spora başlama öykünüz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve manhood tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    13 yaşındaydım salonun birine hevesle gittim çok küçüksün dediler almadılar:).Sonra boks yaptım ama sakatlığımdan ve geçirdiğim operasyon yüzünden bırakmak zorunda kaldım.Online oyunlara bağımlı olmuştum.Zaten zayıf olan vücudum uyku,yemek düzeninin bozulmasıyla iyice çökmüştü.Bi gün beden eğitimi dersinde t-shirtümü çıkardığımda bi kız arkadaşımın ne kadar zayıfsın iğrenç demesiyle kendime geldim.Artık bişeyler yapmanın vaktidir dedim.Bu sporu uzun süredir yapan arkadaşım vardı ve vücudu çok sağlam olmuştu:)Onu gördüm bende başlıyacam dedim tamam dedi gerekenleri söyledi.Ben hala online oyunlarda takılıyorum tabi spor yapmak işime gelmiyo sürekli erteliyorum.Arkadaşım ensemden tutup salona götürdü ve bu spora başladım.Sonrası zaten kendisi geldi.Tüm oyun karakterlerimi arkadaşlarıma verdim oyunları bilgisayarımdan ve hayatımdan tamamiyle çıkardım sporumla meşgulüm ve mutluyum.:D

Azi ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    16 yaşında annem omuzlarımdan birinin 1-2 cm diğerinden alçak olduğunu gördü. Doktora gittik tabi. Sonuç olarak skolyoz teşhisi. Tabii o zamanlar 1.60 boyunda 90kg yim. Doktor yüzmemi söyledi. Tabii öss ye hazırlık var dedim vaktim yok spor salonuna gitsem? O da o zaman omuriliğe baskı olmayacak bol bol sırt çalış dedi. İşte bu şekilde başlamış oldum. İlk bir yıl çok sağlam sırt çalışıp skolyozda inanılmaz bir düzelme sağladım. Daha sonra da tabii omurilik biraz düzelince başladım yüklenmeye. 90kg den 75 e kadar düştüm. Şu an baklavalarla 1.70 boy, 83kg:) Hedef 85 ya kadar yağlanmadan çıkıp yaza kadar 80 e inmek :)

GencGrafiker, speedtouch, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. alper61tr

alper61tr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ben 14 yaşında iken 2011 haziran aylarında dedemin işyerinde çalısmaya gittim yazlık için turistler filan geliyor neyse orda bi abi vardı yanımda çalısıyordu yaşı 18 filan o ara iste tisort filan giyiyoruz bi baktım bunun kollarıında bi şişkinlik var dedim nasıl şişmis bunlar (benim o aralar kasmıs neymis hiç alakam yok o islerle ) dediki kasları görmüyonmu hayran kaldım dedim benim niye böyle kaslarım yok filan sordum ben nasıl yapıcam banada öğretsene iste dediki ilk olarak mekik filan çek sınav çek o aksam çektim sabah geldim dedimki karnım çok ağırıyor nie oldu dediki mekiktendir karın kasların gelisir sordum ona seninkiler gelismismi onun karın kaslarına baktım fırlamıslar bi yumruk attım elim kırılıyordu o günden sonra basladım spora yazın dedem maaşımı verdiği gibi gittim birtane dambıl aldım simdide çalısıyorum :D

Azi ve jkdo bunu beğendi.
  4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tabiki barbar conan

yani arnold baba

5. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    XXL bedene çıktıktan sonra diyet yapmayı kafaya koydum. Küçüklükten beri sporcu olan ben 2yıl içinde muthiş kilo almıstım. Spor salonuna yazıldım, hocam sadece diyetle olmayacağını ve ağrlık çalısmam gerektiğini söyledi. Hosuma gitti.

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    8 yaşındaydım, okulun bahçesinde tenekeyle futbol oynardık,tenekeyle oynardık çünkü futbol topu getirsek büyük sınıflar çökecek topa, ben tenekeye kafa falan da atardım, tenekeyle güzel goller atmıştım...
    Sonra babam beni kolumdan tuttu gençlerbirliğine götürdü orda futbola başladım sonra göz açıp kapayana kadar 16 yaşına geldim,ben hep futbolcu olmak istemiştim ama ailem okumamı istedi,neticede onların dediği oldu, yıllar geçti ben geldim 20 yaşına,aynaya bir baktım kendimden tiksindim, göbek desen sarmış tövbe yarappi bişey olmuş, göbeğin üzerinde peynir gibi erişim göğüsler bir de kürdan gibi kollar, kendimden tiksindim...
    Dedim ben göbeği eritecem, bu forumu buldum başladım okumaya bir yandan da okulun salonuna gitmeye başladım, sıradan bütün makinelere 1 tur binerdim,dumbellara yanaşmazdım...
    Etrafıma bir baktım salonda böyle iri yarı adamlar var, harbiden sert ve güçlü gözüküyorlar,havalı adamlar bunlar,dedim ki benim ne yapıp edip bunlar gibi olmam lazım,hatta daha da iyi olmam lazım dedim...
    Derken bu sporda alt yapı oluşturmadan,programlı çalışmadan birşey olamayacağını öğrendim,Flexor hocanın programları ile olaya giriş yaptım,futboldan sonra ikinci aşkım oldu bu spor,umarım sonuna kadar birlikte gideriz...

Azi ve themertyildiz bunu beğendi.
  7. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Psikolojim zaten bozuktu bazı olaylar yaşadım iyice bozuldu kendimden nefret edicek konuma geldim kendimi sevmiyordum. kendime zarar vericek her şeyi kullandım bi gün dedimki noluyor günlerce kendimi nasıl seveceğimi düşündüm serserilikle olacak iş değildi karakterimede uymuyordu. kendimi sevmek için bi yol buldum ilk başta vücudumu sevmekle başlıyacağım araştırdım araştırdım özgüven vereceği söyleniyordu bende başladım daha yolun başındayım ama kollardaki değişim bile bi hayat enerjisi veriyor :)

Azi bunu beğendi.
  8. Gattuso08

Gattuso08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kavgalarda falan çok güclüydüm ve sinir oldugumda ama bilek güreşinde zayıftım ama vücudum cok kötü görünüyordu kollarım inceydi ama göbeğim vardı 98 kg dım. Amacım bazı belirlediğim kişileri yenebilmekti ve başardım yendim ve kızlar tarafından sevilmekti onuda başardım facebook ta bakıyorumda ilk fotom beğenisizken hatta sondan bir önceki foto 9 beğeni almıştı 2 kişiydik şimdi tek başıma vücudumu gösteren ama yinede kasları sıkmadan güzel bir poz vererek foto cektim attım 18 beğeni almayı başardım herneyse amacım daha sexy bir vücuttu bunuda başardım ...

Azi bunu beğendi.
  9. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    2 yıl önce taktım kafayı nedenmi şu yazlıkda denize giremiyordum :) kilo sorunum vardı ozaman 105 kiloydum artık 78 oldum rahatım mutluyum ve denizden cok birini seviyordum bana ilgi gösteriyordu bayağı onun ıcın zayıfladım şuanda kas dikme çabalarındayız devam bırakmak yok dostlar

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş