Proteinler ve son kullanma tarihleri konusunda

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Timur12 tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Timur12

Timur12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.Yaklaşık 10-11 ay önce optimum gold standart whey aldım.Biraz kullanıp kapağını sıkı birşekilde kapatıp rafa kaldırdım.
    Şimdi ise vg ye tekrar başladım ve yarsından fazlası dolu olan eski tozumu kullanmak istiyorum.Koku konusunda biraz fark var gibi ama kesinlikle hazımsızlık veya bulantı şikayetlerim yok.Dış görünüş olarakta iyi gibi.Sizce bozulduğunu nasıl anlayabilirim?Boşa içiyor olabilirmiyim?Protein değerini kaybetmiş olabilirmi?
    Ben öğrenci adamım ve şuan yeni bir toz alma imkanım yok.Benim için gerçekten önemli bu.Bozulmuş olmasından ötürü hiçbir etkisi olmayan tozu kullanmak istemiyorum.Hatta bozulduğunda etkisini yitirdiğindende emin değilim şimdi uydurdum.Protein tozlarındaki bozulma olayını ayrıntılı bir biçimde anlatabilecek olan varmı?

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Muhtemelen ağzı sürekli kapalı olduğundan kokusu deişmiştir.Yada sıcak bir yerde bıraktıysan tadında bir sıkıntı yoksa skt si geçmemişse bir problem olucağını düşünmüyorum.

Timur12 bunu beğendi.
  3. Timur12

Timur12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hani tadındaki değişiklik veya yaratacağı bulantı çokta önemli değil protein değerini kaybetmemiş olsun yeter.Sonuç olarak öğrenci adamız:D:D:D

Alfonso_ bunu beğendi.
  4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    kaybetmez sonuçta bir işlemden geçmemiş :D

Timur12 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş