücudumuza zararı vardır ama bence thermolardan güvenli. piramitden anlıyosanız benim konuya gelinde bi yardımcı olun.

7. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş