sigaranın vücut geliştirmeye zararı nedir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dlxattack tarafından 30 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    çok araştırdım bunu bide burda sizden de duymak istiyorum sizlede tartışmak istiyorum günde 1 pakete yakın tüketiyorum bu illeti ne yazıkki? bıraksam çok fazla aşırı bir hızlanma sağlanır mı gelişmede yoksa ufak bır artış mı olur?

2. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Sigaranın bu spora zararı zor kilo alırsın.

İkincisi ; yeterki bırak sigarayı , sigarayı bıraksanda bırakmasanda 6 ayda vücut yapılmaz :)

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    evet kilo bakımından iştahı keser tarzı bı olay var ektomorfum zaten ama o konuda bı zararı yok bana iştahım gayet yerınde ki abi zaten 1.5 sene bu sporu yapmış adamım ben 1 sene ara vermiştim sınavlarım yüznden yeniden başladım 1 aydır yapıyorum bu sporu yenıden kilo almama dısında kas gelişimine bi engel tarzında bişey varmı? yani tam olarak bırakınca aşırı bir hızlanma olurmu gelişimde yıne aynımı seyrederım yoksa?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:10 ----------

bırakmaya heveslendım cunku bu aralar

4. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Kas hafızasını tanır , belli bir süre sonra toparlarsın güzel bir beslenmeyle ;) problem olmaz

5. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    arnold da puro iciyor tabi kiyaslama olamaz ama sigaranin zararlari ortada birakman her acidan daha iyi

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yani oyle vucut gelıstırmeye cok aman aman bır zararı yok zaten saglık acısından zararları ortada bellı dıyorsun neyse tesekkur ederım

7. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    1 seneye yakın sigara içtim vücut geliştirmeye bir zararını görmedim çünkü vücut geliştirme fazla nefes isteyen bir spor değil yani bir boks kickboks değil birde ben sigara içerken fazla yemek yiyemiyordum şimdi sigarayı bıraktım yine yemek yiyemiyorum yani sadece zorunlu olduğum için yiyorum sigaranın bana iştah gibi bi sorunu olmadı ama koşu yaparken nefesi ciğerlerimden değilde başka bir tarafımdan soluyormuşum gibi hissediyordum ))) ayrıca benden sana tavsiye bırakmaya hevesliysen bıraktıktan sonra sigara içme sebebini ortadan kaldırman lazım mesela ben dertten aşk acısından vb. saçma şeylerden başlamıştım şimdi alkollü gecelerde bi arabesk slow şarkı duydummu varya işte o zamanki sigara isteğini anlatamam yani kendimden geçiyorum yakmamak için yani demek istediğim normalde arkadaş ortamında muhabbet ederkenmi içiyorsun bıraktığın zaman yine arkadaş ortamında içerken canın çekecek unutma sigaranın fiziksel bağımlılığı 3 gün ondan sonra nikotin vücuttan atılıyor gerisi psikolojik bağımlılık umarım faydam olmuştur iyi forumlar

8. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    her türlü zararı var örnegin cigerlerin içine edersin çiger olmassa hiç bir spor olmaz zaten...

9. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    günde 1-2 dal içilir de 1 paket fazla bence bb e kardiyovasküler bakımdan etkisi olur, ama 1

paket tüketiyorsan ilerleyen zamanlarda normal ant. larına da etki etmeye başlar bb açısından

durum böyle ama tabi bırakma hevesin varsa bırak yane zararlı sonuçta :D

10. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sigarayı bırakman spordan önce hayatını olumlu yönde etkiler.ayrıca artan paralarla beslenmeni zenginleştirirsin.

Ocensers bunu beğendi.
  11. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Aynen ben maddi yönünü hiç düşünmemiştim :) 1 pakete 5 tl verdiğini düşünürsek

yarım kilo tavuk göğsü 5 tl ,100 gr tavuk 25 gr proteinden 125 gr protein eder :D

dlxattack ve Swager bunu beğendi.
  12. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    1 pakete 10 lira gidiyor beyler ya 3 lü ton balığı oda bana evdekiler isyan ediyor her gün ton balığı almaktan bana :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:58 ----------

aynen abı bende vucuduma fiziksel bir bağımlılık oldugunu dusunmuyorum arkadaş ortamında şöyle sevdıgım guzel bır muzıgı dınlerken yada yazın antalyaya tatıle gıdınce ıckı ıctıgım zamanlar ıckının yanında yanı bendede psıkolojık bır bagımllık var aslında fızıksel olarak bagımlılıgı bende yemegın ustune ıcme ıstegı sadece onun dısında dedıgım gıbı olay

Ocensers bunu beğendi.
  13. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Her şeyi geçtim spermlerini öldürüyor. Ciğerlerin maf oluyor. Gırtlak kanserinin %99 nedeni sigaradır. Ve en ufak bir gırtlak hücresinin zarar görmesi demek sizi gırtlak kanseri yapabilir. Gırtlak kanseri demek midenize sonda takıp oradan yemek yiyeceksiniz demek. Konuşamayacaksınız demek. Konuşsanızda boğazınıza bir alet yerleştirecekler ve ona basınca elektronik bir ses le konuşacaksınız.
    Buyrun bir de şunu izleyin
    sigara... - YouTube

14. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    abi şuan buna sigara içerek cevap vermek çok kötü ya umarım bırakıcam yakında

Ocensers bunu beğendi.
  15. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Gençken hiiçbişey olmaz korkma.
    Ne zaman ki 35 in üstüne çıkarsın işte o zaman başlar.

Önce anlık terlemelerin başlar , güzel hoş gecelerin kısa sürer :)

İlk adımı da bronşektaziye atarsın.
    Devamı amfizem ve koah tır.

Ya spor yap , ya sigara iç ama asla ikisini beraber yapma.

Selamlar.

Not: İsmine bakmadım bile ama yukarıda bir üye fazla nefes isteyen bir spor değil demiş. Onu da dikkate almamanı tavsiye ederim.

16. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : sigara

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş