Sağlam Bi Supplement Stoğu İçin Kullanım Önerileri..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JöNTürK tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Tam kışın göbeğinde 2 aylık bi supplement kombinesi yapıcam elimde baya bi ürün var daha önceden kalan olsun yeni aldıklarım olsun baya bi biriktirdim.) kafamda bunlarla ilgili bi kullanım programı var birde sizlerin görüşlerini alıyım ne olur nasıl olur hangisi eksik hangisi fazla vs.?
    4-5 Senedir aralıklı olarak bu sporun içindeyim şu an hacim yapmaya çalışıyorum yağ konusu bnm için sorun değil pek fazla yağlanmıyorum ve çok hızlı yakabiliyorum ama sevdiğim vücut tipi bulk bi yapı o yüzden gainer ile aram iidir ulaşmak istediğim kilo 95+ yaz dönemine doğruda biraz yağ yakım 95 civarı daha fit bi görünüm.)
    Boy:1.82
    Kilo:87
    Optimum Nutrition Gainer 5.5 kg
    Optimum Nutrition Whey Protein 4.5 kg
    Optimum Nutrition Bcaa 365 gr.
    Optimum Nutrition Glutamin 300 gr.
    Optimum Nutrition Amino 2222 160 Tablet
    Bsn No-Explode 1025 gr.
    Ultimate Nutrition Aol 120 Kapsül
    Ultimate Nutrition Kre-Alkalyn 120 Kapsül
    Hardline Kreatin 300 gr.
    Universal Nutrition Animal Pak
    Redis Protein Bar 24 Adet
    Bu Kadar .)

2. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bsn no xlode alıyorsan Ultimate Nutrition Kre-Alkalyn ve Hardline Kreatin almana gerek yok cunku no xplode da yeterince creatine var protein bar bence gereksiz olmus cunku protein tozu ve gainer ın var listede ben olsam animal pak ve aminoyuda cıkarırdım listeden veya ikisinden birini secerdim illa amino alcaksam

jarhead bunu beğendi.
  3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    creatine ler fazla evet. ama sorması ayıptır bu supplementler kaç milyar yapıyor acaba? yok yok aralarında vallahi kıskanmadım desem yalan olur.

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Ben de değişik bir kullanım önerisi yapayım. Son 2-3 ay sağlam bir supplement kürü sonucu tahlil yaptırdım ve böbreği elime aldığımı gördüm. Böbrekler sinsi organlar ciddi sorunlar bile olsa ağrı yapmıyorlar. Millet iğne vuruyor bir şey olmuyor supplement den bir şey olmaz diye yola çıktım duvara tosladım. Kontrolü elden bırakmamak gerek.

5. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ne gibi urunler kullanmıstın deathlifter (gecmis olsun bu arada)

deathlifter bunu beğendi.
  6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Whey protein, idman günleri 4 ölçek (1 sabah, 1 öğlen 2 idmandan sonra)
    likit amino
    nox
    arada wheybar
    vücut ağırlığının 2.5 katı kadar protein alımı (supplementler ile birlikte)

şimdi sakın şöyle bir kanı oluşmasın bu ürünler rahatsızlık çıkartıyor diye. çünki doktorlar hemen supplementle bağlamadılar. supplementi kesip tekrar tahlil yapacağım sonuçları yazarım. belki de supplement veya protein alımı ile tamamen alakasız da olabilir. ayrıca hiçbir şikayetim yokken öylesine gittim. belki sorun uzun yıllardır vardı çünki 3-4 yıldır hiçbir tahlil yaptırmıyordum. sonuçta bu ürünler herkesin kullandığı ürünler. kiminde yan etki yapar kiminde yapmaz. salonda biri var yıllardır günde 40 yumurta yiyormuş aynı anda uzun süredir de anapolon + deca + susta + winstrol aynı anda vuruyor. yanında whey + kreatin + amino + bcaa + glutamin ve başka almadığı şey yok.
    tüm tahlillerim çok temiz diyor para sorunu olmadığı için kendine özel doktor tutmuş. normalde adamın çoktan mefta olması gerekitdi. o yüzden kişiden kişiye değişir.

linc88 bunu beğendi.
  7. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl bir rahatsızlıgın varmıs tas mı olusmus

8. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Geçmiş olsun deathlifter..Ne kdr zararsız desekte buy kdr alım yapınca illaki bünyeyi bi yerlerden zorluyodur..bnmde bu konuda bi korkum var böbreklerimde biraz hassastır bi anormallik hissedersem bırakıcam 1 aydan sonrada tahlil yaptırmayı düşünüyorum..Bu ürünlerin toplam maliyeti 1 milyar fln ama hepsini cart die bir kerede almadım bi kısmı daha önceden kaldı kullanmadığım ürünler bi kısmını param olduğu bi ara aldım bi kısmınıda yeni aldım ama hepsini kullanmıycam tabi bi kısmı kalıcak onlarıda bikaç ay sonra kullanırım fakat asıl sağlamn kombineyi ilk seferde yapmak istiyorum..bnm düşüncem ilk ay kreatin kullanp 2. ay noxplode ye geçmek protein barıda yemek yiyemedğim yolda belde vs. gibi durumlarda kullanmayuı düşünüyorum,amino yerine animal,bcaa da yeterince diğer ürünlerden alırım die düşünüyrum..maksat farklı kombineler çıakrmak ortaya.)

deathlifter bunu beğendi.
  9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Yok hayır. İdrarda protein çıktı. Kulağa normal geliyor ama aslında anormal bir durummuş. Sıfır olması gerekirmiş. 10mg a kadar ise tedavi gerekirmiş Daha üstü oldukça tehlikeli imiş. Bendeki değeri sorarsan 30mg. kafa_.
    Yani 3 nefrolog gördü aşırı anormal dedi.:(

10. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Buna benzer bi kombine uygulayıp sonuçlarını yazabilcek olan varmı ?

11. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ben anapolon - nolvadex - apikobal - tamoxifell - supradyn - calcium sandoz kullanmıstım bana fena gelmemisti ama 1 ay yaptım üstüne ekledim oldukca ( özellikle karın kaslarım tamamen ortaya cıktı ve baya güzel oldu) ben özel doktor tutmadım ama tahlil yaptırmıstım sorun olcak
    biseyde cıkmadı. 80 kiloydum basladıgımda yaglardan kas olarak kurtuldum 84 filandım ay sonundada simidide 87 kiloyum boyumda 1.82. Belki direk anapolonla body e baslamadıgım icin belkide bünyem zayıf olmadıgı icin bi yan etkisini görmedim. Ancak anapolonu deca yı acayip kürlele deneyenler var onlarada pek bisi olmuyo gibi ( soyunma odasında en cok steroid kutusu cöpü vardır herhalde :)) zaten yan etkiyi gösteren fotolara bakın alt yapısı olmayanlar yeni baslayanlarda olmus bu sivilce olayı filan. Suan intensity no - x kullanıyorum nolvadex te tabi öyle kür filan diil ama vitamin ve calsium hapı atıyorum arada ( durumuma göre ). Unutmadan madem supplament baslık intensity bi harika gercekten patlama isteyenler mutlaka kullasın derim. fiyatı pahalı biraz bende zor almısıtm ama degiyo emin olun

Sayfayı Paylaş