Proteine ne zaman başlamalı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Özg tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Özg

Özg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selam.daha yeni üye oldum.eğer yazdığımda hata görürseniz kusura bakmayın.benim sorunum proteine ne zaman başlamalı?şöyle ki;ben ilk defa başlamadım bu spora önceden dönem dönem yapıp bıraktım protein tozuda kullandığım oldu.bu durumda şöyle bi algı var yeni başlayanlar 2 ay sonra kullansın diyolar peki bu ilk defa başlıycak olanlar için mi bende bençte 80 kg basmama rağmen bnm içinde gecerlimi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler saygılar..

2. farazi

farazi Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Protein tozu kreatin gibi birşey değil ki, kullandığında ekstra bir özelliği yok. Sen günlük alman gereken proteini karşılayamıyorsan alabilirsin. Günlük proteinini de karşılıyorsan almana gerek yok.

3. Özg

Özg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açıkcası kilom 80 ve günde 160 gr protein almk zor toza ihtiycm oluyo ama en önemlisi antremandan sonra kana cbk karsması gelişimi hızlandırmz mı

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Hiç fark etmez. Sana, spora başladıktan ancak 2 ay sonra et yiyebilirsin ya da balık yiyebilirsin deseler ne tepki vereceksen aynısını vermelisin. Protein tozu, diğer besinlere göre yağı olmayan ve nerede ise hiç şekeri olmayan bir besin takviyesi. Hiç spor yapmayan birisi bile soğuk neskafe niyetine içebilir.
    Yani , spora başla, 3-5 ay geçsin sonra protein tozunu al gibi şeylere aldırma. Sağlıklı düşünceler değil.

farazi bunu beğendi.
  5. Özg

Özg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım.bencede dediğiniz mantıklı.öyle yapacağım düşünceleriniz için teşekkür ederim.

6. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Oncelik gercek besinler olsun. Eksikligi durumunda ne zaman istenirse kullanilir. Yumirta et tavuk vs neyse protein tozu da o...

Sayfayı Paylaş