Sizce ? Bakarmısınız Göbekle ilgili :)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve undisputed01 tarafından 25 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Göbeğim dışarı doğru 4cm falan yanı yok sayılır ve hepsi deri yani bastırınca dümdüz oluyor üst tarafta üst karın kasları bıle biraz belli yani göbek var ama biraz her taraf güzel de artık dar giymek istiyorum ve göbek dar giyince ordan çıkınca bozuyor her işi sizce ne yapabilirim atlet giysem gobegı dahada çok gosterır mı ? Yardımlarınızı beklıyorum :(

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Fotoğraf koyarsan daha iyi yorum yaparız :D

İçine korse gibi dar bir atlet giyersen bir miktar faydası olur. Ama en iyi çözümü o yağları atmak. ;)

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Abi daha nereye atıcam vallahi ole bi attım ki :D çok az kaldı Dar giymek istiyorum yani artık omuzlarım 117 cm oldu bicepsler 38 :D Yağ gitti sayılır artık dikkat çeksem de göbeği napıcam bugun bi atlet alsam diyorum kendime dar onu götürürmü yani atlet giymem üstüne darf bişe giymeme engel olur mu vucudun gorunmesıne :D

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Daha 1 aydır spor yapıyosun ne 38 cm kolu. Resmini çek bakalım bi vücudun endamını görelim :D

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Abi ayıpsın gel ozelden atayım 1 tane de daha once gıtmedk mı 1 yıll :d oda var

Sayfayı Paylaş