Six pack çıkarmak için.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GreeNBereT61 tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GreeNBereT61

GreeNBereT61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle bundan 2 ay öncesine kadar böyle fikrim yoktu. fakat artık bunu çıkarmakta çok kararlıyım. 2 ay öncesinde 93 kiloya kadar çıkmıştım. boyum 1.86. şimdi ise kilom 85-86 arası. bel çevresi 83.5. günde yaklaşık 300 yarım mekik çekiyorum. toplam 45dakka yürüyüş. fakat başıma bi kötü durum geldi bel fıtığı olmuşum o yüzden sadece yarım mekik çekebiliyorum. bu yüzden beslenme şeklimi değiştirip vücut yağ oranımı düşürmek istiyorum. Şeker, un,tuz kestim. yaklaşık 2-3 litre su içiyorum. akşamları yeşil çay. ve akşam en geç 6da yemek yiyorum. suyun yanında mineralli su da içiyorum yani soda. genelde kahvaltıda en az 2-3 yumurta beyaz peynir ve yağsız süt içiyorum. öğlenleri genelde bakliyat çeşidi yemek oluyor. kuru fasulye bezelye gibi. bunları da inceledim protein miktarı baya yüksekmiş. yaklaşık 5-6 ayım var. bu şekilde devam etsem acaba karın kaslarım belli olur mu ? mekikten sonra çıkıntıyı hissedebiliyorum fakat üstü yağ tabakası olduğundan gözükmüyor :) yani kısaca bu şekilde olur mu ? yoksa protein hapı ve ya yağ yakıcı gerekiyor mu ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : Karin kasi, six pack, karin,

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş