Ronnie Coleman - 2007 MR. Olympia Calisma Video

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Despo tarafından 19 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    BB.com´a verdigi röportaj ve 2007 Mr. Olympia öncesi Antreman videosu.

BB.com ayrica bu sene Mr. Olympia´yi sitelerinde canli olarak yayinlayacak. Bir kez olsun Canli olarak izleme firsatimiz olacak!

[youtube]wpBs3oo0eOs[/youtube]

bodytaha, jön türk, diez ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    triceps çalısmasına pullover ı da eklemiş pull over göğüs için yapılan bi egzersiz ama dirsekleri biraz daha kırdıgı için triceps leri hedeflemiş olacak herhalde.

triceps te bir diğer dikatimi çeken nokta ise Lying triceps (25 tekrar ) close grip (25 tekrar) süper setlemiş öle böle bir süpersetleme değil hani triceps tekrarları baya bol bol du dikkatimi bunlar çekti .paylasım için tekrar tşk.

3. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    Despo paylaşım içim teşekkürleradama baya sıkı çalışıyor ama bakalım sonuç ne olacak.kim kazanacak...

4. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    bence bu adam 2000-2004 arasında en iyi dönemindeydi.. böyle bir tecrübenin mutlaka bildiği bişeyler vardır ama simetrisini bozmuş tricepsin biri bariz küçük,midede nasıl toplanır bilmem ama ilk 3.e mutlaka girer bence.. yinede böyle bir adamın ne kadar hırs yapsada kendini rezil edeck bir jubile yapacağını sanmam ben.. şahsen ben çok deforme olmuş buldum ama süprizlere açık bir yarışma ronnie'ninde olması heyacan verici -ki bence bir önceki yarışmada jay'den iyiydi.....

Sayfayı Paylaş