Sublementim Ne kadar yeterli?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Yunus Emre Sıvacı tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yunus Emre Sıvacı

Yunus Emre Sıvacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar herkese iyi forumlar 25gundur kullandigim sublement hakkında ne dusunuyorsunuz sizce yeni kutuya gecilmelimi yoksa başka bir markayami gecilmeli ? Onerilerinizi bekliyorum teşekkürler
    Not: Urun inka sport x-treme whey protein %40izole
    Ayrıca 50 gündür bu sporla ugrasiyirum ve 8kg aldim basladigimda 59kilo şuan 67 kiloyum düzenli şekilde yapiyorum iyi forunlmlar IMG_0111.jpg

2. Yunus Emre Sıvacı

Yunus Emre Sıvacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konu güncel yardimlarinizi bekliyorum..

3. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bende tam bu proteini almayı düşünüyordum.Günde 2 servis kullansam 5 gr glutamin yapar ve 1 aydan fazla gider ekstradan glutamin almama gerek kalmıyor.Daha başlayalı 3 ay bile olmamış bu supplement yeterli değil sana fazla bile.Önce doğal beslenmeyi çöz.3 ay sonra bidaha alırsın.

4. Yunus Emre Sıvacı

Yunus Emre Sıvacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doğal beslenmeyi zaten uyguluyorum dediğim gibi gelişme kaydettim hayri sayilir düzeyde:D sence devam etmelimiyim Gnc storlarda yok bu urun sorduğumda adini bile duymadim dediler sasirip kaldim..

5. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    sürekli alışveriş yaptığım 2 sitedede stokta gözüküyor.Elimdeki combat bitsin alıcam.İleri düzey ve sağlam bir protein.Kutu bittiyse alma boşuna masraf yapma ağustos gibi kilo aldırıcı ürünler kullan kışın hep mass ve kreatin kullan hacim al biraz daha sonra bu ürünü alırsın istersen.

Yunus Emre Sıvacı bunu beğendi.
  6. Yunus Emre Sıvacı

Yunus Emre Sıvacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spor günler haftada 5gun önce ve sonra olmak üzere iki ölçek kullaniyorum hala bitmedi mübarek şey :D üründen sasmayi düşünmüyorum etkisini gördüğüm için kilo alimini zaten ben diyet sistemle karsiliyorum

7. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ozaman bol bol karbonhidrat öneriyorum sana.İnce hesaplar yapma yiyebildiğin kadar pilav-makarna-yulaf gibi kaliteli karbonhidrat ye.Spor haftada 5 gün çok değilmi.3 en fazla 4 olması lazım senin için.Spor olmayan günlerdede sabah kalkar kalkmaz veya ara öğünde al 1 ölçek

Yunus Emre Sıvacı bunu beğendi.
  8. Yunus Emre Sıvacı

Yunus Emre Sıvacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet teşekkür ederim spor yapamdığım günlerde almama gerek yok diye biliyorum ama ? sürekli karbonhidrat ağırlıklı beslenırım yiyebilğim kadar yiyorum zorluyorum kendımı diyet listem var zaten

Sayfayı Paylaş