1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Salona Başlamadan Önceki Vucüdum ve Genetiğim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Defactors tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Pazartesi günü spora başlayacağım.Hedeflerim var Best Of Model.(En azından katılmak,derece olmasada Best Of Model Turkey'e katıldığımı görmek)
    Spor hayatım yok ne yazık ki,2 sene amatör olarak futbol oynamıştım sadece oda küçük yaşta.
    Vücudum hakkında;19 yaşındayım.1.80 boyunda,74 kiloyum,Mesomorph vücut yapım var.​

Fotoğrafların üstüne tıklayıp daha büyük boyutta görebilirsiniz.Vücudum ve genetiğim hakkında yorum yaparsanız sevinirim.(Genetiğim iyi mi,nasıl bir süreçte aşağıdaki vucut gibi bir vucüt yaparım vs.)

Amacım ise en kısa sürede fit bir vucüta kavuşmak.İlk önce diyet + cardio ile yağ oranımı düşüreceğim.İstediğim vücut ise ;

Teşekkürler yorum atan herkese,iyi forumlar.

EDİT:Genetik derken fotoğraflarla anlaşılacak birşey değil sanırsam,ama yinede küçük bir bilgi verebilir fotoğraflar bize sanırsam..

Son düzenleme: 8 Temmuz 2012
  2. ProjectX

ProjectX Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Bel çevresi biraz ağlı duruyor. İnandıktan sonra hiçbir şey imkansız değildir. Yeter ki pes etme bu sporu yaparken kendine sürekli sor neden bunu yapıyorum neden buradayım kendini sürekli motive et.

Başarılar

Defactors bunu beğendi.
  3. dıkat

dıkat Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 ay oldu başlayalı vücudumda genişleme ve sertleşme meydana geldi 1 ,2yılda sonuç alabilirsin sende

Defactors bunu beğendi.
  4. cagri2424

cagri2424 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    best of model mi dalgamı geçiyosun sende aşırı duruş bozukluğu var vücudunda cok acayip geldi k.bakam gerçekler acıdır

Azi, Defactors ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz daha gerçekci olursan, hayallerine kavuşma ihtimalin artar, çok yüksekten uçarsan da şevkin kırılır.

Benim anlamadığım madem böyle bir hedefin, hayalin var, nasıl olurda bunca yıldır sporla uğraşmazsın.

Azi, Rambo16 ve Defactors bunu beğendi.
  6. zamisli

zamisli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    2 yil saglam calisirsan guzel bir vucut yaparsin
    Hemen basla

Defactors bunu beğendi.
  7. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    ne 2 yıl ne 6 ay nede başka bir süre başlamadan kimse bilemez,ne ektomorflar var 1 senede müsabık oluyorlar...
    sen azimle çalış,iyi beslen kesinlikle fiziğini düzeltirsin azim ve sabır unutma...

Defactors bunu beğendi.
  8. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yağlanmadan kilo alabilirsen istediğin vücuda kavuşursun. İstediğin vücutta zor elde edilebilecek bir vücut değil tek derdi yağ oranını düşük tutabilmek..

Defactors bunu beğendi.
  9. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Sağolasın hocam yarın başlıyorum bakalım azim ve sabır ile nasıl birşey çıkacak ortaya.

En azından katılmak amacık Tun4 kardeşim.Zamanında daha faydasız şeylerle uğraştık işte şimdi ki aklım o zaman olsaydı.Bir daha keşke dememek için hemen yarın başlıyorum spora inşallah birşey olur.
    En azından yorum attın ona müteakıben cevap veriyorum cagri2424.Duruş bozukluğundan kasıt ne,hemde aşırı ?
    Teşekkürler dıkat.
    Teşekkürler ProjectX.
    Teşekkürler fsmy.Dediğim gibi yarın başlıyorum spora azim ve sabırla birşeyler yapacağız,tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme: 9 Temmuz 2012
  10. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelik olarak bu spor hakkında bilgi sahibi olmalısın.
    Beslenmeden idmana dinlenmeye kadar her şeyi öğrenmeli ve kendi vücudunu dinleyerek -başlarda mutlaka yardım almalısın- programlar uygulamalısın.
    Zaten gerisi sabır ve azim isteyen iş...
    Kolay gelsin,

Defactors bunu beğendi.
  11. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Benim şuanki yağ oranım misal %18,bu vucütun yağ oranıda %7 diyelim.%7'ye düşebilmek için cardio+diye yapacağım o arada kaslardan gitmemesi içinde protein'e yükleneceğim sanırsam ?

Dynamo bunu beğendi.
  12. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    İnşallah kendini oralarda görebilirsin, hele bi başla gerisi gelir. Kendi motivasyonun burada çok önemli . Vücudun iyi bir beden eğitimiyle yoluna girer , pek bi problem yok vücudunda.

Defactors bunu beğendi.
  13. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Teşekkürler Body06 dediğiniz gibi sabır edip bazı şeyleri yoluna koyacağım.
    Teşekkürler değerli yorumunuz için McNalcaci.Şu an gerçekten motivasyon hat safhada ama bakalım herşey göründüğü gibimi :D

14. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Ne demiş üstat hayallerinin peşinden koş elbet bir gün yorulacaklardır.Moralini bozma kararlı ve azimli bir şekilde sporunu yap hayatını düzene koy takıldığın yerlerde gerek forumdan gerek salon hocandan yardım iste ama pes etme.Her şeye beni aşar deyip boş durmaktansa bişeyin peşinden koşup yorulmak daha iyidir.Teşekkürler.

Defactors bunu beğendi.
  15. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    @Defactors , birçok factors'den ötürü modellik icin uygun değilsin tek tek sayıp rencide etmek istemiyorum.Tabi nihayetnde yetkili merciler değiliz , ancak bi cok arkadasta benle aynı dusuncededır dıye tahmin ederekten ,

Misal atıyorum modellık yarısmasnda 180 boy ile fark yaratabılmenız ıcın dogustan gelen bı estetık vucut yapısına sahip olmanız gerek , buda fotolara hangı acıdan bakarsak bakalım malesef sizde bulunmuyor şu aşamada.

Ama diyorum daha spora yenı baslıyorsunuz ben ne değişmler gördüm neden olmasın derim , neticede umut dunyası :)
    Ancak hedefler kısa vadede olmasın yaş daha 19 şöyle ortalama 2 sene güzel calısmayla hedeflerıne yaklasırsın umarım , saglıcakla.

Bu arada başlıkta enteresan geldi before genetik after genetik deisimi olacakmış hissiyatı verdi :)

Defactors ve Azi bunu beğendi.
  16. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Asıl ben teşekkür ederim YandımAli.

Yani burda dumur olmak daha iyidir bir başkasının yanında dumur olmaktan.Sayarsanız eksiklerimi öğrenelim.;) Hayatımda spor yapmadım CarpeNoctum dediğiniz gibi azimle ve şevkle before-after'i koyacağım zamanlarda gelicek.;)

17. dıkat

dıkat Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yazayım
    Omuzlar biraz daha geniş olabilir ve çok paralel ve düz uzamış yani biraz aşağıya doğru kıvrılabilir aynı profil fotonuz da ki gibi.
    Poz dan mı bilmem ama kollarınız yamuk gibi duruyor. imkanınız varsa kanoya başlayın derim vücudunuz şekillenir + yüzme basketbol da yapabilirsiniz . görsel açıdan da kıllarınızı aldırırsanız yararınıza olacak

Kocyumurtası ve Defactors bunu beğendi.
  18. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    O pozdan kaynaklanıyor dıkat.Kıllara hiç birşeyle almadım bu zamana kadar,6 ay sonra felan hafif vucüt şekillenince lazer yaptırcam direk.

19. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    mesomorph değilsin endosun bence ve 1 yılını alır rahat..

Kocyumurtası ve Defactors bunu beğendi.
  20. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Yaptığım testte meso çıkmıştı ve hocada öyle demişti :) Bugün hocayla konuştum cardio kolay yaparız diyete uyarsan sorun yok zorlu bir süreç,diyet zordur felan dedi ama hayırlısı.:)

Sayfayı Paylaş