Sivilce sorunu :) :)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve terza tarafından 20 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

  1. terza
    Offline

    terza Üye

    Katılım:
    9 Ekim 2005
    Mesajlar:
    16
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bir süre l carnitine kullandım ve tabi bu arada proteiin tozuna da devam idi, bir süre sonra yüzüm sivilce tarlasına döndü... Bir yerde hata mı ya :oops: ptım????
     
  2. ARWENPOWER
    Offline

    ARWENPOWER Üye

    Katılım:
    18 Mayıs 2006
    Mesajlar:
    138
    Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    tozun icine alerjik mikrop da girmis olabilir. Yada cok kötü bir markaydi yada sen gereginden fazla kullandin ve vücudun kaldiramadi bunu.
     
  3. uykusuzburak
    Offline

    uykusuzburak Üye

    Katılım:
    25 Nisan 2006
    Mesajlar:
    849
    Beğenileri:
    866
    Ödül Puanları:
    103
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    turizm
    Çıkan sivilceler normal yüzde cıkan ergenlik sivilceleri gibimi ? Diğilse aldığın supplementlerden dolayı karaciğer yorulduğundan kandaki toxinleri derinin en cok terleyen yerlerinden (omuz,kol, sırt,nadiren alın ve göğüs) dışarı atıyor. Pek fazla büyütülcek ciddi bi rahatsızlık diğil. Ama tabi bi doktora görünmende yarar var. Belki başka bi rahatsızlıktır.
     
  4. terza
    Offline

    terza Üye

    Katılım:
    9 Ekim 2005
    Mesajlar:
    16
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    L carnitine den kaynaklandığını sanıyorum.. peydir kullanmayı bıraktım ama hala çıkıyor. İso cool kullanıyordum.. Korkum kalıcı gibib olması
     
  5. ALPEREN
    Offline

    ALPEREN Özel Üye

    Katılım:
    4 Ocak 2005
    Mesajlar:
    956
    Beğenileri:
    468
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanımla birlikte çıktığına göre, dokunmuş demekki. Karaciğerinde bir yorulma olduysa sivilceler daha değişik şekilde oluyor ve genelde sırtta görülebiliyor. 20-40 ytl civarında karaciğer enzimleri testi yaptırırsan için rahat eder. Bunun dışında alerji de olabilir. Dozu düşürmek ve bol su içmek çoğu zaman faydalı olabiliyor.
     
  6. player_tr
    Offline

    player_tr Üye

    Katılım:
    2 Mayıs 2006
    Mesajlar:
    181
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla bendede öyle oluyor amino kullandığım zamanlar. bıraktığımdada geri geçior.
    en iyisi her akşam dove sabunla yıka yüzünü. yardımcı oluyor
     

Sayfayı Paylaş