1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

SteelHammeR 18 yaş. 9 ayda 71den 100e BULK.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve SteeLHammeR tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Maşallahın dibi helal olsun ilk resimlerde en başta bu ne demiştim yağlı felan ondan sonra bu definasyonu gördüm ve artık yeni motivasyon kaynağımsınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

SteeLHammeR bunu beğendi.
  2. Aerys

Aerys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Tıp öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, öncelikle azminizi takdir ediyorum gerçekten büyük bir iş başarmışsınız. Detaylıca okumadım önceki sayfaları ama acaba clen, efedrin vs veya steroid kullandınız mı, kullandıysanız kürü nasıl yaptınız?

3. AndreaDoria

AndreaDoria Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    samimiyetimle söylüyorum bu işi ileri derece profesyonel yapıyorsun ve bu iş için biçilmiş kaftansın umarım ileride bir MAHMUT IRMAK gibi hatta daha ileride bir başarılarını alırsın.
    + vücut simetrini ve saçlarının şeklini bozma ;)

Mbayram ve SteeLHammeR bunu beğendi.
  4. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle mükemmel naturelsen formuda bozmadiysan ekim yarismalarina girmeni oneririm kupani alir evine donersin tek kelimeyle

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar şimdi bunları konuşmanın yeri burası değil ki bence hiçbiyer bunun yeri değildir bunlar özel şeylerdir çünkü. Şu kadarını söyliyeyim profesyonel olarak yapıyorum bu işi. Şimdi ben burda bunu bunu kullandım desem hoş bişey çıkmaz ortaya. Sonra başkası deneyecek belki side effects olucak? Yada forumda genç ve istekli sabırsız kardeşimiz çok. Heveslenecek daha platoya gelmeden ve sihirli değnek sanıp hüsrana uğrayacak olan hormonlarına olucak jinekomasti vs olucak bilinçsizlik sonucu. Naturel bu yaşta bu kiloda bu kuruluğun bu kütleyle olmıycağı aşikar bişey. Oluyosada eğer ben boşa kürek çekiyorum çünkü herşeyimi adıyorum. 240kg squatlar 150kg benchler 200kg deadliftler. Bunları neden yazıyorum okuyup insanlar bilinçlensin diye ülkemizde çünkü çok fazla yanlış işler var. Salonda bana 15 yaşında abi bana steroid satar mısın sen diyen çocuk var. 15 ya 15 yani ne demek. O yazmaz bu yazmaz sonra bunların önüne geçilmiyor. Uzun lafın kısası senin cevabını vermiş oldum zaten öyle düşünüyorum. Buradan genç arkadaşlara veya sabırsız arkadaşlarıma söyliyebilceğim bu işi profesyonel olarak düşünmüyosanız bence uzak durun. Yapıcam diyosanız bilinçli biriyle yapın. Ve herşeyden önce kendinizi spor gençmişinizi göz gezdirin. 36cm kolla ben küre giricem demeyin. Boş yere hem para hem sağlık yazık... Frank Mcgrath'ın bir sözüyle son vermek istiyorum. Keşke steroidler sihirli bir değnek olsada bende herşeyden vazgeçmek zorunda kalmasam.. Umarım iletmek istediğim mesajı doğru cümlelerle iletebilmişimdir. Bu resimde şuanki formum. Offseason. Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar iyi forumlar.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 10 Mayıs 2014
    Egka21, martinez35, Akay ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  6. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    açıkcası genel estetik olarak çok begendim vücudunu birşey kullandın mı naturalmısın tarzı soruları çok gereksiz görüyorum bence direk ortada olan resme odaklanın bir insana bakıp bende böyle olmak istiyorum gibi bir düşünceye kapılmayın herkesın iskelet yapısı,genetiği farklıdır neyse başarılar spor hayatında

7. Aerys

Aerys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Tıp öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Cevabın için teşekkürler çok güzel bir noktaya değinmişsin. Öncelikle şunu belirteyim; iki senedir bu sporu naturel olarak yapmakta olan bir tıp öğrencisiyim, steroidlerin yan etkileri ve zararları üzerine de az çok bir bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum. Ben naturel olarak seninle aynı, hatta senden daha iyi formda olanları da gördüm bence bu kiloda bu kuruluk olmaz filan yanlış bir laf biraz hatta genç arkadaşlarımızı negatif yönde etkileyebilecek bir çıkarım. Ben şahsen steroid kullanmayı düşünmüyorum ama sana yukarda sorduğum soruyu sormamdaki amaç belki bu konuyu takip eden 2,3 yıllık spor geçmişine sahip steroid almayı kafaya koymuş ve görece steroidden verim alabilecek insanları aydınlatmaktı. Kürünü açıklamak istemiyorsan tabii ki saygı duyarım.

8. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53

Çoğu kişinin ibret alması gereken bir açıklama bravo:)

sthammer, khephnes ve SteeLHammeR bunu beğendi.
  9. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Helal olsun be abi cevap budur.Naturelim diye gezinip millete hayal satan,diğer naturel çalışanları spordan soğutan sözde sporcuların bu cevabı okuması ve ders alması gerekli.

sthammer, ajn16, SteeLHammeR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Gürbuz bu sporda bir adam gelir senin 10 yılda natural yapamadıgını 1 yılda natural yapar bu sana bu steroidli demekten başka bir yol bırakmaz bu spora genetik hükmeder o yüzden tek rakibiniz kendiniz olsun bu sporda başkalarını rakip görmeyin bu motivasyonunuzun kaybolmasını sağlar (natural çalışanları spordan soğutan kısmına itafen yazdım)

Aerys bunu beğendi.
  11. trawool

trawool Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    harika bir vucudun var tebrikler....konu acamıyorum biri bana yardımcı olabılırmı arkdaslar...yaklasık 2 ay oldu üye olalı hala konu ac butonunu bulamıyorum ben

12. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Valla varsada ben görmedim türkiyede yarışan naturel arkadaşlarıda gördük bu sene. Naturel olmayanlarıda geçen senelerden biliyoruz. Türkiyedeki yaşıtımdaki sporcularımızı tanıyorum yani. Bende görmek isterim naturel olup daha büyük daha define olan arkadaşları. Tanımak isterim. Benim kolum şuan 45cm sıcak ve tabiri caizse paramparca. Bunu gelip naturel yaptım al 46cm paramparca kol benimde yaşım 20 diyen adamı tebrik ederim. Hatta podyumda görmek isteriz belki biraz podyuma kalite gelir. Öyle bir dünya yok kusura bakma. Sırf kol içinde geçerli değil bu her bölge için geçerli. Fotoğraflar aldatıcıdır her zaman yanyana poz verdiğinde anlarsın ne olup ne bittiğini. Ve ben bu vücuda 2 senede 71kgdan sıfırdan başlayıp geldim. Ekimdede Mr.Universe yolcusuyum. Ben negatif yönde etkiliycek hiçbirşey söylemedim gerçekleri söyledim. Milleti böyle naturel olur olur diyip karambole getirmeyin. Benimle aynı kürleri yapıp benim yanıma yaklaşamayan yanımda soyunamayan insanlar var bilmem anlatabiliyo muyum? Bunu kendini beğenmişlik olarakta görme tanıyan bilir ne kadar samimi olduğumu. Şimdi gelipte naturellikten bahsetme. Gençleri negatif etkiliyosa benim lafım sen niye o zaman soruyosun senin sorun etkilemiyo mu? Kaldı ki kendi lafınla kendin çelişkilisin bu işler forumlardan şunu şunu kullan aaa şu şuna yarıyomuş bir deniyim lan gibi yürüycek işler değil. Herkesin başında itimat ettiği bir büyüğü bir hocası olucak. Dahada steroidler hakkında bişeyler yazıp çizmek istemiyorum. Bi sorunuz sorununuz varsa onları konuşalım bu konu dışında rica ediyorum..

Akay, sthammer, ajn16 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. Mbayram

Mbayram Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mermerci
    Yer:
    İstanbul
    süpersin böyle olsam başka bişe istemiyorum :)

14. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    @SteeLHammeR Her seyi acikca disavurman dahi saygi sebebi. Umarim diledigin yerlere gelirsin :)

sthammer, angilonit, SteeLHammeR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. afili35

afili35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ya dostum sikma canini Turkiye'de ben naturelim diyenler protein tozu icersen sisersin diyen hocalardan kaynakli bu yola girdiysen ki fazlasiyla girmisin tam yol ileri ne derler bilirsin.
    Hayvan gibi calis Insan gibi yasa :)))
    Tebrikler bro....

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SteeLHammeR ve khephnes bunu beğendi.
  16. Aerys

Aerys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Tıp öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    güzel kardeşim, ben senin yaptiğin isi kucumsedim mi? hayir. peki ben iki senede naturel olarak seninle ayni vucudu yapabilir biri dedim mi, yine hayir. 2 senede yapmaz 4 senede yapar 5 senede yapar naturel olarak. senin seviyenden veya daha ilerisinde turkiyeyi temsil eden prof naturel sporcu? ali emre ve daha onun gibi bircok sporcumuz var. forumda yok diyorsan antreman gunlugu kismini ac bak gozune carpar zaten senden 3,4 yas buyuk 2 senede naturel olarak yapanlar var ne kadar gelisim gosterdiklerine sen karar ver. bu olayi tartismaya goturmek istemiyorum umarim ekimdeki yarismalarda istedigin yerlere gelirsin yolun acik olsun.

17. spiderman

spiderman Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İZMİR
    oldukça başarılı
    tebrikler
    başarılarının devamı dilerim

18. Glandal

Glandal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    96lımısın

19. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Bende sana diyorum ki bu YAŞTA NATUREL diyorum. Bana gelmiş 1971 doğumlu Ali Emre abimizden bahsediyorsun? Şuan 19 yaşındayım adam 14 yaşında ne kadar beslenme antreman temposu tutabilir? Bizde naturel yaptık 15 yaşında başladık salona 17 yaşında bıraktım ve 14kg verdim sıfırdan başladım benim kollarım 42ydi sıcak o yaştata forumda hala konularım duruyodur belki.. Bencede uzatmanın anlamı yok ki benim antreman günlüğünede bakmama gerek yok ben zaten personal trainerım aynı zamanda benimde alttan gelen çalıştırdığım kişiler var.

Hayır 08.08.1994 @Glandal
    Şu aralar kilogram almaya çalışıyorum biraz malum yarışcağımız adamlar yaş olarakta kütle olarakta deneyim imkan olarakta büyük abiler. :) Ama olsun benim amacım tecrübe edinmek. Çok felaket iştahım var. 12.30da yedim son öğünümü ve şuan açlıktan kıvranıcam nerdeyse daha 1 saat oldu. Gün içindede çok zorlanıyorum sofradan tok kalkamıyorum kalksamda 1 saat sonra başlıyorum pilav aramaya ama yemek yasak suyla karın şişiriyoruz.. :) Yaklaşık 150gram yulaf, 15 yumurta beyazı 4 sarısı, 400gram lapa(pişmemişağırlık), 1.5kg kadarda tavuk ve balık tüketicem. Bakalım ne olucak merak ediyorum şuan offseason takılıyorum. Temmuzda startı vericez. Bi kaç fotoğraf atmaya çalışıcam vaktim olursa. Ve profesyonel fotoğraflarda çektirdim ama arkadaşımda. Onlarıda aldığımda sizlerle paylaşıcam güzel çalışmalar yaptık.
    Herkese iyi forumlar.

ajn16, PeNa ve angilonit bunu beğendi.
  20. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    onları natural sanıyorsan safsın bence hakaret olarak algılama bunu

ajn16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş