sadece kreatin kullanmak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mötley crüe tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mötley crüe

mötley crüe Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hiç supplement kullanmamış, 6 aydır body building yapan birisinin iyi bir beslenmenin yanında whey ve glutamin gibi ürünler kullanmayıp günlük sadece 5 gr. kreatin kullanması normalden nekadar fark sağlar? ne gibi bir gelişme olur?

Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
  2. HarryBlade

HarryBlade Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Biraz güç kazanırsın , anterman sonundada biceps çalıştığın antreman sonlarında bicepsinin biraz şiştiğini görürsün , ayrıca protein tozu kullanmazsan gelişim olmaz , paranı sokağa atmış olursun , ben bu aşamadan geçtim :) Yapma.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Saçma sapan yorumlar yapmayalım, 2010 dan beri foruma üyesin ve bunu söylüyorsun. Adam zaten iyi bir beslenmenin yanında demiş. Protein tozu kullanmadan neden gelişim olmasın. Sen o aşamadan geçmişsin, demekki iyi beslenememişsin. İnsanların heveslerini kırmayalım.

arveladze23, onbir, hasanateş ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Tabi ki etkisini görürsün. İlla glutamine yada protein tozu kullanmana gerek yok. Zaten protein tozu sadece destek ürünü. Gerekli proteini karşılayamıyorsan yada spordan sonra öğün alman uzun sürüyorsan diye kullanılır. Ne kadar etkisini görürsün bunu kimse bir şey diyemez sonuçta. Ama görürsün bu da kesin bir şey :)

5. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Beslenmesi cok iyi olan biri sadece kreatin alarak bu isi goturur. Cunku ikame edemeyecegin tek sey kreatindir. Kreatini normal besinlerden buyuk olcude alamazsin supplement olarak alman lazim ama alirkende en iyisini alman lazim ProMera Health Con-Cret gibi, online alis veris sitelerine bak belki bulursun. Bunu kullandiktan sonra Turkiyede kullandigim diger kreatinlerin ne kadar bes para etmez oldugunu anladim. Gercekten guc artisi istiyosan bunu alicaksin. Bulamazsan MP Assault al onda da con-cret var hatta con-cret iceren tek preworkout supplementtir. Cellucor C4 de alabilirsin o da ayni sekilde kaliteli kreatin icerir.

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    ben de şu an yalnızca protein tozu kullanıyorum. hazır elime para geçmişken, görece gerekli bir supplement olarak kreatin mi önerirsiniz yoksa başka bir supplement'e mi yönelmeliyim?

7. HarryBlade

HarryBlade Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    İyi bir beslenmeyi okumamışım gece :)
    Benim zamanımda yaptığım gibi bozuk bir beslenmeyle hiç bir işe yaramıyor :(

hasanateş bunu beğendi.
  8. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Gidalarla buyuk olcude degil hatta hic karsilayamaz :) gunluk 6-7 gram kreatin icin 10kg kirmizi et yemesi lazim :)Bu yuzden vucud kendi kreatinini uretiyor.

Kreatini tek basina kullanirsan faydasini gorursun tabi ama en iyi sonuc icin whey ile birlikte kullanilmasi tavsiye ediliyor

http://www.******/maksimum-kas-takviyeleri/

9. mötley crüe

mötley crüe Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Çok çok sağolun. Şimdi spor salonuna gidiyorum kreatin alacagim. Büyük ihtimalle kısa zamanda da bcaa ve glutamin iceren bir whey alicam

Sayfayı Paylaş