Psikoloji ilaçları etkisi...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve KosRanTin tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KosRanTin

KosRanTin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Herkese merhaba...
    17 yaşındayım 1.5 senedir psikoloji ilaçları kullanıyorum ilaçları kullanmadan önce fit vücudum vardı ama başladıktan bir zaman sonra sporu'da bırakmak zorunda kalınca göbek oluştu boyum 1.70 kilom 75 artık utanmaya başladım dışarıda ve okulda pazartesi günü tekrar doktoruma gideceğim ve artık ilaçları bırakacağım kendimi yeterince iyi hissediyorum sonuç olarak okul açılacağı için salona gidecek vaktim olmayacak bende eve dumbell ve halter seti alacağım sabah ve akşam düzenli koşu yapacağım merak ettiğim konu bu süreçte Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler kullansam sorun olur mu lütfen bana yardımcı olun yol gösterirseniz çok sevinirim bir an önce bu göbek'den ve yağlardan kurtulmak istiyorum... dumbelllls

Herkese teşekkürler şimdiden... :)

2. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    bende sinir ilacı kullanıyorum 55 kilo iken 70 kiloya çıkmışdım spora başladım ve kısa sürede 64 düşdüm yağ oranımı %9 yaptım.xpro L-carnitin 1000 lik kullandım yağ yakıcı olarak ve bi sorun oluşturmadı.göbeğinden bu şekilde kurtulabilirsin iyi bi cardio ile.

KosRanTin bunu beğendi.
  3. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
  4. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Özel değilse eğer,kullandığın ilaçları yazar mısın ve hangi amaç ile kullandığını,yani teşhis?

Sayfayı Paylaş