Sporu bırakma kararı aldım.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Polat4568 tarafından 24 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Tam bugday unu kullanilirsa neden olsun ? Eger normal un kullanilirsa da pek bisey olmaz. sadece karbonhidrati pek kaliteli olmaz. Vucutta istenmeyen yaglara yol acar beyaz karbonhidratlar.

2. Fırat Balkaya

Fırat Balkaya Özel Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Bu postu görünce üzüldüm. Düzen ve beslenme zaten severek yaptığın bir şey olmalı. Kaldı ki belki hep mükemmel kalmazsın, fakat onca emek ve terini kaybetmeyecek şekilde koruyacak kafa yapısında gidebilirsin. Toptan bırakmak sadece hayatında adadığın uzun bir zaman dilimini çöpe atmak olacaktır. Beslenme için dedikleri gibi kalori sayma ve flexible dieting olaylarını araştır. Ağırsağlam günde fix hep hamburger ya da pis bir öğün yer, ama baklavalarını hiç kaybetmez. Mesele tamamen senin kafanda bitiyor. Hadi desen iş hayatı, stresimi arttırıyor, beraber yürütemiyorum anlayacağım. Ama bu yaşta bu kadar sağlam bir fizik inşa etmiş ve onca emek vermişken kalkıp da bunu çöpe atma kararı vermen beni şahsen üzdü. Bence bıraksan da geri döneceksin ayrıca, ben inanıyorum. Umarım senin için iyi olan ne ise o gerçekleşir!

Polat4568, Berk Ayyıldız ve Zizxy bunu beğendi.
  3. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim güzel yorumun için beni motive etti. Her motivasyonum düştüğünde bu yazdığını okuyacağım seviliyorsun.

Fırat Balkaya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş