1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Rapper_Boy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Rapper_Boy tarafından 2 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler aranızda yeni biri olarak herkese slm demek istiyorum. Yaş:18 Boy:1.86-7 kilo:85
    body e 2 hafta sonra başlıcam fakat geçen yaz ben yaklaşık 25 kilo aldım ve en efak harekette terliyorum acaba body de ne yapıcam günde 6-7 öğün yemek yiyorum fakat bir türlü kilomu oturtamadım.Body de de kilo alarak bunu zayıf kemik yapıma kas olarak çevirmem mümkünmü? Herkese Slm Kolay gelsin...

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    tabıkı mumkun yedıgın besınlerın degerını bılıyomusun yada yedıklerıne dıkkat edıyomusun 85*2:170 gr proteın alman lazım gunde 85*4:340 gr karbonhıdrat alması lazım vucuda oturması ıcın eger cok terlıyosan bu senın yararına zararlı toksınlerı atarsın ve yaglanma varsa cabuk erıtırsın basla aradan enaz 4-5 ay gecsın ondan sonra foruma fotolarını koy ozaman yorum yapabılırızı selametle

3. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımınız için teşekkür ederim bende şöle birşey var miğdedeki asit miktarı bazen en üst seviyeye çıkıyor iç hastalıkları doktoruna gittim bana sinirlendiğin zaman miğden hızlı çalışıyor yani asit miktarı üst seviyeye çıkıyor bununda tabi zararı var bana işallah bunu da orda düzeltebilirim ...

4. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birde ilk başlıyan biri olarak nasıl ilaçlar kullanmalıyım protein tozu vb ?

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    birincisi cok fazla kalori alıyorsun kalori atabilirsen enerji atamassan yağ demektir ikincisi daha başlamadan ilaç diyorsan yapacagın spor uzun surmeyecektir

6. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımınız için teşekkür ederim fakat uzun sürmeyecek diosunuz ben kendimden eminim 1 sene giderim yani gitmek mesele değil birde ilaç sordum evet çünkü sizde iyi bilirsinizki protein amino asid olmadan birşey olmuyor yeniyim aydınlattığınız için teşekkür ederim birazdaha konuyu açabilirmisiniz bu arada ?

7. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    rapper_boy
    ben kurtadam daki gitane..
    nerden biliyorsun protein,a.asit olmadan birşey olmadıgını?
    bu spora başlamadan önce ön yargılarından tamamen arınmalısın..burda eminimki supplement kullanmadan çok iyi vucutlar yapanlar vardır , benim çevremde çok var..ha biraz daha uzun zaman alıyor o ayrı ama oluyor..
    ilk önce gir arama yap oku bilgilen özelliklede yağ yakma definasyon başlıklarını iyi oku
    sen ilk defa bu spora başlıyosun dışarıdan destek alman için çook uzun bir yol var önünde
    kolay gelsn

8. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw gitane yanlız baba yakmak mesele olmadığını düşünüyorum yani bunları yaktıktna sonra diet programım olcak fakat onun dışında protein amino aist bunlar olmazsa olmazlardan baba ve hiç bir zararı yok dikkatli alındığı sürece .

9. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bu kadar iyi biliyosan zaten sormana da gerek yok rapper-boy...ilk baştan başla şöle bi aradan 4-5 ay geçsin sora düşünürsün supplement takviyesini ilk baştan vücut hareketleri sindirsin ısınsın kaslar...Ondan sora düşün derim ben!
    Valla 1sene yapar bırakırım diyosan hiç başlama derim ben.Bu spor öle sırf yapmış olmak için yapılan bi spor deil.Sevmek istemek hissetmek gerekir bişeyler yapmak için.Bişeyler başarmak için.Mesela çok arkadaşımı tanıyorum ilk antremanda bırakanlar.Veya salona gelipte olimpiaların vücutlarını gösterip ben böle olmak istemiyorum hafif şekil yeter diyenleri.Bu şekilde yaklaşırsan hocandan da fayda sağlayamazsın.Çünkü seninle uğraşmaz öğretmez tekniğini.Eğer istekli olursan hocan da istekli olur.İlk baştan tam olarak ne istediğine karar vr.Daha başlamadan 1sene yapar bırakırım derse hiç başlama derim ben.Benden sölemesi bi sene ter dökmek, ağırlık altında ezilmek kolay deil...

10. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw baba yanlış anlama ben bilmişlik taslamıyorum ama genel bir kısımın görüşleri hep protein amino asid kullanımı kas yaptığını sölüyor benim hocam diceğim ise hocam ben kilo vermek değil tam tersi almakla birlikte bu yağları kasa çevirmek sitiyorum tabi diyet programıyla.

11. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada en az 4-5 sene düşünüyorum :D ciddiyim belki yarışmalara bile katılırım nasipse ama sanmıyorum niyetim bu değil...

12. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Rapper,

Bence daha agır calısmayı dusunme, olcu almayı buyumeyı dusunme, hazır bahar baslarken dıyete, bol cardıoya, 10-12 tekrarlara basla, proteın ıcın amıno acıd alabılırsın tabıı, ancak beslenmende kalorıyı cok dusuk tut, ılk olarak kılo verıp kaslarını gergınlestırıp onumuzdekı kısla bırlıkte normal bır programa gecersen bu sıstemle motıvasyonunun daha ıyı olacagını dusunuyorum.

Yapacagın en buyuk hata cevrendekı ınsanların etkısıne gırıp yuksek kalorılı bır beslenme ve kılo arttırmayı ve olcuyu buyutmeyı hedefleyen bır program olur.

13. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Baba yardımlarınız için teşekkür ederim ama nasıl diyim benim bünye bayağı zayıftı bir zmanlar yani 59 kiloyu geçemiyodum şu geçen yaz bir aldım 25 kilo ama artık bu dengesizleşti ne bilim günde 6-7 öğün yiyorum bu arada amacım kilo almak fakat diet programıyla zaten kalorinin ne kadar kötü birşey olduğunu görmesem beldkide başlamazdım :cry: bu benim hayatımı etkilicek derecede sizinde yardımlarınızla bu problemi atlatıcağıma inanıyorum çünkü gerçekten çok kötü birşey insanın 1-2 adım atıp terlemesi ve acıkması iyiki var bu bb ve sizler ...

14. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu anlık program pazartesi çarşamba cuma günde 1 saat olmak üzere birdne yüklenmiyim vücuda sizcede haklı değilmiyim ? bu arada ne tür yemekler yiyecem yani hiç karbonhidrat almıcammı makarna fln benim düşüncem almamam doğrultusunda tabi sizler iyi bilirsiniz...

15. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    rapper_boy
    bak kardeş kusura bakma ama bu şekilde sana kimse yardım edemez çünkü kalıplaşmış düşüncelerin var..adrenalinshot un yazdıklarına aynen katılıyorum..bu sporu ilk defa yapacağın için bilgilerinin çoğunun kulaktan dolma oldugunu tahmin edebiliyorum..
    master da sana yapman gerekenleri söylemiş..master ın affına sığınarak bence ilk başta supplement desteginin gerekli olmadıgı görüşümü belirtmek isterim..vucut zaten doğal yollardan KAS yapacaktır..
    beslenme için definasyon ve yağsız kas büyümesi diyeti başlıkları var pump_forever açmıştı yağsız kas büyümesi için diyet başlığını oraya girip okuyabilirsin..emin ol düzgün araştırma yaptıgında kafandaki bütün sorularının cevabını burada bulacaksın..
    yağ yakma ve kilo alma yani kas yapma programları birbirinden farklıdır..
    benim DE sana tavsiyem öncelikle fazlalık kilolarını vermen , ağustos gibi fit olursun hemde beslenme alışkanlığını değiştirirsin eylülde başlayacağın çalışma ile seneye bu zamanlar sen bile kendine inanamazsın..

16. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    burda bu işin üstatları varken bana düşmez ama benim gözlemledğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla bu işe başlarken yağlardan kurtulmadan kas yapıyım yağ yakıyım diye bu işe dalarsan sonun hüsran olurr önce o yağlardan bi kurtul derim daha sonra iyi bi kaslanma programına gir... zira aynı hatalara bende çok defa düştüm :)

17. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Baba yardımın için sağol fakat vücud kilo alamk istiyor zaten hocamın bana yarıdm etceğinden eminim yardımlarınız için teşekkür ederim

18. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    rapper boy senin ilaç diye söylediğin şeyler supplement.İlaç değil yani.Ek besin.Kimse bu konuda yorum yapmamış ama body ile ilgilenen birinin yapmaması gereken hataya düşmüşsün.Steroidler yani ilaçlar apayrı şeyler.Ama supplementlerle akıllı besleniyorsan mucizeler yaratabilirsin(creatin,glutamin,protein powder, carnitin vs.)Yan etkileri zararlarıda yoktur.

19. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyu açtığın için teşekkür ederim ozaman makarna yemenin yani etli makarna mesela bir zararı olmaz sanırım çünkü herkes karbonhidratsız hiç birşey olmaz dioki karbon hidratıda çok iyi vurguluyorlar duyduğum kadarı bu çalışan 1 kaç arkadaşımın sölediği ...

20. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Sanırım senin iyicene bir araştırma yapman gerekiyor...Hiç mi bişey bilmiyosun.Arkadaşım vücudun enerji kaynağı karbonhidratlardır.Eğer sen karbonhidratı azalt dediklerinde kesmeyi düşünürsen çok yanılıyorsun.Ya yanlış anlıyosun ya yanlış okuyosun.İlk olarak hepsini orantılı olarak kullanman gerekiyor.karb,protein,yağ,vitamin,minarel...Hepsini nereden alacağını falan öğren iyicene!
    sadece karb ve protein ile de olamz ozaman vücut eksik beslenmiş olur...İlk olarak yapman gereken şu anda aklından supplementleri ve steroidleri atmak olacak.Daha yeni başlıyorsun ve ilk olarak hareketlere adapte ol beslenmeni oturt takviyeyi sora yaparsın.Ve forumu güzel bir şekilde ara dolaş oku...

Sayfayı Paylaş