Sivilce sorunu :) :)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve terza tarafından 20 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. terza

terza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bir süre l carnitine kullandım ve tabi bu arada proteiin tozuna da devam idi, bir süre sonra yüzüm sivilce tarlasına döndü... Bir yerde hata mı ya :oops: ptım????

2. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    tozun icine alerjik mikrop da girmis olabilir. Yada cok kötü bir markaydi yada sen gereginden fazla kullandin ve vücudun kaldiramadi bunu.

3. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Çıkan sivilceler normal yüzde cıkan ergenlik sivilceleri gibimi ? Diğilse aldığın supplementlerden dolayı karaciğer yorulduğundan kandaki toxinleri derinin en cok terleyen yerlerinden (omuz,kol, sırt,nadiren alın ve göğüs) dışarı atıyor. Pek fazla büyütülcek ciddi bi rahatsızlık diğil. Ama tabi bi doktora görünmende yarar var. Belki başka bi rahatsızlıktır.

4. terza

terza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    L carnitine den kaynaklandığını sanıyorum.. peydir kullanmayı bıraktım ama hala çıkıyor. İso cool kullanıyordum.. Korkum kalıcı gibib olması

5. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanımla birlikte çıktığına göre, dokunmuş demekki. Karaciğerinde bir yorulma olduysa sivilceler daha değişik şekilde oluyor ve genelde sırtta görülebiliyor. 20-40 ytl civarında karaciğer enzimleri testi yaptırırsan için rahat eder. Bunun dışında alerji de olabilir. Dozu düşürmek ve bol su içmek çoğu zaman faydalı olabiliyor.

6. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla bendede öyle oluyor amino kullandığım zamanlar. bıraktığımdada geri geçior.
    en iyisi her akşam dove sabunla yıka yüzünü. yardımcı oluyor

Sayfayı Paylaş