Steroid kullananlarda cinsel problemler. Karşı cinsle tavla mı oynayacağız ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve saykopat tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. saykopat

saykopat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar steroid kullananlarda cinsel sorunlar ve erkekliği kaybetme olayı hakkında bilgisi olan var mı ?

Ben steroide karşıyım ve kullanmayı düşünmüyorum ama merak ettiğim konu şu; Vücudu zaten sağlık için ve dikkat çekmek için yapıyoruz. Yani karşı cinsin dikkatini çekmek için thums: Fakat testisler öldükten sonra karşı cinsten biriyle muhabbet mi edicez anlamadım ?

2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    forumda genç yaşta küre başlayan ve karşı cinsle benden iyi bilardo oynayan çok arkadaş var :D

saykopat bunu beğendi.
  3. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    arabayı da yanlış sürerseniz kaza yapar ölürsünüz. bunun gibi düşünün.

fernandes ve saykopat bunu beğendi.
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ne sacma bı konu ve gerkesız

madem senın olayla alakn yok neyını merak edıyosun zaten kur yapan bunun yan etkısını bılmem nesını bılıyor

16 yasında ılk kurumu yaptım yılalrdırda hep yaparım son 3-4 ay harıc steroıdsız spor yaptıgımı bılmem

ne cınsel sorunum var ne bsıey

steroıd yuzunden olusna tetsıs kuculmesı gıbı problemler kalıcı degıldır yanı cınsle ıstekte azalma olayı olsa bıle kalıcı dgeıldır

zamnla duzelır

cok cok cok cok coooookkk ufak bır ıhtımal duzelmez belkı ama oda sorunu cozen baska ılaclarla cozulur eskıye donulur

sultanmehmed ve ZeusS_ bunu beğendi.
  5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Böyle konuları Danny Boy a bırakalım direk :D

6. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    herkesin ilaça verdigi tepki farklı olabilir normal agrı kesiciler gibi düşün , bazısı günde 10 tane agrı kesici alır hiçbir yan etki hissetmez , bazısı ise yarım tablet alır bütün yan etkilerini hissedebilir , anaboliklerde böyle , her alan erkekligini kaybedecek diye bişey yok , zaten kür bittikten sonra tedavi uyguluyorlar.....he çok mu masum kesinlikle degil , yanlış kullanımda veya aşırı dozda başa bela olabilme ihtimali yüksek , yabancı forumları okuyorum oradaki arkadaşlar buradaki steroid kullananlardan daha objektif , sayısız sertleşme sorunu yaşayan veya uzun süre erkeklik hissetmeyen var , türkiyede erkeklik cinsel organın işlevini yerine getirip getirmedigiyle ölçüldügü için , çokta samimi cevaplar bekleme

7. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Ne alaka kardsm bu sporla uğraşan herkez karı kızın ılgısını cekmek ıcınmı yapıyor ? Neden genelleme yapıyorsun ki , gerçi konu saçma ben niye buna taktıysam.

Not: Sivri zeka biri çıkıpta erkekler ıcınmı yapıosn die laf sokmaya calısmasın sapına kdr heteroyum :)

ZeusS_ ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    kız tavlasında iddialıyımdır

ohnofor, pozitronn, sultanmehmed ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yanı mesela ben kendımden ornek verım ebn bu sporu sırf zevkıne yapıorum

ole karı kzı ıcın bısey yapmama gerke yok zaten obez bıle olsam bır cok kızla bırlıkte olabılırım pek ole bır sıkıntım yok

aksamları su an kız arkadsım benım evımde yasadıgı ıcın ole bır yere cıkmıorum e zaten 7-8 den sonra canımda sıkılıor evde bende aksamları bır syler olsun dıye spora gıdıyorum

benı tanıyanlar ole pek ozenlı olmaıdgımı bılır yanı bu konularda zevkıne yapıorum

zaten ben bu sporu karı kız ıcın yapanları anlamıorum ne gerke var kı ayluık 200-300tl buraya harcıcagına gıt ustune basına guzel seyler al . bıd ekılo ver az duzgun olsun kılon gıydkleırn yakıssın zaten kızlar bakar sana

benım kolum bugune kadar son 4 senedır hıc 44 un altına dusmedı ama ben kaslıyım dıye ebnle brılkte olan bı kız bılmıorum yok zatne o tur bır kız turu

konu bastan asagı sacmalık zaten

ben steroıd almadıgı halde bu konuda yorumda bulunanları hıc anlamıorum yau sanane sen alıormusu hayır brak alanlar dusunsun

yanı bu zengının malı zuhurdun cenesını yorarmıs mısalı alanalr bu kadar konusmuyor arasında ama almayan herkez ooo masallah

ben cınsel olarak steroıd yuzndne hıc sorun yasmadım ama yasayan tanıdım tren yuzunden bı abımız sertlesme sorunu yasamıstı bı kac uzman gezdıkten sonra bır profesor kendı halıne brak 4-5 aya duzelır dmeıstı kı ole oldu zatne

dusen testo ve kuculen testısler maks 1 yıl ıcınd eskı halıne doner

kı su var cınsel gucle testıs buyuklugu arasında yada testosteron oranıyla testıs buyuklugu arasında bır baglantı yoktur

hogan bunu beğendi.
  10. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    1) Bu sporu kendi beğenimiz ve kendimize olan saygımız için yapıyoruz, bunun başlığı var hatta çoğunluktan bu görüş gelmişti, hatta başlarken belki evet öyle bir niyetim vardı ama işin içine girince değişti tutkunu oldum şeklinde itiraflar bile vardı...

2) Streoidleri genelde genetik sınırımız bittiği zaman kullanıyoruz, yaşı genç olanlar (yani 15-20) ise daha sağlam bir alt yapı için alıyor.
    Yani laf olsun diye iğne vurduğumuz yok!

3) Hayır karşı cinse ilgisizlik söz konusu değil kullananlarda hatta bazı kürler (hatta %90) tam tersi aşırı cinsel istek bile doğurur.
    Cinsel istek kısmını geçelim, birde cinsel yeterliliğe bakalım; yeterlilik konusunda da hayır hiç bir sıkıntı olmaz Colemann ın kaç çocuğu var?!?!

Danny Boy bunu beğendi.
  11. Johhny Break

Johhny Break Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selamun aleyküm abiler kardeşler ben tam 1 yıl önce rimabolan ve sustanon kullandım 250mg ve şuan başımda hayla gitmeyen bir dert var ben bunu 19 yaşımda kullandım şuan 20 yim ama cinsel isteksizlik çoğunlukla oluyor hiç düzelmeyecekmiş gibi geliyor ve tabi sperm azlığı da var bende peki bunların önüne nasıl geçebilirim kullanan ve bunları yaşayan yada bilen birşeyler yazar sa özel mesaj da olur çok çok sevinirim şimdiden ilginize teşekkürler

ohnofor bunu beğendi.
  12. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Doktora görün

13. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22