Spordan sogutanlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Mustimusti tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ahaha aynen , 2 kat adamlar gelip ben askerden önce şöyleydim böyleydim diyorlar :D Valla doğrudur belki ama oralı olmamak pek en iyisi :D

2. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Aynen tak kulakligi, dinle muzigini muhattaop olma kimseyle :cool:

3. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Var böle insan evlatları ya kulaklık en iyi çare yada güzel bi dille söyleyecen derdini baktn anlamıyo ağzını burnunu çarşamba pazarına çevir 2 yıl önce kafese dövüşü yapan bi abimlen antreman yapıyoduk öyle açık alan kaynata kaynata yapıyoruz böyle baya atletik sağlam bi tip geldi işte şöyle dövüşçüyüm böyle dövüşçüyüm bizim kafese giren abi hardcore sıkıntılı bi abimiz ilk baştta güzellikle söyledik git diye ondan sonra baktık adamdan kurtuluş yok gel ozaman vs dedi abim açıldılar herneyse eleman bi kaç kombine yaptı abim zaten kırık eski üsteğmen ordudan atılma buna bir gerdirdi sadece osmanlı tokadı vurdu bayıldı enayi kaldıramadıkda ayılmadıda yani diyeceğim odur ki bazen kötek işe yarıyor arkadaşlar.

oyunsevervatandas ve fatih.b bunu beğendi.
  4. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Salonda çalıştım biraz dinleniyorum tartıldım sonra saunaya girip gidicem eve salon sahibi geldi diyor 18 yaşından küçüksün nasıl girdin falan diyor çok sinirlendim oysa ailem imza bile atmıştı 1 saat o imzali kağıdı aradı saat zaten geç oldu bu olay 2 kere başıma geldi şeytan diyor söv sonra çık git diye.

fatih.b bunu beğendi.
  5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Kapıdan girdim içeri deseydin ;)
    Yıllar önce gittiğim salonda koşu bandında koşmak yasaktı (makina eskimesin diye) hafif tempo yürüyüş :) o zaman makina eskimiyormuş ,neler çektim neler ....

ZWEX, fatih.b, wampirao ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    spordan soğutanları 3 grupta incelediğimi söylemiştim. sporla iç içe bi yaşam sürdükçe yeni soğutan tiplere rastlamak mümkün. o yüzden ekleme yapayım dedim ve dördüncü bir grup daha keşfettim:

birincisi 5 dakika önce tanıştığı insana bilmişlik taslayanlar. şehrimizin futbol takımı pek bi işe yaramadığı için orayı halka yürüyüş ve spor yeri diye açtılar. ben de eve bar alana kadar oraya gidip asılayım boy falan uzar 2 cm de 2 cm dir deyip beni çocuk yerine koyan halamla birlikte stadın yolunu tuttum. hani sadece asılınca canım halam sen boşuna geldin gibisinden latifeler de bulunuyordu. ben de bundan sonra 3-5 kere asılırım da bişey demez dedim. bi ara asıldım dinlenirlen yanıma bi arkadaş geldi son derece samimi tavırla birlikte çalışalım dedi. hayır kuzeni bekliyorum dedim. sonra baktım kuzen gelmiyor gittim yanına sohbete başladık. aynı spor salonundaymışız. sonra başladı tabi yok benim abim senin gibiydi şimdi benim gibi (havalara bak .mk) vs vs.. sonra her 2 lafından 1 i kondisyon. yok kanka kodisyonlu çalış kondisyon şöyle kondisyon böyle.. ben de hadi şu çocuğa istediğini vereyim deyip kondisyonun anlamını sordum. yani tüm vücut birlikte çalış dedi. yok kanka ben önce kol, sonra bacak, sonra vücut girecem diyesim geldi.

ikincisi evdekiler. okul başladı sporu bırak gibi saçma sapan laf edenler. zaten gün aşırı gidip max. 2 saat kalıyorum. ne engeli baba?

üçüncüsü salonun sahipleri(!). bu sefer çalışırken yes diyen arkadaş yok, yeni modeli geldi. hareket boyunca gıkını çıkarmayıp hareket bitince kendini yere atıp ananı s....iim diyenler. evet bu da yes yes teki gibi bacak çalışırken oluyor. ve kızlar. farklı salonda çalışıyorlar, arada bir barfiks makinesi için geliyorlar.ama ne havalı bir geliş.. sanırsın megan fox gelmiş squat yapacak .mk. bir de hareketi yaparken zorlanıp ezilip büzülüp nasıl komik göründüklerini bir bilseler...

ve yeni grubumuz..
    dördüncüsü cahiller. oraya para sayacağına dayınlarda çok fonksiyonlu alet var git onlarda çalış diyenler... (dayımlar bi kat aşağıda). sonra orada sana ne öğretiyorlar diye soranlar var. kanka bugün integralde kanat ve triceps yapmayı öğrendik diyesim geliyor. adam program verdi hep aynı hareketleri yapıyorum diyince lan hep aynı şeyler yapılır mı kerizliyorlar seni diyenler...

7. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Abi sen baya hırslanmışsın bunlara ya :D

çikoçiko bunu beğendi.
  8. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    yok dostum bunlar bana sadece gülecek ve buraya yazacak malzeme veriyorlar. başta meşhur halam olmak üzere hepsi canımdır :D 3. grup hariç tabi :)

snrgndr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş