sarkmalar var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rebelled tarafından 4 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rebelled

rebelled Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze merhaba belki forumda arasam bulursum ama çok aceleci biriyim 16 yaşımdayım ve yaza girmeden önce tam 125 kiloydum ve çok fena azim ederek 4 ayda azim ederek 88 kiloya düştüm. ama karın bölgem baldırlarım kollarım heryerim sarktı salona kayıt oldum 2 ay gittim(zayıfladıktan sonra) ama en ufak değişme yok hala her yerim sarkık ama vücudum kendini toparlarmı yoksa illa estetik ameliyat felan olmammı lazım lütfen yardımlarınızı beklioyrum:(

2. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

aynı sorun bende de war

3. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhaba dostum ameliyat olmamani oneririm yasin daha 16 ayni yastayiz. Ergenlik bitine kadar vucut daha gelisir yani bu yasta ameliyata gerek yok. Diyet yapabilirsin o sarkmalar kilodandir boyunuda yazarsan iyi olurdu.. Dedigim gibi hareketli ol spor yap yemegindende kisarsan iyi olur moralini felan bozma genciz daha :)
    . Basarilar diliyorum .

4. rebelled

rebelled Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyumu yazmayı unutmusum özür dilerim 1.83 boyum bu sıralar kilo vermeye ara ver dediler bana 88 kilodayım1 aydır sarkmaların geçmesini bekle dediler ama hiç ilerleme yok hergün çekebildiğim kadar mekik çekmeye çalışıyorum boş bulduğum zamanlarda ama yararı olmuyo lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda geçmez. Ben geçen sene 9 ayda 30 kilo verdim. Yaklaşık 7-8 aydır aynı kilodayım hala sarkma var. Baklavalar kalın deriden ötürü hiç gözükmüyordu o zamanlar 72 kiloydum şimdi 78 olmama rağmen üstteki 4 dilim gözüküyor yani deri toparlanıyor yavaş yavaş ama 1 ayda olacak iş değil 1 yıl bekle en az spora devam et

6. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    zamanla düzelmeler olacaktır, esnekliğini yitiren derinin kendini toparlaması zaman alacaktır yaşınız genç olduğu için şanslısınız, spora devam edin ve bırakmayın elinizden geleni yapın birazda genetiğiniz müsaitse herşey çok daha güzel olacaktır...

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş