Süper Mass

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve VeSu tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim şöyle bi sorum olacak Ben yeni başladım yaklaşık 15 20 gün oldu ve Amino asid aldım hocanın tavsiyesi ile 2600 mg tablet. Bu tek başına yeni başlayan için yeterlimidir ?
    Bide şöyle bi sorunum var 1.85 boyum olmasına rağmen 67 kiloyum ve kilo alamıyorum yaklaşık 3-4 senedir hep aynı kilodayım.Bunun için extra bişey kullanmam gerekir mi. Yiyecek ile karşılayamıyorum kilo almayı yiyebileceğimin en fazlasını yesem bile kilo hep sabit. Süper mass adı ile bi ilaç önerdiler bana ama ne kadar işe yarar bi sorup danışmadan almamam gerekir sanırım.
    Süper Mass bu ayrıntılı bilgi linkde var fakat bi bilgim olmadığı için sizinle paylaşma gereği duydum.İçindekiler ne kadar tatmin edici bilgisi olan birisi yorumlarsa mutlu olacağım.Kilo almama ne kadar yardımcı olur veya Yaklaşık olarak kaç kg olarak döner bana 1 kiloluk paket. Yapacağınız yorumlar için Şimdiden Teşekkürler

http://www.nitrofullnutrition.com/urun_detay.asp?CatID=34&SubCatID=95&ProdID=268
    http://www.nitrofullnutrition.com.tr/img/urun/sporimg/12164-tbl.jpg

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    VeSu, kullanabileceginiz bir cok wieght gainer urun var piyasada. Fiyat/performans oranlari hakkinda fikir almak icin forumumuzda weight gainer anahtar kelimesi ile arama yapin.

Antremana yeni basladiginiz icin ilk etapta weight gainer kullanmaniza gerek yok. Hatta amino acid dahi sart degil. Forumdaki yeni baslayanlar ve kilo almaya calisanlar icin ornek beslenme programlarini okudunuz mu, ya da bunlari uyguladiniz mi? Bunlardan verim alamazsaniz, daha sonra beslenem programinizi bizimli paylasirsaniz daha saglikli yorumlar yapabiliriz.

Ayrica bu bahsettiginiz urun, bir ilac degil, ek besindir. Iki tabak makarna + 100 gr lor peynirini sivi olarak tuketmek gibi bir sey.

Son olarak, bu basliginizi benzeri bir cok baslik oldugu icin cop kutusuna tasiyorum, lutfen yukarida bahsettigim basliklardan devam edin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş