Son Hazirliklar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kalkis tarafından 16 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

1. Kalkis

Kalkis Guest

Evet konusyu bayagi arastirdim sizlerden gelen bilgilerde yardimci oldu ve 3-4 gun icinde baslicam diyet+spor+ilac olayina.

Xenıcal dusunuyordum vazgectım..

Efedrın dusunuyordum henuz karar veremedım.

L- carnıtıne alıcam.

Efedrın ıle beraber kullanablırmıyım bunu ?
    Genelde da sabahları bısıklet yada yuzme yapıyorum oglenden sonrada body e baslıcam. Aksamları yorgun olmazsa bısıklete bınerım yıne olursam ufak bır yuruyus yapablırım.

Sızce sadece bu L carnıtıne yterlımı yoksa yanında efedrınde almalı mıyım ?

Ayrıca cok onemlı 2 sorum var.

1- Efedrın ve bu ılacı alırsam denızde yuzmemın sakıncası varmı ? Genelde kalp krızlerı denızde daha cok olur dıye duydum ..
    2- SIgara kullanan bır ınsanım bu ılaclara bu yan etkısı olurmu ?

Tesekkur ederım en kısa surede yanıtlamanız dılegıyle..

Baslayınca yenı topıc acıp hepınıze sonucları verıcem.

2. Kalkis

Kalkis Guest

Sizlerden cevap gelmedıkce konu hakkında bayagı bır bılgı sahıbı oldum :)

Sigara nın bır etkısı olmuyormus.
    L carnıtıne alıcam efedrın fılan almıcam.

Dozaj olarak ;
    sabahları yuzme yapmadan once 500mg 1 tablet aksam ustu bısıklet yapmadan once 500mg 1 tablet daha.

Body oldugu gunler sabah yuzmeden yıne 500mg body e gıderken 2 x 500 = 1000 mg olarak dusundum bır eczacıya danısarak.
    Sızler nedersınız lutfen kısa zamanda cevaplarsanız Bugun ne gunlerden cumartesı hmm salı gunu baslamayı dusunuyorum.

3. Guest

Guest Guest

Efedrin yag yakici ilac degildir. Bu madde astma ilacidir. Sigara akcigere olumsuz etkisi vardir ve efedrinde akciger temasla rolunu oynar. dogrusu 1-2 kullanimlarda yan etki cikmaz ama 4-5 haftalik kurlarda vücut dengesini bozacaktir.

Yüzmede kalb krizi olayi kalb carpintisindan ziyade kalbin soguk suya temayülünde yeterli basinci verememesidir. efedrin vücutta kan dolasim sistemini hizlandirir ve vücut sicakligini da artirir. Bu etapda soguk suya girmek daha dogrusu soguk suda fazla kalmak ters etki yapabilir. Kalb krizi olmaz diyemem olabilirde. Ama eger aspirin ile birlikte efedrin alinirsa bu sorun da ortadan kalkar.

4. Kalkis

Kalkis Guest

Peki panzehir sadece L-carnitine kullansam yıne faydası olurmu.
    Dıger topıcte dedıgın gıbı bır dıyet zaten yapıyorum. Sabahları yuzme yada Bisiklet yapıcam bundan onca 500mg 1 tablet alsam ogleden sonrada body yapıcam ondan oncede 2x500 =1000mg alsam. 3 ay bu sekılde devam etsem nasıl olur ?

5. Kalkis

Kalkis Guest

Konu ıle ılgılı herseyı ogrendim gibi :)
    Salı gunu baslıcam sızlerı haberdar ederım esen kalın.
    YArdım eden,ılgılenen,yardım etmek ısteyıpte edemeyen herkeze tesekkurler.

Bana ılac satmaya calısan arkadasada YUUUH cekiyorum :x

Saglıklı,Mutlu gunler sizlerin olsun.

6. Guest

Guest Guest

senin kilona 1000mg yeterlidir. normalde 90 kilolu sahislar icin 2000mg a kadar rahat cikilir. Ama bu sekilde doz ayari mantiksiz ve yanlis olur.

Düzgün bir planla ve beslenmenide eksik etmeden 3 aylik bir yola cik. her 2-3 haftada bir bize gelismeleri yazarsin ve bu paylasimi degerlendiririz.

Sayfayı Paylaş