SCHWARZXXL Antrenman

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 12 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 135 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Geniş derken enlemesine, mesela Steve Reeves, çok geniş ama ince bir adamdı.
    Kalın derken, aklıma Bertil Fox geliyor, omuzuna elini koysan vatkalı ceket gibi, önden arkaya doğru muazzam bir doluluğu vardı.
    Hem geniş hem kalın adamların başında Kevin Levrone geliyor aklıma, omuzları inanılmaz geniş ama aynı zamanda çok kalın.
    Her ikisinin bir arada olması çok zor oluyor, tabii prolardan örnek verdim, daha normal insanlara yakın örnek olarak Guardbody, orta boylu, çok geniş olmayan ama kalın bir adam, sen uzun boylu, geniş bir adamsın, kalınlık geri planda gibi görünüyor videolarda. 1.90'ın üzerinde olduğun için bu çok normal, 1.70 adam hemen doldurabilir çatısını, kalınlık çabuk gelir ama boy uzadıkça, her 5 santim için, doldurma süresine yıllar ekleniyor bence.

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    gecenin 12 sinde ne işin var salonda :D645 ya da o saate kadar açık salon var mı? bizim salonlar 10 da kapanır.

bide scatt curlde fon müziği yakıyor, sezen aksu: yanarım, yanarım tutuş yanarım...salon müziklerine dikkat ettimde çalışırken slow takılıyorsunuz galiba. spsmiley gerçi omuz preste hard bi müzik vardı.

iyi kilolar basıyorsun schwarz dikkat et sakatlanma. bar ile rowingde ben de kemer kullanmıyorum. şükür bu güne kadar bi sorun yaşamadım. zaten salondaki kemerde belime bol geliyor. ben de kemerin koruyuculuğuna inanmıyorum...

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Videonun açısından olabilir Karasan. Çünkü kendimi kalınlık konusunda daha başarılı bulurum. Genişliğimin daha fazla olmasını isterdim.

İşten 10da çıkınca 12de antreman da yapılıyor. Müzikler konusunda yorum yapmayacağım. Bir ara kendi mp3lerimi götürdüm salondan kaçtı millet. Popüler oynak şarkılar eşliğinde çalışıyoruz artık. Aslını söylemek gerkirse, çalışırken konsantre olmuşsam müziği pek duymam. Ondan önemsemiyorum.
    Squat dışında deadliftte dahil sakatlık konusunda pek endişem yok. Zaten bir tek squatta yüksek giremememden anlaşılır bu. Ağırlık korkusu olmayan adam yüksek basar. Benim boyum full squatta malesef engel teşkil ediyor. Diğerlerinden korkum yok.
    Kemer konusunda söylediklerim önemli bilgiler bu arada.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    omuzdaki ağırlıkta hareketin güzelliği , alına tricepsdeki kolların açısı ve ağırlık mest oldum vallahi süpersin

Son düzenleme: 14 Temmuz 2007
  5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkürler firebird.
    Sıcaklar biraz hafiflerse daha yüksek ağırlıklarla çektiğim videolar da gelecek.
    Stay tuned.. ;)

6. jön türk

jön türk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyi ağırlıklarla çalışıosun! tebrikler...kaç yıldır yapıosun merak ettim

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Sağol jön türk. Yaklaşık 7 senedir çalışıyorum. Araya çok büyük boşluklar girdi gerçi.

8. kibrit_cin

kibrit_cin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ithalat-ihracat
    Yer:
    China
    Masallahin var.
    Ama hic bir video yu izliyemedim.hata verdi.
    Yeni video eklersen yeni uyeler icinde iyi olur. :)

9. printer

printer Guest

evet butun videolar calısmıyor,tekrar yuklerseniz sevinirim

10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    video için teşekkürler schwarzxxl, seni birkaç defa okulda görmüştüm...gerçekten ürkütücü bir iriliğin var, aynı zamanda da uzun boylusun bayagı,öyle hatırlıyorum...senin için incline da 8 set yapıyor ve 120 kg incline bench press basıyor demişti birkaç arkadasım...bu kütlene ve gücüne ragmen cok sakin ve efendi oldugunu söylemişti arkadaşlarım...okulda senden korkmayan yokmuş zamanında:)....

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Sağolasın D.Wolf.
    8 set incline'ı kim uydurdu bilmiyorum ama sakin adamdır diyenle aynı kişi olsa gerek zira o poz verdiğin salonda en çok kavga döğüşe dahil olmuş adamlardan biri benim.

İtü'ye uğramayı düşünüyorum yakında. Eski günleri yad edesim var. Bu arada güzel vücut yapmışsın. Biz gittik salonu toparlayacak adamlar gelmiş yine de.

12. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adamı ben de okuldan hatırlıyorum. Kendisini omuz dışında bişey çalışırken nadir görmüşümdür. Antrenman arasında soyunma odasına gelip çikolata yada gofret türü birşey yerken görüp garipsemiştim. Heralde ömrü boyunca define olmayı düşünmez. Bir de Erdem vardı. Soyununca tüm millet -kızlar da dahil- dönüp bakardı. İki de hoca gelirdi salona. Onların da tek bildiği bench prese 8o kilon takıp 8-10 set yapmaktı. Incline press yptıklarını bile görmedim. Türlü adam vardı. Değişik bi okuldu bizim okul. Ne günlerdi..

13. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Erdem mezun oldu..erdem bayagı defineydi, cok ta iri değildi acıkcası maksimum 80-82 kg di..Erdem dediğin gibi yapmıyordu ya, bildigin normal çalışma sistemini uyguluyordu..

her nesil, birileri çıkıyor okulu temsilen..bir dönem SCHWARZXXL, bir dönem mehmet ve ismail ikilisi, özellikle ismail, tek kelimeyle mükemmel ötesiydi..bir dönem ahmet, şimdi de seneye mezun olana kadar bu görevi ben teslim aldım;)..

14. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Erdem'in calisma sistemini yazmadım ki. Ben de Erdem'le beraber mezun oldum. Demek ki biz mezun olurken okula sen yeni giriyormuşun. Ama mezuniyetten sonra da 1 yıl kadar devam etmiştik. Demek ki o sırada gördün. Neyse eski güzel günler...

Son düzenleme: 3 Ocak 2009
  15. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yanlış okumuşum, pardon..

Son düzenleme: 3 Ocak 2009
  16. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    sormak istedigim bişey var.. videoları izleyemiyoruz ama sanırım youtubeden izlenilmiş zamanında videolar..

en azından bu sitede arama yaparken ne yazıcaz onu söylerseniz sanırım kendimiz açıp izleyebiliriz? tüm yorumları okudum ve gerçekten merak ettim dogrusu :) Şimdiden yardım için teşekkürler

17. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlığı kaldıran arkadaş videolarını youtube'dan silmiş. Sanırım forumu da terketmiş. Maalesef izleyemeyeceksin. Ben canlsını izlemiştim. Bizim gibi ölümlülerin hiç bir zaman bençte bile basamayacağı ağırlıkları neck preste basıyordu.

18. nopeynnogeyn

nopeynnogeyn Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yazık olmuş... Videolarını görmek isterdim. Söz konusu ağırlıklar gerçekten sağlam.

19. HuSoNeVeR

HuSoNeVeR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam tek kelimeyle tebrik ediyorum :D
    ben 2.5 aylık sporcuyum 35 kilo giriyorum yani 100 kg görünce şok oldum enseye press hayal gibi gelıyor bana :D Vücut cok sağlam iyi çalışmalar kolay gelsin

20. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    80 kilo ile8 tekrar omuz yapiyorum ama 100 denemedim yaklasik birbucuk ay oldu baslayali zannediyorum 2 ay sonra 100 rahat 8 tekrar basarim iki ay sonra video burda söz :)

Sayfayı Paylaş