Spor Salonları için 1. ve 2. program resimli (duvara asılan sabit program)

Konusu 'Vücut Geliştirme Egzersiz Hareketleri' forumundadır ve FleXoR tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 74 üye.
  1. Saygın TACER

Saygın TACER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu programı bugün uygulamaya başlayacağım ama ilk ay programında ben karın egzersizleri göremedim benimde karın kaslarım çok zayıf ilk programı uygularken hangi karın egzersizlerini yapabilirim karın kaslarını güçlendirmek için teşekkür ederim ;)

2. Fatihmcaglar

Fatihmcaglar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu fotoğrafları ben alamıyorum yardımcı olabilrmsiniz ?

3. altan1994

altan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocam kısa öz vere biirmisin salona götürücem salonda bakarak yapıcamda

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:33 ----------

Flexor hocam kısa öz vere bilirmisin salona götürücem bakarak yapıcam programda yeniyimde

4. cezainca

cezainca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 6 aydır salonda çalışıyorum. 1 kez salon değiştirdim, verilen programlar hep fasa fiso geliyor. 187cm be 72kg'yim bana süperset filan yazdılar, kasım çok az. Bana güzel bir program önerebilecek var mı?

5. AmonSeler

AmonSeler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler

6. tramp67

tramp67 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocam oncelikle boyle guzel bir uygulama yaptiginiz icin tesekkurler verdiginiz programa belediyemizin actigi salonda baslayacagim ama hocadan emin degilim yardimci olursaniz cok memnun kalirim bu programda 2setle baslayin demissiniz 4 sete ne zaman gecmeliyiz ve agirliklar icin kac kg ile baslamaliyiz ve son olarak bu programin yaninda yemek programi onerebilirmisiniz flexor hocam yardimci olursaniz cok memnun kalirim cok gucsuz oldugumu dusunuyorum ve sinirlerim bozuluyo kafaya koydum harfi harfine yapicam.185 boy 92 kilodayim.

7. ARn¼

ARn¼ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle son tekrarda zorlanacağın kiloyu seçmelisin, zamanla ağırlıklara alıştığında set sayısını arttırabilirsin, sabit başlıklarda beslenme programları mevcut, forumu bolca okuyun

8. Sancar

Sancar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ORDU
    hocam ben birşey sorucam , emeğinize sağlık çok güzel olmuş ben bir spor salonuna gidiyorum programım var ama günlük 8 hareket 4 dumbel 4 oradaki cihazlarla genelde böyle oluyor bir gün çalışıp bir gün dinleniyorum ilk sorum evde spor salonunda yaptıklarımı tekrar etsem o 1 gün boşlukta bir zararları olur mu ? ikinci sorumda ben antremanları uzatsam oradaki 8 hareketim bitince birde sizden öğrendiklerimi yapsam aynı grubua hitap eden diyelim biceps calısıyorum bi kaç biceps hareketi eklesem zararı olurmu teşekkürler şimdiden

9. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  10. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Bu şekilde devam edersen kas yapmayı bırak elindeki kasıda kayıp edersinsin.

Çok çalışmak iyi olsaydı sana verirlerdi 40 hareket yap derlerdi vücut dinlenmesse nasıl gelişsin sen dinlenme gününde evde çalışayım diyorsun.

Forumdaki sabit başlıkları oku bol bol beslenme dinlenme ve antrenmanlar hakkında bilgi edin.

11. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben ilk ay programini bitirdim ancak ben bi gun gidip bi gun dinleniyorum is geregi.Birde cumartrsi pazar ust uste gidiyorum spora yani haftada 4kez gtms oluyorm bunun nedeni iste pazartesi acik degil salon salidan basliyorm bu yuzden cmartsi pazar gdp bi gun dinleniyorm cumartesiye kadar bi dolu bi bos yapiyorum. bu 2.ay programini yine bi gun uygulayip bi gun dinlensem sikinti yaratir mi ? Simdiden tesekkurler

Son düzenleme: 12 Ağustos 2013
  12. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1 ay 5 günlük vucut calısması desem onlarca adam girer yorum atar adam akıllı soru soruyorum yorum atan yok.

13. srarslan

srarslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocam bu duvara yapışan programınızın 2. ayıda bitmek üzere kendi imkanımızla hocası olmayın küçük çaplı bir salonda yapıyoruz. Sizden ricam, konu ile bilgili, alakalı diğer arkadaşlarda varsa yardımcı olabilir. 2. ay bittikten sonra 3. aya nasıl devam etmeliyiz yardım edebilirmisiniz. Nasıl bir program uygulamalıyız.

14. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Sorumu kesinlikle yanlış anlamayın, sadece merakımdan soruyorum. Bu antrenman programını neye dayanarak yazıyorsunuz belli bir belgeniz varmı yoksa alaylımısınız?

15. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Burda bu tür programları yazan kişilerin çoğu profesyonel ve kendilerini kanıtlamış kişilerdir zaten hangi spor salonuna gidersen git bu programı veriyorlar buraya yazılmasının sebebi salona gitme imkanı olmayıp evde doğru düzgün çalışmak isteyenler için

16. Murat dnz

Murat dnz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam 1 sorum olucak. 1. programı bir ay boyunca Haftada 3 gün mü yapıcam ?
    Acil yardım

17. EfeAkin

EfeAkin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    önce ilkini sonra ikincisini yapmak zorundamıyız ikisi aynı anda yapılamazmı :D

18. Murat dnz

Murat dnz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam 2 ay 2 program derken ne kast ettiniz anlayamadım yardımcı olur musunuz ?

19. Mustafa Çelik

Mustafa Çelik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam yaklaşık 2 aydır devam ediyorum spora ama duruş sorunum ve kamburluk var çok aşırı bir etki bulamadım salon programlarından yardımcı olursanısız sevinirim

Mg38 bunu beğendi.
  20. Harun topcuogğlu

Harun topcuogğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğiniz sağlık hocam çok güzel bir program olmuş benim bir sorum olacaktı
    hocam 1.2 ay programı tamam 3. ve 4. ay 5. 6. vs 2. programdaki gibi ağrlık artırarak devamı edicez

Sayfayı Paylaş