Redis ürünleri kullananlar?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve naughtyman87 tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    epey zam gelmiş wheybar a bende düşünüyordum ama erteledim biraz malum öğrenci işi anca bu kadar:)

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ben redisin wheybarina o kadar para vermem sahsen tas gibi ayrica onun yerine ton baligi alirim.

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    arkadaşlar ürün detaylarına girince indirim olduğu gözüküyor bi bakın isterseniz yeni gözüme çarptı benimde

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    Sitedeki alışverişiniz toplam 100 TL ve üzeri olursa %25 indirim yapılır.

Önemli:Bu ürünü alıp kullandıktan sonra, beğenmediğiniz taktirde aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde iade ederseniz aldığınız ürünün tüm bedeli geri iade edilir!

boyle bir not dusmusler urunlerin detaylarina.

5. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    0
    redis ben de ilk kullananlardanım yanlız fiyatlarını abarttılar ozellikle whey bar acayip zamlandı.Tuketici niye redis i secicek fiyatı uygun diye bu fiyatlarla nediye redis alıcam 2.5 tl yerine tanesine 3 tl veririm en ral protein barı alırım.REdis bence cok buyuk yanlıs yaptı

6. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    toplu alinca cokda zam yapmamislar aslinda ama iste 100 tlyi gecebilmek mesele 40 tane whey bar alsan tanesi 1.875e geliyor .nutrufortun tanesi 18.75 e geliyor. amacladiklari sey urunleri ucuza almak icin mecbur herkes fazla fazla alacak cok coksatmis oalcaklar. her siparis 100 liranin ustunde olacak mesela . cunku indirimsiz fiyatlarla alinmaz hicbise . bende bu son supplement kombinasyonumdan sora yaza kadar hep redis kullanmayi dusunuyodum ama cok gec artrik:D

7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    arkadaşım redisin avukatımısın diceksin şimdi ama cevdet beyle aram çok iyidir ve nerdeyse firma hakkında herşeyi biliyorum tamam ürünler biraz zamlandı bianda çok gibi geldi ama önceden bedava gibi satıldığı için bize öyle geldi inan 100 ürün satıyorsa 10tane parasını anca cıkartıyordu eski fiyatlarla ama ürün alacak arkadaşlar zaten 10-20 tl lik alışveriş yapmayacak ki 100 tl lik yapınca %25 indirim ve kargoyu onlar karşılıyor diyre biliyorum ince detaylarla hesaplama yaptıkmı eski fiyatlara yakın oluyor nerdeyse

8. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam da ben niye butcemim 40 tl sini protein bar a verirken 100 tl ustunu protein bar a harcıyıcam.Sadece protein bar alıyordum simdi ucuza urun alabilmek icin ya daha fazla protein bar alıcam yada yanına baska urunlerde ilave edicem.Bence fiyat politikasıyla urunlerini satma yoluna giden bir marka icin yanlıs bir uygulama.

9. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle!
    neden 100 tl yi protein bar a yatırayım aylık alırım 40 tl ye alırım yani alırdım eskiden:)

10. ozan387

ozan387 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum redis ürünlerini açıkçası fazla hacim aldığımı söylemem gainerinı 3 kg bitirdim ama tabiki işe yaramıyorda değil ne kadar para o kadar köfte hesabı yani :)

11. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sana daha öncedende söylemiştim cevdet abiyede söyledim gainer soya protaini(bitkisel) oldugu için bize pek yararı olmuyor mixerfort getirecek diye biliyorum whey protein(hayvansal) var onun içinde ve daha etkili bi ürün olacaktır..Bende gainer kullandım pek yararını görmedim açıkcası soya proteini oldugu için wheybar cok sertti cevdet abiye bunları söyledm bana hak verdi içimi ve yemesi daha iyi ürünler getireceğim diye mesela yeni gelecek tırda farklı bi wheypro. gelebilir wheybar yumuşak seluit bar gibi olacakmıs glutamine bcaa gelecekmiş mixerfort en kısa zamanda temin edecekmiş..Bana diyorsunuzdur kullanıyormu acaba şuan elimde 500gr creatine var redis nutrifort var pek kullanmıyorum gerci animal pak var amino 3001 var redis amino-r var ilk aminosu hiç begenmedim besin değerleri düşük ama aminowhey kullandım iyi sonuç aldım dersiniz nie amino3001 aldın o zaman o kadar para verdin redisin yararını gördüysen,hemen cevabı vereyim partnerim askere gittiği için sporu bıraktı ve elinde kalan 20tablet ultimate aol ve 90tablet amino3001 ini çöpe atmamak için bana verdi henüz kullanmıyorum ama animal pakla creatine kullanıyorum şimdilik..Ve yeni gelecek olan redis glutamine bcaa wheybar ve wheyproteini bekliyorum maliyeti biraz yüklü olacak bana ama diğer ürünleri almaya kalksam dahada yüklü olacak...

12. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    birde şu var site üzernden fiyatları toparlayın 100tl olarak %25 indirim 75 tlye size gelcek :)

13. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    cevdet abi bizi duydu sitede 60tl alısverişe %25 indirim yaptı hayırlı olsun :)

14. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    Allah var iyi adamlar. ben gecen siparis verdigimde amino 1 kg kilo aldirici 25 whondermiselreybar istemistim bana 30 tane wheybar geldi hadi 1 tane aminonun hediyesi 1 tane nutrifortun hediyesi onuda anladik ama 3 tandede fazladan gondermislerdi :D simdi bi wheybar daha siparisi verecem ama havale icin bankaya gitmeye useniyorum :S kredi kartimdada bakiye yok :S

15. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    selulit bar yağ yakıcı içeriyormuş yağ yakma amacı ile kullanılacakmış yalnız ufacık pakette 1 bar 10 gr üzeri yağ içeriyor nasıl bir yağ yakıcı bu anlamadım.

16. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    baktımda

karbonhidrat-12.70g,protein-10.26,- yağ-6.88(doymamış yağ 5.08g (omega3 %3),doymuş yağ 1.8 g

yağ oranı 6.88 sen proteine baktın sanırım :)

ercan41 ve deathlifter bunu beğendi.
  17. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    acele ile baktım sanırım yanlış olmuş

18. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    yanlış anlama sakın seni rencide etmek için falan söylemedm yanlış bilgi olmasın diye söyledm

19. ozan387

ozan387 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

anladım kendisiyle bende zaten konuşuyorum msnde şimdi definasyon dönemine girmeyi düşünüyorum sence ne alayım redis le olurmu bu iş yoksa başka bir markamı thums:

20. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bence definasyona girme bulk dönemini iyi geçiremedn zaten hacim kazanmaya çalış definasyondan daha etkili olacaktır definasyona nisanda girmeyi düşünüyorum ben redis protwhey öneririm çok güzel ürün fakat onu kullanırken yağ şeker kullanımına dikkat edin yağlanma olmaması için bi cok üye dikkat etmiyor ve yaglanma oldu diyor :)

Sayfayı Paylaş