Saç Dökülmesine Karşı Rephair Losyon ve Şampuan Seti

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve snrgndr tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 3 gün önce ürünü İtalya'dan Türkiye'ye getiren orjinal sitesi tarafından yanlış gönderim sonucu iki takım saç bakım seti geldi. Bir tanesini kendim kullanacağım diğerini satıyorum. İçerisinde 4 adet Rephair Losyon ve 1 adet Rephair Şampuan bulunmakta. Faturası vs. her şeyi duruyor , henüz kargo poşetinden çıkarılmadı. Orjinal sitesinden aldım , 269 TL'ye. İade için fazla zamanım yok , ihtiyacım olduğundan dolayı buradan satmak istiyorum. (10 gün sonra bir cemiyetimiz olduğundan dolayı takım elbise almam gerekli :) )

Alacaklar ürünü araştırabilir , birkaç yıldır saç dökülmesinden muzdaribim. Minoksil , bioksin , Yves & Roch'un saç losyonu vs. denememe rağmen beklediğim sonucu alamadım. 3 gündür kullanıyorum ürünü , henüz etkisi için bir şey diyemem ama Tıp fakültesinde okuyorum uzun uzun araştırmalar yaptım bu konuda 23 yaşında saç dökülmesi hakikaten zor bir durum. İçeriği , yapılan reklamlar , yurtdışı ve yurt içi forumlardaki müşteri memnuniyetleri açısından mantıklı geldiğinden dolayı aldım.

190 TL'ye vereceğim. Umarım ihtiyacı olan birileri vardır :)

Ekli Dosyalar:

2. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Ürünün linkini atarmısın