Sansürlü protein

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mazlumugetirinbana tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mazlumugetirinbana

mazlumugetirinbana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba

Uzunca bir süredir forumu takip ediyorum, bu da ilk mesajım olacak.

Bir hafta kadar önce ilk protein tozum olan Muscletech Nitrotech Hardcore 'u aldım. Geldiğinde fark ettiğim ilk gariplik, üzerinde pek çok siyah bant oluşuydu. İngilizce ingredients'ın üstüne türkçe içindekiler yapıştırılmasını anladım fakat diğerleri şöyle:

- America's number 1 selling ifadesi kapatılmış

- Bizden satın aldığınız ürünlerle biz araştırma merkezlerini destekliyoruz gibisinden yaptığı hayrı başa kakan ifade bantlanmış

- Ön tarafta da var ama bantı sölüp altını okuyamadım.

Garip bir durum. Bu olay iddialı ifadelerin yasal zorunluluklar nedeniyle kapatılması mıdır? Muscletech iyi bir marka sanıyordum, bu şekilde basit ve iddialı şeylerle etki yaratmaya çalışması nedeniyle gözümden düştü.

Dediğim gibi kullandığım ilk protein tozu bu. Sizlerin kullandığınız farklı ürünlerde de aynı durum var mı?

Teşekkürler

yöneticilere not1: bu başlığı protein kısmına açamadım, nedenini anlayamadım

yöneticilere not2: foruma doğrudan resim eklesek güzel olur bence. Bahsettiğim durumun fotoğraflarını çektim fakat bir siteye yüklesem bir kaç ayda kaybolacak.

2. Mert53

Mert53 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün Whey alırken bizim de dikkatimizi çekti. Sorduğumuzda kesin sonuç vereceğine dair cümlelerin yasal nedenlerden ötürü kapatıldığı cevabını aldık.

caga bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş