Soru: Yüzücü vücudu yapılımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Elocca35 tarafından 25 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Elocca35

Elocca35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 2 yıldır spor salonunda spor yapıyorum 1.89 boyum var 2 sene önce 110 kiloydum şu anda 80 kiloyum ama vücudumda yarıklar var kilolu halimden kalma

şimdi problemim şu ben şişik bir kas kütlesi istemiyorum şekilli olmasını istiyorum en belirgin örneği olarak fight clubdaki brad pitti verebilirim onun için hangi antremanı hangi çalışma stili setler arası süreyi ve beslenme biçimini kullanmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirm

teşekkür ederim

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sen normal vücut geliştirme antrenmanı yap, o seviyeye geldiğinde düşünürsün bunları tekrar. Hiçbir zaman ölçüler 1 den 5 e atlamıyor. Birde şu konuyu incele istersen ; Brad Pitt Metre

hasanateş ve shaq bunu beğendi.
  3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    İyi guldum :d yapcak bisey yok'' Spor salonunda spor yapmaya'' devam .d

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle konu içeriğiyle başlık alakasında hiç bir bağlantı yok.Eğer yazdığın içeriğe cevap verecek olursak şişik bir kas kütlesi inşa etmek zaten kolay bir şey değil. Fight club da ki brad gibi olmak istiyorsan da bir kere iyi bir diyet çıkaracak ve ona sadık kalacaksın, tabi ki antremanlarını da eksik etmeyeceksin.

Eğer başlığında ki soruna gelirsekte yakın arkadaşım eski su topçu. Şuan su topunu bıraksa da ve 2 senedir adam gibi spor yapmasa da bicepsleri hala olduğu gibi. Kütle olarak da oldukça yapılı. Geçen seneye kadar karın kasları da sayılıyordu. Fakat son iki aydır sevgilisi sayesinde abartı sağlıksız beslenmeye başladığı için karın kasları belli değil. Ama bicepsler hala taş gibi yerinde duruyor.

NoPainNoGain! bunu beğendi.
  5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    gene başlamış brad pitt kadar olsam çok fazla kaslı olmasam coleman gibi olmiyim brad pitt kadar olsam yeter

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş