Sizce Protein Tozu Alımına Ne zaman Başlamayalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gtr500 tarafından 3 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gtr500

gtr500 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Spora Başlayalı Tam Tamına 1 Ay Oldu ve kilo olarak 1 kilo almışım hocamla konuştum whey protein al kilo alırsın dedi.Sınıftaki Arkadaşımda Spora 1 Yıl önce başlamış gerçekten etkisini göstermiş cok iyi bir kilo almış oda önerdi bana bazıları 3 ay sonra almaya başla diyor bazıları ise hemen alabilirsin gerçekten kafam karıştı forumdada aynı konular konuşulmuş 3 ay ve hemen başla kime güvenceğimi şaşırdım gerçekten en son Boy:182 Kilo 61 ' di 70 kiloya tırmanmak istiyorum sizce hemen başlamalımıyım yoksa 3 ayı beklemelimiyim

2. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Her yere yazmaktan bıktım, usandım. Protein tozu tek başına kilo aldırmaz, beslenmenizdeki açıkları kapatmanızı sağlar sadece. Adı üstünde ek besin. Forumda, bu konu hakkında bir sürü başlık var, lütfen söz konusu başlıkları inceleyiniz.

3. gtr500

gtr500 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten büyük bir araştırma yaptım dediğiniz doğru zaten tek başına kilo aldırmaz ama ufak bir etkiside varmış. spora başlamadan önce gerçekten iştahım yoktu ama şimdi aşırı yemek yiyiyorum spora gitmeden 2 tabak makarna yiyorum hergün yapıyorum bunu 1 konserve ton balığı yiyorum spordan geldiğimdede 3-4 yumurta beyazı yoğurt ton balığı, peynir ve yemekten sonra 2 coca cola bardağı nesquikli süt ( sade süt içemiyorum kuscak gibi oluyorum)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş